[Бета] Компресиране на снимки - Скрипт/Сайт

Статус
Not open for further replies.

Spyrax

Active Member
Здравейте, наскоро купих един скрипт и от време на време си играя да го нагласям, мисля, че сега базово е ОК, пускам темата, ако някой редовно компресира снимка по една или друг причина, да го тества и да каже мнение.

Малко съм къстамизирал базовия скрипт. Планирам да вкарам някои неща за напред, като допълнителни функции, конвертори и т.н. В момента не всичко е оправено, даже най-малкото за тел, трябва да изместа ъплоадера над инфото, някои еррор съобщения не са оправени. Най-важното е, че в определен timeframe се празнат качените снимки и избягваме не желателните снимки.

За напред искам да е оптимизиран скрипта и да няма почти никакви органичения, да може свободно да оптимизираш стотици снимки без товарене и без ограничения, а и за напред може би плъгин за уордпрес с АПИ към скрипта. Като качество на оптимизация в момента, може би бива. Контакт формата е неактивна.

Ограничения: 240 снимки на 2 минути след стигане на лимита, игнорирайте try tomorrow.

САЙТЧЕТО: https://compress.biz (пак казвам груб вариант)
 
ПП: Ако някой му се занимава и за предложения като features.
За Features нямам но за suggestions, ако позволиш. Хубаво е да има multiple images downloader бутон, или да свалиш с един клик всички снимки, които си компресирал.
Лимит 5мб за снимка ми се виждат малко с днешната технология

+ Много хубав и чист дизайн, няма реклами и си работи много хубаво. Браво !
 
За Features нямам но за suggestions, ако позволиш. Хубаво е да има multiple images downloader бутон, или да свалиш с един клик всички снимки, които си компресирал.
Лимит 5мб за снимка ми се виждат малко с днешната технология

+ Много хубав и чист дизайн, няма реклами и си работи много хубаво. Браво !
Да почнах да правя download all бутона, при качване на няколко снимки, скрипта трябва да прави .zip archive със качените снимки и съответно бутончето го сваля. По голяма част от скрипта си е купен, не е нещо което аз съм правил от скрач, просто го напасвам и подобрявам.

Иначе да за лимитите за напред ще са доста по-високи, ся искам реално да видя дали някой ще открие бъг, който аз не съм видял.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе