Въпрос за Google adsense

valery11

Member
Създадох си профил в Адсенс за да ми показва гугъл реклами в моя блог,но не ми е ясно нещо какъв html редактор трябва да използвам за да поставя кода на страницата си и въобще нужен ли ми е такъв?И също така не ми е ясно как да пейстна кода в сорс кода на страницата ми тъй като тя е блог и аз не съм я създавал сам.
 
Последно редактирано:
От: Въпрос за Google adsense

То всичкото е добре, само дето не каза на каква система ти е блога, за да може някой да ти отговори, защото няма унис=версално решение. На различните системи по различен начин се вгражда адсенса.
 
От: От: Въпрос за Google adsense

също имам блог и на blogger.com
Системата на първия ти блог не ми е позната но в блоггер-а е елементарно: Отиваш на оформление и избираш "Нова притурка" след като ти излезе списъка с притурките си избираш третата по ред "HTML\JavaScript", там ти се отваря един прозорец слагаш му заглавие и пействаш кода на гугъл в прозореца и си гитов
 
От: От: Въпрос за Google adsense

също имам блог и на blogger.com
Системата на първия ти блог не ми е позната но в блоггер-а е елементарно: Отиваш на оформление и избираш "Нова притурка" след като ти излезе списъка с притурките си избираш третата по ред "HTML\JavaScript", там ти се отваря един прозорец слагаш му заглавие и пействаш кода на гугъл в прозореца и си готов
 
От: Въпрос за Google adsense

Не ползвай BlogSome. Те имат AdSense, от който те печелят пари и няма да им хареса да смениш техния AdSense с твой.

Безплатен хостинг като Blogger става за целта, но имай предвид, че могат по всяко време да ти заключат и/или изтрият блога - има защита от спам, която може да сработи (няма значение, че не публикуваш спам).

Помисли за платен хостинг с Wordpress (там има едни плъгини за лесно добавяне на AdSense).
 

Горе