Въпрос за Tiny Deal

lglgl

Active Member
Здравейте, имали запознати със този сайт ?
Применро искам да поръчам това:
http://www.tinydeal.com/2600mah-perfume-external-power-bank-charger-a5-for-mobiles-p-85075.html
Пише Free Shiping.
Цената е 3:25$
Това ли ще платя крайна цена? или ще трябва още някакви такси за "превоз" ? Понеже като цъкна add to cart, на следваща страница има
eatimate_shipping.gif

И като цъкна върху това и впиша Bulgaria, излизат някакви суми.
Да не стане изненада. моля дайте светлина как става далаверата.


[h=3][/h]
 
От: Въпрос за Tiny Deal

Защо не питаш продавача? Щом пише безплатна доставка, сигурно можеш да избираш между няколко вида доставки.
 
От: Въпрос за Tiny Deal

Здравейте, имали запознати със този сайт ?
Применро искам да поръчам това:
http://www.tinydeal.com/2600mah-perfume-external-power-bank-charger-a5-for-mobiles-p-85075.html
Пише Free Shiping.
Цената е 3:25$
Това ли ще платя крайна цена? или ще трябва още някакви такси за "превоз" ? Понеже като цъкна add to cart, на следваща страница има
eatimate_shipping.gif

И като цъкна върху това и впиша Bulgaria, излизат някакви суми.
Да не стане изненада. моля дайте светлина как става далаверата.


[h=3][/h]

Notice: This shipping method is limited, because the post office doesn’t deliver any items with extra battery, such as the products MBT-162716 in your order.
За този продукт няма опция безплатна доставка. И като цяло с батериите е малко трудна работа да се внесат.
 
От: Въпрос за Tiny Deal

Аз от този сайт вече не поръчвам. Правил съм какви ли не поръчки от DX.com и не съм имал проблеми. Веднъж един телефон не пристигна, хората ми пратиха друг. Връщали са ми парите в някои случаи, когато се е налагало, но никога не съм оставал разочарован от тях. От tinydesl бях получил 2-3 поръчки и последната въобще не пристигна. Помня, че беше нещо за 10 долара, не се сещам точно какво. Работата е там, че го чаках около 2 месеца и въобще не дойде. Писах им няколко пъти, а те ми пращаха автоматично съобщение да проверя в пощенския си клон. Писах им, че съм проверил и няма нищо, а те пак ми пращаха същото съобщение и така ме разиграваха доста време. Директно се отказах от тях заради това, че не ми обърнаха внимание и изгорях с 10 долара. Сумата може да е малка, но и по-голяма да беше сигурно пак щяха да реагират по същия начин. От известно време поръчвам от banggood.com и засега не съм имал проблеми, всичко е пристигало.
 
От: Въпрос за Tiny Deal

Имал съм десетки поръчки от сайта. Когато не дойдат до 30-ия ден питам и поставям ултиматум, че ще пусна диспут в ПП, винаги се решават проблемите бързо :) След няколко проведените разговора всичко вече ми пристига за максимум седмица, единия път за 2-3 дни май беше :)
 

Горе