В статията на Капитал се говори за форума | Фалшивият Facebook: Как "Капитал" купи групата "Русия е непобедима"

Няма как да е политическа поръчка с няква дребна риба като мен

Напротив, идеята на Йоанчо е сие е била да изобличат как некъв създава и търгува с фейсбук русофилски групи, вероятно спонсориран от Москва. Тоест, всички групи, симпатизиращи на Русия, са незаконно създадени с цел пропаганда и трябва да бъдат бастисани.

Колко и какви фейсбук групи имаш? Всички ли са русофилски? Защо въпросният ''журналист'' поиска да купи баш русофилската? Та тя дори не е и русофилска, ами група на фенове на Путин! Как е възможно такова нещо??? Пропускаш ли възмущението му, вмъкнато в текста?
 
Даваш им го готово смляно черно на бяло и пак има не разбрали, които сигурно случайно са от отбор русофили. Като някои от тях ако не още то в миналото са се занимавали точно със същото.
Шизофрения ли е какво е не знам
 


Из нета... :D И тримата са "фани единия, удри другия"


ама аз казах така, ти разбра иначе :D
 
Даваш им го готово смляно черно на бяло и пак има не разбрали, които сигурно случайно са от отбор русофили. Като някои от тях ако не още то в миналото са се занимавали точно със същото.
Шизофрения ли е какво е не знам
Всъщност дава им нещо, което могат да получат навсякъде, ако имат повече нюх и опит. Но тук говорим за доста зелена журналя с някакви наченки да става велик.

Нека само да обърнем внимание за момент защо и чий е стикера на колата на Мис силикон, оная пластмасова друсалка, който се оказа депутатски. Според мен там сензацията е доста по-голяма, но неудобна за медията явно.

Второ, това може да се случи с абсолютно всякакви страници или групи. Тук всеки в темата знае позицията ми за такива сбирщини на олигофрени в интерент с такива интереси, но в случая нещата са малко над това, а именно използването на ситуацията, за да се изходи една безумна статия с уж някаква велика сензация. Доста русофоби дори няма да видят къде е шита тук, след като им се набие в главата няколко Русия и думата пропаганда. Жалко, защото все си мисля, че моя отбор е по-добър в това отношение. ;) За жалост всички явно са едни облъчени от такива "медии" овчици.
 
Абе вие го разбихте това момче. :D
Тва момче не е невинно агънце, а маша на Прокопиев a.k.a. Америка за България. Баща му се е напънал сериозно, за да го набута във въпросната ''престижна'' медия. Все пак е кадър на всички възможни мутации на СДС.
 

ама аз казах така, ти разбра иначе :D

Е*ати червеите са тия "журналисти" o_O

Час и половина го гледам това и не вярвам на ушите си!
 
"законопроект, според който държавните органи ще могат за налагат ограничаване на достъпа до интернет страници или интернет адреси." - активирал се Йоанчо, ама защо???
1707823988316.png
 
Айде почна се, първото съветско говедо е цитирано.
Чакаме цитат и коментар от Киро брейка и карбовски + няколко бонус линка от поглед инфу
 
Айде почна се, първото съветско говедо е цитирано.
Чакаме цитат и коментар от Киро брейка и карбовски + няколко бонус линка от поглед инфу
Остави кой е цитиран, кажи кое не е вярно?
 
След тагването на една персона, става ясно, че се говори за Сорос.
Тебе пък даже никой не те е викал, но не е проблем да оплюеш и тук руските коли.

При малко повече акъл щяхте да схванете защо беше цитиран поста на Волгин. За разлика от вашето включване, моето беше по темата.
 
  • Haha
Реакции: Sky
Тебе пък даже никой не те е викал, но не е проблем да оплюеш и тук руските коли.

При малко повече акъл щяхте да схванете защо беше цитиран поста на Волгин. За разлика от вашето включване, моето беше по темата.
Глупачке, вникни реално в проблема. Знаем всички мнението ти за другото. Има си кенефни теми за това, специално за теб и другите.

Пука ни на шишарките за цитата на Волгин. Да, поне не е Киро брейка, за което ти благодарим, не много искрено.
 
Пука ни на шишарките за цитата на Волгин
Разбира се, че не ви пука, защото сте напълно съгласни с политиката на фашистка цензура (същото, което прокламира Йоанчо в шибаната си статия), насилствено наливане на експериментални медикаменти в телата ви, и изобщо всичко, което се полага на безмозъчни ретарди. В един момент обаче и вашето мнение ще се отклони от официалната доктрина на партията-майка и тогава ще ви запука, ама ще бъде късно.
 
Разбира се, че не ви пука, защото сте напълно съгласни с политиката на фашистка цензура (същото, което прокламира Йоанчо в шибаната си статия), насилствено наливане на експериментални медикаменти в телата ви, и изобщо всичко, което се полага на безмозъчни ретарди. В един момент обаче и вашето мнение ще се отклони от официалната доктрина на партията-майка и тогава ще ви запука, ама ще бъде късно.
За това ни пука, но реално не се ли случва с идването на всяка една власт? Колкото кой колко е фашист и не знам си какво....редно е малко да знаете значението им, за да ги използвате толкова смело. ;)

В темата обсъждаме това, че едно тъпо копеле е решило да използва ситуацията, за да си направи сензацията. А кво е казал еди си кой по някое време, има доста косвено отношение в момента. Но тъй като ти е попаднало, що да не го плеснеш тук. Както викаше моя преподавател по бизнес етика... "Моля те, карай по сценария...."
 
В темата обсъждаме това, че едно тъпо копеле е решило да използва ситуацията, за да си направи сензацията.
Ти наистина не разбираш каква е била целта на ''тъпото копеле''. Ок. Хубав ден. :)
 
Както викаше моя преподавател по бизнес етика... "Моля те, карай по сценария...."
ахахахаха Единствения предмет, по който имах 6, беше именно "Делово общуване" 🤣🤣🤣
Сметай само каква работа ми върши в действителността ахахах а при теб е 100% задълже, тей-като както се види и една дума не можеш да обелиш, без да обидиш някой :p
 
Как ще не разбирам, нали за това се включих.
Нямаше да се включиш ако беше разбрал, повярвай ми. ;)

Ти си решил, че некво журнале напада форума и като истински подлизурко се втурна да браниш опетнената чест на ръководството. На журналето обаче не му пука откъде си е купил русофилска група. Със същия успех можеше да спомене и пазара в Димитровград.
 
ахахахаха Единствения предмет, по който имах 6, беше именно "Делово общуване" 🤣🤣🤣
Сметай само каква работа ми върши в действителността ахахах а при теб е 100% задълже, тей-като както се види и една дума не можеш да обелиш, без да обидиш някой :p
Тупанче, липсваше ми. :love:
 

Горе