Въпрос за име на радио

KpucTuaH

Member
здравейте момчета, отдавна не бях писал във форума. Имам обаче едно въпросче , понеже имам идея да създам ретро радио и искам да го кръстя Радио Ретро , но има радио което пък се казва Ретро Радио , бих ли създал за някого проблем и да си създам главоболия? Мерси предварително :)
 
Защо не измислиш нещо друго... радио евъргрийн примерно или ддз все някоя думичка, която не се дублира с тази на друго радио. За онлайн радио обаче, мисля, че няма да ти направят проблем, докато не станеш някое наистина голямо радио с над 3-4 000 слушатели.
 
Е ти какво би ми предложил , да си го оставя така пак ,недай си боже, някой ден да стане голямо и да го прекръстя ?
И имам още едно въпросче , ъплоад скоростта ми зависи от това колко души ще слушат , тоест има ли вероятност ако много потребители едновременно слушат радиото и то да почне да им засича поради слабата ми ъплоад скорост ?
 
Последно редактирано:
а евентуално ако си пусна инет радио ще ми правят ли проблеми за песните лицензи и такива?
 
Здравей, аз мисля че ако се ползва музика за които права не е платено, ще трявба да се иска правен съвет, както стана на дума тук.:)

Не че е голям проблем, но името си е тяхно и незнам дали и така не им стъпваш в бранда.
 
Аз колкото пъти съм си пускал моето радио (имах към 250-300 слушатели) никога съм нямал проблеми с нищо. Пускам си радиото, правя си плейлистата и просто си слушам, заедно с още хора. 99% съм сигурен, че никой няма да ти направи проблем за това, че пускаш любимите си мп3-ки. Те даже би трябвало да се радват, че ги слушат хората...
 

Горе