България-Малта 1:1 - срам и позор!

Човек, те ако играеха за трансфери щяпчха да се напънат. То кой скаут ще дойде да ни гледа мач след тоя резил... Повиквателната е 5 бона май, що да не се разходят малко и да ги вземат. Пък и на чалготека ще идат, че по клубовете не върви.
 
От: Re: България-Малта 1:1 - срам и позор!

Имат, силиконки, чалготеки, пиини и яйедини на корем. ;)
Пук кво ги боли, че трябвало да защитават националната чест. ;)
Бате, всичко им липсва. Дори не се сещам за нещо, което да имат. :) Едно време имаше играчи от класа, които не само играха на вън, но бяха звезди. Нещо като Бербатов, който тотално ги отряза като видя каква свинщина е този отбор. В момента имаме също много играчи навън, които не са никак лоши, но за жалост на никой не иска да му пада цената в националния.

standartnews.com/sport-bg_futbol/popov_izgonen_zavinagi_ot_tima-262660.html - този кретен вече му биха шута. Смятай какво е нивото - капитана ти да е с две пиянски изпълнения и веднъж името му да е било намесвано в скандал за изнасилване. Баси нещастието е тоя. Нищо, прическата може да дръпне от неговите кючеци и все едно не е било. :)

Кой им плаща на тия хора някакви пари за уменията им не мога да разбера? И щом тия се видят някакви велики футболисти и участват не само в националния, но и в големите клубни отбори, какви са тия където са по-зле от тях.

Друга конспирация, за която научих е, че в националния са само футболистчета от два големи гранда (без имена, ще забележите кои са по играчите), за да могат да ги забележат другите навън и да им направят добри трансфери. Само където и да му предадеш форума на едно .... то пак си миреше и е неприятно за гледане. ;) Малко са го изпуснали този момент. Но това е в кръга на теориите. ;)
 
Имат, силиконки, чалготеки, пиини и яйедини на корем. ;)
Пук кво ги боли, че трябвало да защитават националната чест. ;)

Това с националната чест е много далеч от идиологията им. Дори не смятам, че присъства в речника им. :)

Не знам каква точно идиология изповядват, но като им погледнеш жените, колите и начина им на живот, ведната може да прецениш какво гонят в този живот и това определено не е да прославят родината си, дори името си. Едни посредствени хора, които се опитват да играят футбол, и като гледам грам ке им се получава...а още по-лошото е, че не са хора на място. Капитанът, оня чалга-оплодител ще си счупе на две само и само да избяга от журналистите. Баси смешника. И този взима пари за уменията си. Ама като има идиоти да му ги дават, няма лошо. :)
 
От: Re: България-Малта 1:1 - срам и позор!

Не знам братле, не знам и какво да кажа, просто всичко вече е пълно п**но в тази държава.
Това с националната чест е много далеч от идиологията им. Дори не смятам, че присъства в речника им. :)

Не знам каква точно идиология изповядват, но като им погледнеш жените, колите и начина им на живот, ведната може да прецениш какво гонят в този живот и това определено не е да прославят родината си, дори името си. Едни посредствени хора, които се опитват да играят футбол, и като гледам грам ке им се получава...а още по-лошото е, че не са хора на място. Капитанът, оня чалга-оплодител ще си счупе на две само и само да избяга от журналистите. Баси смешника. И този взима пари за уменията си. Ама като има идиоти да му ги дават, няма лошо. :)
 
От: България-Малта 1:1 - срам и позор!

Някой някъде беше писал, че като се критикува и недоволства е по-полезно да се предложи алтернатива или някакъв начин да няма това отчаяното "зарежи!"!

В този смисъл аз например мисля, че ако Мартин Петров стане треньор и си вземе добър мениджър (дори чужденец) и пом.треньор, с когото да направят оптимална селекция има надежда.

Защото от друга страна аз познавам много младежи, които тренират и са добри и обичат футбола, даже едно-то беше от Левски и веднага си го заплюха от Италия. Разбира се баща му предпочете там да отиде и да се развива, отколкото тук. И точно трениращите деца, които обичат футбола биха могли да са едно добро бъдеще.
 
От: България-Малта 1:1 - срам и позор!

Мартин Петров е мъжко момче, но няма никакъв опит като треньор. Аз за Ивайло Петев си мислех.

P.S. Николай Бодуров да не вземе да отговаря на всеки хейт във фейсбука... направо не е добре този човек- http://topsport.ibox.bg/news/id_104412794
 
От: България-Малта 1:1 - срам и позор!

Много тежко приемате загубата, а Попето пил 5 аулина и отворил битилка уиски....
Е това е истински национал :(
 

Горе