Гей парада в София

От: Гей парада в София

11350510_10153120199928558_1253218335275347725_n.jpg

Кажи им го Владо :D
 
От: Гей парада в София

0000269442-article2.jpg

Пресен пример за психологически тормоз от страна на милитант гей активисти в Мюнхен.

Психологически тормоз е налагането на стереотипи върху хората. Във нашата изостанала държава да си хомосексуален е престъпление. След като човек харесва същия пол и това го прави щастлив, какво ви бърка вас? Не коментирам индивите като онзи със знамето в гъза... луди има и хеторо и хомо, и бели и черни. И какво като искат да се женят да и да си осиновяват деца? Малко ли деца има без родители, че ще излязат от бизнес детските домове.

Същото е както и с правата на чернокожите в САЩ. Върни се сто години на зад. Били са най-долния клас хора, нямали са право да гласуват, били са дискриминирани. Защо? Щото имат малко повече тен от нас. Какво искам да кажа е, че цветът на кожата ти и сексуалната ти ориентация не са нещо, което си избираш, а нещо с което си роден. Защо не се опитаме да се приемаме един друг и да се приемаме такива каквито сме, тъй като светци няма. Важно е да отбележа, че съм хетеросексуален, бял мъж, но това не ме спира да подкрепям равенството между индивидите.

Историята се повтаря. Омразата срещу чернокожите, евреите и сега LGBT. Явно има хора, и винаги ще има, които просто се нуждаят от нещо което да мразят. Но както виждате - чернокожите са си пълноправни граждани, хомосексуалните също. Въпрос на време е. Знам, че ничие мнение не се променя с един пост, но пък трябваше да го напиша.
 
От: Гей парада в София

0000269442-article2.jpg

Пресен пример за психологически тормоз от страна на милитант гей активисти в Мюнхен.

Объркали са местоположението на ръчичките и пръстчетата. Като ще е, да е. Едната "мъжка" фигурка трябва да е малко по-наведена(или с поличка), а едната женска да е с панталон, а не с поличка. :lol:
 
От: Гей парада в София

Във нашата изостанала държава да си хомосексуален е престъпление.
А това е откровена лъжа. Можеш ли да докажеш, че е престъпление?
 
От: От: Гей парада в София

А това е откровена лъжа. Можеш ли да докажеш, че е престъпление?

Става въпрос за това, че манталитета на голямата част от населението е такъв. Така от малки ни учат. Трябва да харесваш момичета и то да са бели задължително. Да се окажеш гей и да си намериш чернокож/а приятел/ка. Баба ти ще получи удар. :D
 
От: От: От: Гей парада в София

Става въпрос за това, че манталитета на голямата част от населението е такъв. Така от малки ни учат. Трябва да харесваш момичета и то да са бели задължително. Да се окажеш гей и да си намериш чернокож/а приятел/ка. Баба ти ще получи удар. :D
Престъпленията са дефинирани в НК. Всичко друго е твоя интерпретация.

Трябва да харесваш момичета и то да са бели задължително.
И какво лошо има в това? Защо да не учиш децата си на най-хубавото?
 
От: От: От: Гей парада в София

Престъпленията са дефинирани в НК. Всичко друго е твоя интерпретация.

Няма даже да се опитвам да ти отгоравям. Знаеш много добре какво имах предвит с това изречение. Разбирасе, че не е реално (според закона) престъпление.
 
От: От: От: Гей парада в София

Става въпрос за това, че манталитета на голямата част от населението е такъв. Така от малки ни учат. Трябва да харесваш момичета и то да са бели задължително. Да се окажеш гей и да си намериш чернокож/а приятел/ка. Баба ти ще получи удар. :D

А ти какво предлагаш да ни учат, да харесваме чернокожи момчета ли? :shock: Какъв извратен манталитет имаме, как не ни е срам.

п.с. На мен никой не ми е казвал, какво да харесвам. Незнайно защо обаче точно такива момичета харесвам. Да се чуди човек.. :)
 
От: От: От: От: Гей парада в София

А ти какво предлагаш да ни учат, да харесваме чернокожи момчета ли? :shock: Какъв извратен манталитет имаме, как не ни е срам.

п.с. На мен никой не ми е казвал, какво да харесвам. Незнайно защо обаче точно такива момичета харесвам. Да се чуди човек.. :)

Ами именно. Но все пак питай баба, дядо, родители какво им е мнението за междурасовите връзки. Немога да кажа, че всички са против, но по-голямата част ще кажат или да не водиш вкъщи черно момиче. Било то афро-американка, циганка, индийка и т.н.

EDIT: Не предлагам да ни учат да харесваме чернокожи момчета. Предлагам да не хейтваме тези, който го правят това. Това им харесва, защо да ги спираме след като не нарушават закона?
 
От: Гей парада в София

Искаш да ми кажеш, че според теб хората нямат право да имат собствена представа за нещата и да възпитават децата си, както намерят за добре? И веднага щом някой не одобрява нещо го превръщаш в хейт. А не може ли да е от любов?
 
От: Гей парада в София

Кво направихте бе хора, това им начесахте задниците на всички пидали с тая тема. Баси то вместо да ги махаме ние им правим кеф да си чешат егото. Аре стига вече като искат да се дупчат да си се дупчат, няма да ми показват кво правят, а и не ме интересува как и по какъв начин си бъркат по дупките. Ама стига вече с тях, аз от седмица и нещо квото и да видя в форума само темата за педалите ми най-отгоре.
 
От: Гей парада в София

Това все едно да не обичаш да ядеш крем, примерно или броколи. Тогава автоматично ставаш хейтър на броколите и крема.

п.с. Все едно някой да ме накара да обичам Ботев Пловдив, защото е законен клуб. :)
 
От: Гей парада в София

Това е типично тоталитарно мислене. Някои хора явно искат да живеят в толерантно-тоталитарна държава. Като разбира се, толерантност съвпада с тяхното виждане за нещата, а въобще не са толерантни към различното мнение.

В момента има закони, който ги спазва, значи е достатъчно толерантен. Който не ги спазва, законът го наказва. Всичко останало си е лична работа на хората - любов, омраза, това са човешки чувства, които всеки от нас изпитва.


Но туй щат братя да видят
и кога, майко, пораснат,
като брата си ще станат -
силно да любят и мразят…
 
От: От: Гей парада в София

Това е типично тоталитарно мислене. Някои хора явно искат да живеят в толерантно-тоталитарна държава. Като разбира се, толерантност съвпада с тяхното виждане за нещата, а въобще не са толерантни към различното мнение.

В момента има закони, който ги спазва, значи е достатъчно толерантен. Който не ги спазва, законът го наказва. Всичко останало си е лична работа на хората - любов, омраза, това са човешки чувства, които всеки от нас изпитва.


Но туй щат братя да видят
и кога, майко, пораснат,
като брата си ще станат -
силно да любят и мразят…

Съгласен съм с това за толерантността. Разбирам гледната ви точка, но не я подкрепям. Нито ви мразя, нито ви обичам. Просто водим дискусия, спор ако щеш го наречи. Но защо трябва да мразим?
 
От: Гей парада в София

А защо трябва да обичаме? Ами, защото сме хора. За 1000-ен път пиша - никой не задължава другите да мисли като него, всеки има право на избор да мисли, както си иска и да възпитава децата си както си иска. Така че, ако някой иска да е такъв, ами да бъде такъв. Кой му забранява?
 
От: Гей парада в София

Психологически тормоз е налагането на стереотипи върху хората. Във нашата изостанала държава да си хомосексуален е престъпление. След като човек харесва същия пол и това го прави щастлив, какво ви бърка вас? Не коментирам индивите като онзи със знамето в гъза... луди има и хеторо и хомо, и бели и черни. И какво като искат да се женят да и да си осиновяват деца? Малко ли деца има без родители, че ще излязат от бизнес детските домове.

Същото е както и с правата на чернокожите в САЩ. Върни се сто години на зад. Били са най-долния клас хора, нямали са право да гласуват, били са дискриминирани. Защо? Щото имат малко повече тен от нас. Какво искам да кажа е, че цветът на кожата ти и сексуалната ти ориентация не са нещо, което си избираш, а нещо с което си роден. Защо не се опитаме да се приемаме един друг и да се приемаме такива каквито сме, тъй като светци няма. Важно е да отбележа, че съм хетеросексуален, бял мъж, но това не ме спира да подкрепям равенството между индивидите.

Историята се повтаря. Омразата срещу чернокожите, евреите и сега LGBT. Явно има хора, и винаги ще има, които просто се нуждаят от нещо което да мразят. Но както виждате - чернокожите са си пълноправни граждани, хомосексуалните също. Въпрос на време е. Знам, че ничие мнение не се променя с един пост, но пък трябваше да го напиша.

Не си прав. Давам ти пример. За тебе престъпление ако аз мразя и набия някой хомо ( дори боя да няма общо с това, че е хомо, но дори и няма пак ще бъде извъртяно като сексуалн дискриминация ). От друга страна за мен е престъпление и гендоцид избиването на хлебарки и гризачи. Те какво са виновни че са такива и пренасвят зарази. така са родени.

Всичко е въпорса на вкус казало кучето и... знаеш края. Драмата с гей хората в България е не, че са гей. А непрекъснатото изтъкване на това. Колко били тормозени, колко били дискриминирани, колко не знам си какво. По-напред в темата дадоха пример с точа, че ако имаш най-некъдърния работник и отй е гей не може да го уволниш защото ще те обвинят в дискриминация...

Не смятм, че трябва някой да ме задължава да съм по-толерантен към гей хортата отколкото съм толерантен към останлите. От цялтот им врякане за равенство и права илиза, че те са по-равни и по-прави от хетеро хората....
 
От: От: Гей парада в София


Правилно! В Русия можеш да бъдеш само пропаднала шафрантия или деградирал алкохолик - все пак това са националните черти, с които страната се е прославила по света. Тези черти отличават руснаците от всички останали нации - не е редно да се унифицират, приемайки за нормално, нещо което всички нормални, развити страни приемат.
 
От: Гей парада в София

Тия които следите темата я кажете колко педераста се включиха и им дайте имената да си ги знаем.
 

Горе