Българин с тяло от СТОМАНА (ВИДЕО)

От: Българин с тяло от СТОМАНА (ВИДЕО)

Мисля, че е идиот.
Щом не може да събере повече от 200 гледания това доказва, че това което прави е нещо безсмислено. Предай му! :lol:
 
От: Българин с тяло от СТОМАНА (ВИДЕО)

? 40 000 гледания не са 200.... Ти май изобщо не си видял за какво става на въпрос, а ?
 
От: Българин с тяло от СТОМАНА (ВИДЕО)

къде ги видя тези 40к
има само един клип с 20к. Щом след него всичко е около 1к, значи - трудна работа. Трябва да промениш нещо за да те гледат малко повече.

Какъв е смисълът на това?

Мълчи. Нищо не разбираш :oops:
 
От: Българин с тяло от СТОМАНА (ВИДЕО)

Ако прочетеш в описанието, ще разбереш че е боец :D

Хубаво боец и аз съм тренирал кик бокс на младини, ама какъв е смисъл да го бият по корема някакви деца в училищната стая и тоалетна? Закалките, които се правят от/на практикуващите бойни спортове са по-хард, с определена цел и в определени условия. Това тук не го разбирам....прилича ми на хвалба в клас "Виж ме колко съм як. Удари ме в корема и нищо няма да усетя"
 
От: Българин с тяло от СТОМАНА (ВИДЕО)

Хубаво боец и аз съм тренирал кик бокс на младини, ама какъв е смисъл да го бият по корема някакви деца в училищната стая и тоалетна? Закалките, които се правят от/на практикуващите бойни спортове са по-хард, с определена цел и в определени условия. Това тук не го разбирам....прилича ми на хвалба в клас "Виж ме колко съм як. Удари ме в корема и нищо няма да усетя"

щом мислиш, ти си имаш разбирания.
 
От: Българин с тяло от СТОМАНА (ВИДЕО)

Ми гледай тогава всички видеота и прецени по-добре :D
 
От: Българин с тяло от СТОМАНА (ВИДЕО)

На мен най-смешно ми е как ВИКАШ на думите "стомана" и "видео". (ако не знаеш, използването на само главни букви в интернет се приема за говорене на висок тон - но кой съм аз да държа сметка на един БОЕЦ - главни букви, удебелен, наклонен и подчертан шрифт защото го заслужава! Той е гордост за нацията! След една две-години когато завърши 7-8 клас може да се класира в някое детско първенство :D
 
От: Българин с тяло от СТОМАНА (ВИДЕО)

gvfdhgfhjfdgfghhgj
 
Последно редактирано:
От: Българин с тяло от СТОМАНА (ВИДЕО)

[video=youtube;fBdpIED2-ok]https://www.youtube.com/watch?v=fBdpIED2-ok&feature=iv&src_vid=NhJ8XrBad7k&annotation_id=annotation_2138447455[/video]
ХАХАХАХАХАХ, тоя палячо не пуска ли преди време пак видеа :lol:

Ти си психично болен, младеж. Хванал си някакви рахити да те удрят, отделно че явно никога не са удряли човек през живота си. Отиди в някоя зала по киокушин, за да ти покажат как точно се прави това нещо. Викат му "набивка" или закаляване на тялото ;)
 
От: Българин с тяло от СТОМАНА (ВИДЕО)

[video=youtube;bPa8bQ3Urn0]https://www.youtube.com/watch?v=bPa8bQ3Urn0[/video]

Е, не, умрях от смях, честно :-o
 

Горе