Бъг при страницирането на Joomla 3.3.4

sunstorm

Active Member
Новата Joomla 3.3.4 закърпва дупки в сигурността, но има бъг при който изчезва страницирането в блог изглед. Тъй като ъпдейтвах работещи сайтове с тази версия, да ви питам използвате ли Development ъпдейтите ( http://developer.joomla.org/cms-packages/ ) върху работещи сайтове или е прекалено рисковано, заради евентуален друг бъг. Дали ако се ъпдейтва с такъв ъпдейт, после системата ще открие, че има нов официален?

Никога не съм ползвал dev ъпдейти, но вече взеха да ми пишат потребители, че не могат да използват нормално сайтовете.
 
От: Бъг при страницирането на Joomla 3.3.4

Помня, че имаше подобен проблем с 3.2.1. Тогава се наложи да ъпдейтна отново след 3.2.1 до 3.2.2dev и си реших проблема. После като излезе stable отново ъпдейтвах. Съвета ми е да тестваш на отделна огледална инсталация и ако всичко е ок, да го направиш и на продъкшън.
 
От: Бъг при страницирането на Joomla 3.3.4

И аз така процедирам с ъпдейтите. Първо една Akeeba и последния бекъп на localhost-а, ъпдейтвам, тествам и чак след това на live сайта. Че се случва ъпдейта да не е съвмеситм с някой модул/компонент/темплейт и тогава става едно мазало...
 
От: Бъг при страницирането на Joomla 3.3.4

Благодаря и на двама ви за отговорите. Ъпдейтвах и се оправи страницирането. Чакам официалния ъпдейт.
 

Горе