Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Еми найс тогава. Изкупувам баннати домейни , за добра кауза. Ще намалям ФБ спама.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

А не ти ли идва на ум, че те банват заради съдържанието, което пускаш?
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

И аз съм по-склонен да вярвам, че е заради съдържание, а не заради редирект от баннат домейн, защото е нелепо и неконтрулеруемо.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Е, много ясно, че е заради съдържанието. Той сменя домейна, ама продължава да спами със съдържание дето не става. За толкова години фейсбук спам, един път само са ми банвали домейн и то щото беше сайт с "харесай, за да видиш".
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Абе големи разбирачи сте вие , ако искате да бръкнем по 5 хилки да удряме баса ? Кви съдържания кви 5 лева четете ли изобщо кво се пише или вие сте най умните само да спамите насам натам с малоумните си изказвания ! Домейните са НОВИ БЕЗ съдържание без СПАМЕНЕ ! И като се направи редирект , към блокиран домейн от фейсбук генерира стария и автоматично задава блока и за него ! И блокирането не е задължително да е от спам достатъчно е 2-3 ганьовци , като вас да докладват даден пост и да си получи бана ! Тоест много ум трябва , малко завист и много ХЕЙТ :)
НЕ сте най умните и не може да сте винаги прави четете преди да говорите за да не се излагате !
 
  • Like
Реакции: v0id
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Обзалагам се, че ако сложим 10 хилки на масата с redrum, ще са първите 10к в кеш, които си виждал на едно място събрани :D Айде и ти да спреш да се излагаш, че темата стана от проблем в трагикомедия.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Обзалагам се, че ако сложим 10 хилки на масата с redrum, ще са първите 10к в кеш, които си виждал на едно място събрани :D Айде и ти да спреш да се излагаш, че темата стана от проблем в трагикомедия.

Имаш чаровна усмивка и много въображение признавам , но няма да те правя още по смешен нямам излишно време да ти отделям повече от това , което получи :) Какво съм виждал ,аз не можеш да знаеш няма да си меря п*шката не искам да нагрубявам никой и да показвам , колко съм и аз от България :)
Бъдете живи и здрави и всичко най - хубаво и не забравяйте , че не сте само вие на тоя свят и не сте най умните :) Не може винаги да знаеш всичко , изразих на човека в темата , от какво най вероятно му е проблема , тъй като имах същия ! Като не знаете достатъчно можете да подминете коментарите си не е нужно на всяка манджа да слагате мирудийка ;)
Да ти дам , ако искаш 1 домейн редиректни го към твой да видим резултата ;) Айде със здраве нямам време за подобни комуникации :) Поздрави
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Блокирани без причина няма. В повечето случаи става въпрос за злоупотребяване с публикуването на линкове в множество страници за много кратко време. Някои хора използват автоматизирани скрипотве, които постват даден линк моментално в зададените страници, което също не е правилно. Като се види един линк постнат с 20 страници в една и съща минута от едно и също място, нормално е да се отбележи като спам.

Относно пренасочването, при GoDaddy например има Forward with masking, което вероятно ще помогне в някои случаи с пренасочването.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Имаш чаровна усмивка и много въображение признавам , но няма да те правя още по смешен нямам излишно време да ти отделям повече от това , което получи :) Какво съм виждал ,аз не можеш да знаеш няма да си меря п*шката не искам да нагрубявам никой и да показвам , колко съм и аз от България :)
Бъдете живи и здрави и всичко най - хубаво и не забравяйте , че не сте само вие на тоя свят и не сте най умните :) Не може винаги да знаеш всичко , изразих на човека в темата , от какво най вероятно му е проблема , тъй като имах същия ! Като не знаете достатъчно можете да подминете коментарите си не е нужно на всяка манджа да слагате мирудийка ;)
Да ти дам , ако искаш 1 домейн редиректни го към твой да видим резултата ;) Айде със здраве нямам време за подобни комуникации :) Поздрави

Като те гледам колко интелект ръсиш и каква пледоария дръпна май имаш прекалено много свободно време. Няма смисъл да ми подаряваш домейни, достатъчно лесно ми е да се сдобивам с тях.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

А дали Фейсбук не те банват по IP? Тогава колкото и домейни да смениш, все тая.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

А дали Фейсбук не те банват по IP? Тогава колкото и домейни да смениш, все тая.

Ако азпочнете да си правите труда да четете , какво пишат хората ще видиш , че в по горните си постове поне 2 пъти отбелязвам ,че смених 3 домейна и като ги редиректна и пак са блокирани и накрая си качих същата база данни всичко същото просто новия домейн беше пуснат без редирект а изцяло нов сайт И ЗАПОЧНАХ ЯКИЯ СПАМ и нямаше проблеми и няма до ден днешен ! Другото , което Айпи адреса ми мога да го направя от , която една страна искам , също и без проксита пак ми сменя адреса през известно време единственно по мак адрес можеха да ме блокират , което ПАК е невъзможно , защото нямаше да имам отново работещ сайт , както споменах ! Относно сладура по горе толкова си смешен , че не заслужаваш дори да отговарям под твоя пост виждам ,че си доста ограничен и грешиш , че имам свободно време :) А относно за теб нямам и секунда :) Всичко хубаво ще отстъпя , като леко възпитан човек няма да си прося псувните , като някои хора ! Хубава вечер на всички !
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Ако азпочнете да си правите труда да четете , какво пишат хората ще видиш , че в по горните си постове поне 2 пъти отбелязвам ,че смених 3 домейна и като ги редиректна и пак са блокирани и накрая си качих същата база данни всичко същото просто новия домейн беше пуснат без редирект а изцяло нов сайт И ЗАПОЧНАХ ЯКИЯ СПАМ и нямаше проблеми и няма до ден днешен ! Другото , което Айпи адреса ми мога да го направя от , която една страна искам , също и без проксита пак ми сменя адреса през известно време единственно по мак адрес можеха да ме блокират , което ПАК е невъзможно , защото нямаше да имам отново работещ сайт , както споменах ! Относно сладура по горе толкова си смешен , че не заслужаваш дори да отговарям под твоя пост виждам ,че си доста ограничен и грешиш , че имам свободно време :) А относно за теб нямам и секунда :) Всичко хубаво ще отстъпя , като леко възпитан човек няма да си прося псувните , като някои хора ! Хубава вечер на всички !

Това е първото ти интелигентно решение и пост в темата ! Хубава вечер и на теб :)
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Охо гледам темичката ми са напълнила с мнения.Така,не е заради съдържанието защото сайта ми е новинарски,мисля че разбрах къде е проблема според мен.Някой профили са ми маркирани като проблемни и използвани за спам,и каквото и да пусна от там го блокират.Така че не ме ядосвайте :D D Дори получих известие че фейсбук мисли че профила ми пуска спам.
 

Горе