Блинки, Кулл, защо не помислите да се добави нов раздел - Domain Appraisal

ЗА или Против добавянето на Domain Appraisal раздел във форума

  • За

    Votes: 32 94.1%
  • Против

    Votes: 2 5.9%

  • Общо гласове
    34

dnc

Well-Known Member
Самото заглавие говори за себе си! :)

Колеги, нека всеки си каже мнението, смятам че форума има нужда от подобен раздел, напоследък дори пазара на домейни се раздвижи ( даже и аз си купих два ).

В доста ЕН форуми ( доста е силна дума, но няколко който редовно посещавам ) е налично, така и така много се спами по темите на продавачите поне да има раздел с ясни правила и всеки да може да си пусне домейна за оценка.

Има раздели, като политика например където буквално е мазало от към коментари и лични нападки, дайте да направим нещо полезно....

Ще се радвам повече хора да си кажат мнението.

Благодаря Ви.
 
От: Блинки, Кулл, защо не помислите да се добави нов раздел - Domain Appraisal

И аз съм за, човешкото мнение е много по-реално и обективно от машинното. :)
Даже ако искаш, добави анкета, предполагам, че няма да има хора против...
 
От: Блинки, Кулл, защо не помислите да се добави нов раздел - Domain Appraisal

И аз съм за, човешкото мнение е много по-реално и обективно от машинното. :)
Даже ако искаш, добави анкета, предполагам, че няма да има хора против...

Речено, сторено.....
 
От: Блинки, Кулл, защо не помислите да се добави нов раздел - Domain Appraisal

Речено, сторено.....

Преди време Блинки беше пуснал една много хубава тема за новите ТЛД-та с много интересни примери и анализи от една статия, определено има смисъл да се обсъждат мнения, цени и т.н. Беше нещо от рода на сравнение между 3caratdiamond.com и 3carat.diamond и още един пример... А бе, аз съм за такива теми, има много млади хора, а също и такива решили да се гмурнат в уеб пространството на дърти години, и дали за продажба или за изграждане на сайт(ове) все са нужни домейни... :)
 
От: Блинки, Кулл, защо не помислите да се добави нов раздел - Domain Appraisal

По принцип за - но сам знаеш, че дори и човешкото мнение не е важно за цената на домейна, който струва точно толкова, колкото някой е готов да плати за него. В namepros са ми оценявали домейн за 20-100 долара, а той се продаде за $2750.

Но пък ще си чешем езиците ако не друго.
 
От: Блинки, Кулл, защо не помислите да се добави нов раздел - Domain Appraisal

По принцип за - но сам знаеш, че дори и човешкото мнение не е важно за цената на домейна, който струва точно толкова, колкото някой е готов да плати за него. В namepros са ми оценявали домейн за 20-100 долара, а той се продаде за $2750.

Но пък ще си чешем езиците ако не друго.

Различни хора, различни мнения, но няма лошо според мен....може да се извлече доста полезна информация, а и сам знаеш че всеки понякога се нашива с някой "уникален" домейн.
 
Re: От: Блинки, Кулл, защо не помислите да се добави нов раздел - Domain Appraisal

Темата е много интересна и я взимаме под внимание. Виждал съм доста от колегите по световните форуми да имат подобни секции, но най-вече теми. Не вярвах, че е силна тематика. Така де, това може да се отнесе за сайтове и всякакви други уеб активи. Но пък гласувах ЗА. Все пак ние с Кула най-много искаме да се развива форума според новостите и най-вече по вкуса на всички нас, с гласуване. :)

Ще се радвам да видя как вървят вотовете и всичко около обосновките на хората, независимо дали искат или не. Добре, нека видим какви ще са резултатите, макар че от сега ми е ясно какви е са, но все пак да дадем време и хората да си изпишат вижданията. ;)

Интересно ще ми е да видя и кой къде си го представя като подсекция.

Преди време Блинки беше пуснал една много хубава тема за новите ТЛД-та с много интересни примери и анализи от една статия, определено има смисъл да се обсъждат мнения, цени и т.н. Беше нещо от рода на сравнение между 3caratdiamond.com и 3carat.diamond и още един пример... А бе, аз съм за такива теми, има много млади хора, а също и такива решили да се гмурнат в уеб пространството на дърти години, и дали за продажба или за изграждане на сайт(ове) все са нужни домейни... :)

Да, не се сещам и аз къде е, но доста интересни неща имаше. :)
 
От: Блинки, Кулл, защо не помислите да се добави нов раздел - Domain Appraisal

Ако питаш мен, домейните трябва да са в отделна самостоятелна секция - има доста матерял и могат да се обособят достатъчно подкатегории...
 
От: Блинки, Кулл, защо не помислите да се добави нов раздел - Domain Appraisal

Напълно съм съгласен с горното мнение и винаги съм се чудил защо тази прекрасна възможност за допълнителни доходи е до голяма степен игнорирана от форума.

Тук там някой спомене някой код за godaddy. Тук там някой тръгне да продава някакви домейни - ама и той не знае защо ги е купувал и колко струват.
 
Re: От: Блинки, Кулл, защо не помислите да се добави нов раздел - Domain Appraisal

Ако питаш мен, домейните трябва да са в отделна самостоятелна секция - има доста матерял и могат да се обособят достатъчно подкатегории...

Ясно. Цяла секция, няма викаш да му е множко на разделът?
 
От: Re: От: Блинки, Кулл, защо не помислите да се добави нов раздел - Domain Appraisa

Ясно. Цяла секция, няма викаш да му е множко на разделът?
Здравей,
Мисля, че ще е добре да има повече място за домейните, защото пазарът на домейни се разраства. Аз съм ЗА идеята!
 

Горе