ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

ReminD

Well-Known Member
Знаех си,че така ще стане, привикаха цецу тъпото и боко в Щатите, сега новите ни братя ще ни кажат да кажем, че атентата в Бургас е организиран от Иран и Хисбула и ще започнат да ни гърмят, не виждам как няма да се ядосат от Хисбула, че нашите ги вкарват в такава мръсна интрига.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Хизбула са организация/партия, която не ми е известно да "гърми" извън Ливан. Не си вкарвай филми.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

А ти кой мислиш стои зад атентата или според теб трябва да се правим, че нищо не е станало?

Серго така ли смята да се дупи пред терористичните организации?

Едит: не знам как админите те траят още с твоите провокаторски и инфантилни теми..
 
Последно редактирано:
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Bioz, кой стои зад атентата? Какво те бъркат тебе организации, които нямат нищо общо с България?
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Мен лично ме бъркат всички терористични огранизации които залагат взривове във България, а теб?
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

И как разбра, че са Хизбула? Въобще какво знаеш за тази организация, защото аз съм чел и знам, че те не извършват такива нападения и целта им е съвсем друга. Ами ако е операция "фалшив флаг"?
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Алана ти май забрави, че от времето на оно имаме хамерикански бази това е достатъчно. Ти от къде мислиш, ще се прави войната от европейския плацдрам и периферията.

За война има се мине през Сирия, а там се поуспокоиха нещата.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Мен пък ме бърка това,че нашите управници са гъзолизци и слушат новите ти братя и еврейте - как така ще са реагирали адекватно, като на 2рия или още първия ден май беше на атентата - еврейте си изкараха живите жертви без да има възможност да ги разпитат. Явно много вярват на бойко и Компания и не разбирам как 2 часа след атентата евреите казаха, че Иран стои зад атентата. Да не мислиш, че няма да ги "ПОБУТНАТ" към "истината" и към това кой стои зад атентата? Учител по физическо и пожарникар - много достойни кадри, нямам думи, затуй ще ни гърмят още сигурно, пази боже.



@Bioz - има само едни терористи - и това са американците и ООН.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Алъне, БСП да не са против американските бази? Бяха, докато не си обърнаха позицията на 180 градуса.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Все едно чета жълта преса, заглавието е едно, вътре статията съвсем друго, такива са темите на алана... аз съм до тук с тая тема
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Все едно чета жълта преса, заглавието е едно, вътре статията съвсем друго, такива са темите на алана... аз съм до тук с тая тема

Не бе, прочети ми последния пост и помисли. Защо се правиш на сляп? С розовите очила ли гледаш света и България?


Redrum - не са, за съжаление, и затова ги упреквам!
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Все едно чета жълта преса, заглавието е едно, вътре статията съвсем друго, такива са темите на алана... аз съм до тук с тая тема
Твоите мнения не бяха с нищо по-добре от "темите на Алана".
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

То е ясно защо Боко отиде в шатите, да го гълчат по няколко линии:
1. Атентата
2. БГ трекерите и пиратството
3. Шистовия Газ
предполагам и по други точки, но в момента не се сещам.

Та какво да очакваме като се прибере боко в бг
по т.1 ще се изметнат от по-раншната си позиция и ще твърдят наляво и на дясно кой е организирал атентата (вече дали ще е наистина той, няма как да знаем)
по т.2 пак ще започнат някакви щури акции по покриви да махат "незаконни сървъри" и на други смешки ще се нагледаме, вярно на няколко човека ще им разплачат майката, нооо нали трябва да се покаже на големия брат зад океана, че се действа, макар и чрез незаконни акции
по т.3 гербавите ще почнат да се опитват първоначално да прокарват мнение, чрез медиите че добива на шистов газ не е вреден и тн и тн
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

И за белене и енергетиката като цяло ще говорят - американците не им изнася белене, защото имат Тецове тука, а пък искат 100% учатие в белене ако се строи, жална им майка ако се строи с 51 процента българско участие, да не могат да на контролират новите ни братя, ще плачат ако русите строят на 49 участие и 51 българско.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Стига с това Белене, там няма се строи АЕЦ. Спрямо последните пуснати информации се готвят две големи газови централи.

А който иска да си строи АЕЦ си ги строи, като му се занимва с остаряла технология :D
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Според мен, срещата ще касае бъдещото спонсориране на Бойко на следващите избори.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Атентата в Бургас :) Аз бях очевидец така да кажа... чух взрива но не го видях. Но за сметка на това видях други неща. 10 минути преди взрива до кръговото с корабчето болница която се намира на която има няма в седмицата една линейка имаше събрание от линейи. Имаше доста патрулки до Лукойла и ОМВ-то на излизане Сарафово които бяха на акция за превишена скорост (Т.е. бяха изпратени близко до Сарафово, че при сигнала да се отзоват бързо.)
Как така при този взрив нямаше и един загинал българин ? Като изключим шофьора на автобуса който са взели за косвена жертва?
Будалата със взрива чужденец с раница. Взрива е made in Bulgaria. Като помислим малко трудно би намерил такъв атентатор от майка си в гъза тука връзки с бомбаджий.
Що пък да не приемем версията че камикадзето преди да умре с бомбата не е знаело че има бомба в раницата си след като е кацнал на летището и е влязал в автобуса? Интересно как е минала бомбава през скенерите...
В крайна сметка организация бат бойко за мен са атентарите.... както се казва действат по американски :)
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Атентата в Бургас :) Аз бях очевидец така да кажа... чух взрива но не го видях. Но за сметка на това видях други неща. 10 минути преди взрива до кръговото с корабчето болница която се намира на която има няма в седмицата една линейка имаше събрание от линейи. Имаше доста патрулки до Лукойла и ОМВ-то на излизане Сарафово които бяха на акция за превишена скорост (Т.е. бяха изпратени близко до Сарафово, че при сигнала да се отзоват бързо.)
Как така при този взрив нямаше и един загинал българин ? Като изключим шофьора на автобуса който са взели за косвена жертва?
Будалата със взрива чужденец с раница. Взрива е made in Bulgaria. Като помислим малко трудно би намерил такъв атентатор от майка си в гъза тука връзки с бомбаджий.
Що пък да не приемем версията че камикадзето преди да умре с бомбата не е знаело че има бомба в раницата си след като е кацнал на летището и е влязал в автобуса? Интересно как е минала бомбава през скенерите...
В крайна сметка организация бат бойко за мен са атентарите.... както се казва действат по американски :)

Ако искаш атентат зад които да стои скрито правитеството, къде ще отидеш? При най-добрите! А кой са те? Започва с А и се римува мериканците.
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Да бе то е ясно, както и да е просто ме е яд че хората в нашето правителство които целия народ ги мрази и им заявява публично да се махат от там, те още стоят и не се махат. Не мога да го разбера това при условие че в парламента трябва да влизат хора които народа посочва...
 
От: ГЕРБ са на път да ни вкарат във война!

Ти не говори на блеки, че той съратник на европейския съюз, и да му обясняваш - просто момче е, пуснат му 2-3 лъжливи данни и се връзва - не му обяснявай на него нищо, не е запознат с нещата. Все пак негов е цитата, че ако Дянков го нямаше, щяхме да сме много зле вмомента и видиш ли - Дянков като ни замрази доходите и еб* майката на бизнеса - трябва да сме му благодарни.
 

Горе