България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуши.

Пушите ли?

  • Никога не съм пушил!

    Votes: 24 40.0%
  • Пушех, но ги отказах!

    Votes: 11 18.3%
  • Припалвам от време на време

    Votes: 5 8.3%
  • Пуша редовно

    Votes: 20 33.3%

  • Общо гласове
    60
От: От: От: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението

Едно е да вдишаш пушек, който отива в белите дробове, друго е да си инжектираш химична субстанция, която се влива директно в кръвоносната система.
ХАХАХАХАХ, дано поне си хубава :lol: Ще ме информираш ли къде отиват химичните субстанции от пушека, който вдишваш? :lol:
 
От: От: От: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението

ХАХАХАХАХ, дано поне си хубава :lol: Ще ме информираш ли къде отиват химичните субстанции от пушека, който вдишваш? :lol:

Екстра съм си! ;)
Ще те информирам: Част от химичните субстанции, съдържащи се в цигарения дим отива на същото място, но не в такава концентрация, каквато е при инжектирането на най-малката доза хероин.
И без да настояваш, отново ще те информирам, че една бремена не живее в барокамера и не диша само чист кислород. Газовете, изпускани от автомобилите са много по-вредни за плода от дима на една цигара.
 
От: От: От: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението

Газовете, изпускани от автомобилите са много по-вредни за плода от дима на една цигара.
Фригидните оправдания на една пушачка стара мома:lol:
 
От: От: От: От: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населен

Фригидните оправдания на една пушачка стара мома:lol:

А опитите ти да прикриеш липсата на аргументи с лични нападки са импотентни, както и тези да прикриеш злобата с весели емотиконки.

Какво общо има семейното ми положение с фактите, които изтъквам? Ако бях омъжена, същите думи по-голяма тежест ли щяха да имат пред теб?
Добре, че не ми знаеш и кръвната група, че и до това щеше да опреш в безсилието си.

Уж голям го вадиш, ама хейтърският ти тон намеква, че не можеш да го ползваш, така че се замисли дали е в твой интерес да спорим по тоя начин.

Не ме обиждаш, като ме наричаш ''стара мома'', защото нито съм престаряла, нито страдам от факта, че съм мома.
 
Последно редактирано:
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Аргументите ми са железни ;) Ти си тая, която блещи глупости и оправдава наркоманията си, с каквото се сети. Защитаваш дори мърлячките-майки, които заради някакви фасове са готови да жертват здравето на децата си!
 
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Аргументите ми са железни ;) Ти си тая, която блещи глупости и оправдава наркоманията си, с каквото се сети. Защитаваш дори мърлячките-майки, които заради някакви фасове са готови да жертват здравето на децата си!

Ах, колко сме ужасни аз и мърлячките-майки! Пък ти един хрисим, добър, благ - на филийка да те намаже човек.
 
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Какъв съм аз, няма значение. Важното е, че не оправдавам тровенето на неродени дечица ;)
 
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Какъв съм аз, няма значение. Важното е, че не оправдавам тровенето на неродени дечица ;)

Ама как да няма значение? Та всяка твоя нападка цели да се изтъкнеш, като най-големия хуманист и безгрешник на тая планета.
Не бъди толкова скромен. Ритай срещу дребните човешки пороци и бъди все така непримирим. Че кой ще разбере колко си 'убав ако не се изтъкнеш, критикувайки другите.

Сериозно се замислям да започна подписка за издигането на твой паметник. Теб трябва да те изографисват на иконите, като покровител на неродените деца.
Сега разбирам защо светът е пренаселен. Та свети Redrum закриля всеки зародиш, всяка оплодена айцеклетка... всеки овоцит и сперматозоид, подпомагайки тяхната среща.
 

Горе