Въпроси и отговори

stroej

Active Member
Реших да пусна тази тема, в която да си задаваме въпроси, за които смятаме, че не е необходимо да създаваме нова тема.

Нека започна първо аз.

Някой използвал ли е услугата на epay да прехвърлиш пари в банкова сметка от микросметка ? Колко време е изчакал да се отчете транзакцията в банковата карта и има ли някаква комисионна ?

Възможно ли е направата на сайт, който да разпознава по ИП от коя държава влизаш и да трансформира езика, примерно чрез Google Translator, на твоя роден?
Пример - влизам в английски сайт, в който всеки оставя коментари на френски и ако не разбирам френски, без допълнителни дейстивя от моя страна, да се преведат текстовете им на български?
 
От: Въпроси и отговори

Някой използвал ли е услугата на epay да прехвърлиш пари в банкова сметка от микросметка ? Колко време е изчакал да се отчете транзакцията в банковата карта и има ли някаква комисионна ?

Да. Комисионната е между 0.60 стотинки до 1.20. Това зависи от банката. Случвало ми се е сутрин да пратя пари и до края на работния ден да са в сметката. Иначе, ако се пратят следобяд би трябвало на другия ден до обед да са в банката.
 
От: Въпроси и отговори

Колко ще струва (приблизително) направата на уникален дизайн + свързването му с някоя мрежа/система? Въпроса ми е по-скоро как вървят цените, за да си направя някаква сметка.
 
От: Въпроси и отговори

Възможно ли е направата на сайт, който да разпознава по ИП от коя държава влизаш и да трансформира езика, примерно чрез Google Translator, на твоя роден?
Пример - влизам в английски сайт, в който всеки оставя коментари на френски и ако не разбирам френски, без допълнителни дейстивя от моя страна, да се преведат текстовете им на български?
Google Chrome има такава опция в самия браузер
 
От: Въпроси и отговори

Още едно въпросче:
Кажете някоя безплатна система за запознанства за начинаещ в тази сфера? Какво е необходимо да науча, за да успея да я преработя примерно и да е свържа?
П.С. До сега съм се мъчил 1-2 пъти с готови системи и нищо не направих, явно ги подхващам не от където трябва.. та ако може да кажете от самото начало до края. Примерно html, css и т.н. Не ми се занимава да седна да изучавам по нататък езиците, че да пиша цяла система.
 

Горе