Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

-Защо Русия се нуждае от убит руски опозиционер?

Е как защо, за да няма силна опозиция.

-Защо Русия се нуждае от убит руски опозиционер на метри от Кремъл?

Е как защо, за да се всява страх в хората. Индиректно се казва: Който е против Кремъл, ще свърши по този начин.

Няма никакъв смисъл, след като подкрепата за него е по-малка дори от тази на Станишев у нас. Защо да убиваш някой, който е станал за смях и е продажник в очите на 85% от населението ти???
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Показваш ми про американски протест и аз ти показвам, иначе още много мога да ти показвам.
Не просто един реалист, боравещ с факти и показваш факти - това ли е дефиницията за десен? Е щом показваш факти и говориш реалности, чудесно и така може ме наричаш :) Какво общо има Герб с истината не знам - както и да е. Както и какво общо има поста ми с това, което си дал....
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Показваш ми про американски протест и аз ти показвам, иначе още много мога да ти показвам.

Направо ме убиваш - про американски протести и се мислиш за обективен ...

Виж човека преди да го убият какво е казал и точно какво е казал за МАРША, не протест или както си го наричаш. А това, което ти показах беше всичко, но не и протест.

https://embed.theguardian.com/embed...-nemtsov-interview-death-vladimir-putin-video

Не знам дали си наясно, но този марш е организиран не от онзи ден, а се говори от седмици за него, говори се като началото на промяна която искат .... представи си ефекта на снежната топка и защо аджеба, да не се спре това в зародиш? Как така все на Путин му се случва, да имат срещу него "платени, американски соросоиди", които вадят истината и после как все така се случва, те да бъдат убити и Путин винаги да е жертвата - иди го разбери ...

П.С. А как дефинираш про руски протест, срещу промяната на статуквото или викаш такова животно в Русия не може да има?
 
Последно редактирано:
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Няма никакъв смисъл, след като подкрепата за него е по-малка дори от тази на Станишев у нас. Защо да убиваш някой, който е станал за смях и е продажник в очите на 85% от населението ти???

Е то със същия успех може да питаш и защо му е на Т.Живков да се саморазправя с Г.Марков примерно или с който и да е инако мислещ, при положение че има пълно одобрение от народа.
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Е то със същия успех може да питаш и защо му е на Т.Живков да се саморазправя с Г.Марков примерно или с който и да е инако мислещ, при положение че има пълно одобрение от народа.

По твоята логика Путин е организирал сам въоръжения преврат в Киев и е назначил да управляват една тумба укро-евреи, за да може да избива своите в Донбас и "да всява страх у хората". Ако сериозно мислиш по този начин, те съветвам докато е време, да потърсиш помощ при Ани Владимирова. :arrow:
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Опозиция не се вади от играта с убийства, къде отидехте и вие. Вади се с нагласени компромати и скандали. При положение, че Путин е повече от наясно какво ще стане ако го очисти тоя, то каква е логиката да го прави мъченик и да предизвиква реакции срещу се бе си. Каква!? Няма никаква логика... По логично е американците да са го направили това, защото те имат изгода от това. Първо погледнете кой е най на далавера от убийство извършено по този начин и тогава преценявайте. Иначе какво е станало точно никога няма да се разбере.

Сега се сещам, че американците гръмнаха собствения си президент, че тоя ще го жалят:) Блекито да каже Кенеди защо го убиват, смятам че най-добре ще знае:)
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Сега се сещам, че американците гръмнаха собствения си президент, че тоя ще го жалят Блеките да каже Кенеди защо го убиват, смятам че най-добре ще знае
Да добавя и Линкълн...
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Биааро, братле по тази логика, Путин не може да го е направил защото, е срещу него и автоматично, не е той, е чудесен кардбланш за избиване на хора.

Знаеш максимата :

"Има ли човек има проблем, няма човек няма проблем"

В Русия опозицията била тя политическа и бизнес бива или избивана или им се стоварва целият репресивен апарат, а другите биват изпратени в странство "доброволно" с национализиран бизнес. Това е отредено към тези, които наистина биват проблемни. А за другите го играят теотро с компромати, но най-вече тролски изпълнения в нета:

http://bnt.bg/part-of-show/trolska-fabrika-v-sankt-peterburg
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Това е в Украйна блеки, не мога да намеря клипа иначе в Москва беше милионен :D

[video=youtube;T2FunKG-9Rk]https://www.youtube.com/watch?v=T2FunKG-9Rk[/video]
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Аз не казвам, че руснаците нямат някои лошо практики. Ама в случая е абсурдно сами да си го набиват по този начин. Да го убият, че да помогнат на запада.... е не ми се вижда реално това. Най-малкото, както стана въпрос по-горе, тяхното не е никаква опозиция. 15% не е опозиция. Мястото на Немцов ще бъде заето съвсем скоро, с може би някой още по агресивен, така че това убийство няма никакъв смисъл от путинова гледна точка. Ако следиш нещата трябва да знаеш, че руснаците не убиват така никога. Стават инциденти, отрова, уран ли беше.... такива работи. Гръмнат насред Москва, като обикновен бандит изобщо не е в техен стил. Ама никак!



Биааро, братле по тази логика, Путин не може да го е направил защото, е срещу него и автоматично, не е той, е чудесен кардбланш за избиване на хора.

Знаеш максимата :

"Има ли човек има проблем, няма човек няма проблем", в Русия опозицията била тя политическа и бизнес бива или избивана или им се стоварва целият репресивен апарат, а другите биват изпратени в странство "доброволно" с национализиран бизнес. Това е отредено към тези, който наистина биват проблем, а за другите го играят теотро с компромати, но най-вече тролски изпълнения в нета:

http://bnt.bg/part-of-show/trolska-fabrika-v-sankt-peterburg
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Това е в Украйна блеки, не мога да намеря клипа иначе в Москва беше милионен :D

[video=youtube;T2FunKG-9Rk]https://www.youtube.com/watch?v=T2FunKG-9Rk[/video]

На половин милионен град като Севастопол, 50 000 души вече е цифра. Че и пеят. :)
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Аз не казвам, че руснаците нямат някои лошо практики. Ама в случая е абсурдно сами да си го набиват по този начин. Да го убият, че да помогнат на запада.... е не ми се вижда реално това. Най-малкото, както стана въпрос по-горе, тяхното не е никаква опозиция. 15% не е опозиция. Мястото на Немцов ще бъде заето съвсем скоро, с може би някой още по агресивен, така че това убийство няма никакъв смисъл от путинова гледна точка. Ако следиш нещата трябва да знаеш, че руснаците не убиват така никога. Стават инциденти, отрова, уран ли беше.... такива работи. Гръмнат насред Москва, като обикновен бандит изобщо не е в техен стил. Ама никак!

Немцов, е щял да пусне много интересни и любопитни неща. Не е важно каква е причината за смърт, важно е че винаги го отнася опозицията или неудобните до властта, а бизнеса знаеш какво му се случва.
Ти сериозно ли си мислиш, че такава всенародна любовта към Путин, особенно днес когато вече санкциите биват силно усещани от нормланият руснак и официално се говори за икономически проблеми? Не знам до кога руснаците ще ядат национализъм, но лека по лека хората там почват да осъзнват какво става - като видиш инфо от Росстат за икономиката и производството им и ако това беше в БГ - думите щяха да бъдат геноцид ... То и тато много са го обичали с огромен процент на одобрение и веднага след краха на цоца дни и седмици като паднаха граничните забрани, всички се избиваха да избагат от БГ явно от любовта ще да е.
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Не познаваш психологията на руснаците! Казвал съм ти, че съм живял няколко години там и ги познавам що-годе добре. Руснака ще умре от глад, ама няма да стане по начин различен от негови. Даже ако още ги натиснат подкрепата за Путин може да се засили. Могат да си ядат национализъм цял живот! Както и да го завъртиш, преди Путин бяха много, много по-зле, това са фактите.


Немцов, е щял да пусне много интересни и любопитни неща. Не е важно каква е причината за смърт, важно е че винаги го отнася опозицията или неудобните до властта, а бизнеса знаеш какво му се случва.
Ти сериозно ли си мислиш, че такава всенародна любовта към Путин, особенно днес когато вече санкциите биват силно усещани от нормланият руснак и официално се говори за икономически проблеми? Не знам до кога руснаците ще ядат национализъм, но лека по лека хората там почват да осъзнват какво става - като видиш инфо от Росстат за икономиката и производството им и ако това беше в БГ - думите щяха да бъдат геноцид ... То и тато много са го обичали с огромен процент на одобрение и веднага след краха на цоца дни и седмици като паднаха граничните забрани, всички се избиваха да избагат от БГ явно от любовта ще да е.
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Могат да си ядат национализъм цял живот! Както и да го завъртиш, преди Путин бяха много, много по-зле, това са фактите.
С партньори и съюзници като Китай,Индия,Бразилия,Аржентина,Турция и др.. не виждам нито как ще останат без храна, нито без техника или каквото и да е друго...
Най ми е смешно как отговарят на атаките руснаците. Тръгнаха САЩ да събарят рублата смъквайки двойно петрола, и в крайна сметка си унищожиха шистовата индустрия... Тръгнаха ЕС да правят санкции и отнесоха бан на плодове и зеленчуци. Благодарение на тази олигофренска политика, си зареждам газ на 0,90 лв. и си купих хубави сочни полски ябълки на 0,79 лв. вчера. :)
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Забравил си и Бразилия и Япония до колкото знам ;)
С партньори и съюзници като Китай,Индия,Бразилия,Аржентина,Турция и др.. не виждам нито как ще останат без храна, нито без техника или каквото и да е друго...
Най ми е смешно как отговарят на атаките руснаците. Тръгнаха САЩ да събарят рублата смъквайки двойно петрола, и в крайна сметка си унищожиха шистовата индустрия... Тръгнаха ЕС да правят санкции и отнесоха бан на плодове и зеленчуци. Благодарение на тази олигофренска политика, си зареждам газ на 0,90 лв. и си купих хубави сочни полски ябълки на 0,79 лв. вчера. :)
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Забравил си и Бразилия и Япония до колкото знам ;)

Да,да, както и Египет,ЮАР,Сирия, Унгария,Кипър, Сърбия, Куба, Сев.Корея, Индонезия и т.н. и т.н. Той правилно каза Путин: "У нас есть больше друзья, чем врагов". ;)
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

"В Русия влезе в сила нов закон, налагащ рестрикции върху потребителите на онлайн медиите. Блогърите с над 3000 уникални дневни посещения в сайтовете си трябва да се регистрират в медийния регулатор "Роскомнадзор" и да спазват мерките, отнасящи се големите медии в страната. Също така интернет компаниите ще бъдат задължени да предоставят на властите достъп до информацията на потребителите.

Правозащитни организации нарекоха закона драконовски. Той бе одобрен от горната камара на парламента през април тази година. Според него блогърите не могат да бъдат анонимни, а социалните мрежи трябва да пазят данните за своите потребители в период от шест месеца. Информацията трябва да бъде на сървъри на територията на Русия, така че правителството да има достъп до тях.

Ограничаване на свободата на словото

Според критиците на руския президент Владимир Путин това е поредната мярка за ограничаване на свободата в интернет. Хю Уилямсън от Human Rights Watch нарича закона "още един опит за безмилостно смазване на свободата на словото". "Интернет е последният остров на свободата на изразяването в Русия и тези драконовски регулации очевидно целят да го поставят под правителствен контрол", казва Уилямсън.

Опозиционни фигури често използват интернет, за да изразяват позициите си, тъй като са подложени на рестрикции в традиционните медии. Някои от тях имат милиони потребители.

Блокиране без обяснения

По-рано тази година в Русия влезе в сила закон, който позволява на правителството да блокира уебсайтове без обяснение. През март бяха блокирани блогът на Алексей Навални и сайтовете на Гари Каспаров."


Е как да имат силна опозиция. :D
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

А в САЩ знаеш ли как са? За постове във ФБ уволняват или вкарват в затвора, а заличната информация да не говорим как я изискват. А чувал ли си за Great Chineze Firewall? :) Руснаците не откриват топлата вода ;)
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Не познаваш психологията на руснаците! Казвал съм ти, че съм живял няколко години там и ги познавам що-годе добре. Руснака ще умре от глад, ама няма да стане по начин различен от негови. Даже ако още ги натиснат подкрепата за Путин може да се засили. Могат да си ядат национализъм цял живот! Както и да го завъртиш, преди Путин бяха много, много по-зле, това са фактите.

Ок така да е до 1 година и нещо, ще видим дали максимата ще е вярна - да ядат национализъм до живот.
 

Горе