Гешев вече е политик!

Vbb

Well-Known Member
Много интересно!

Какво стои зад атаката на ГЕРБ и ДПС срещу бившия главен прокурор Иван Гешев?
Теч на информация в началото на атаката?
Пазеше ли ги той преди това?
Има ли нещо, от което Борисов се страхува по делото "Барселонагейт"?
Беше ли предупреден Васил Божков от Бойко Борисов, за да избяга в Дубай?
Записите, които чухме... Гаранциите от Банкята и занимават ли се политици с мокри поръчки?
Какво стана с Къро? ППДБ имат ли връзки с ъндъграунда?
Кой разследва атентата срещу Иван Гешев? Кои са поръчителите?
Мафията вече си има държава?
Посланието "Слушкай, ако не искаш да ти се случи същото". Овладяването на държавата?

За всичко това - говори Иван Гешев в ИнтервюТО за Ивелин Николов.

 
 
Сега Каскета ли е новия национален герой?
Чу ли го какво каза при Карбовски? Тиквун бил срещу избирането му и именно той му бил спретнал първите протести. Тия хора срам нямат... :confused:
 
жвв уж голям бизнесмен :D
a пуска само теми в политика и разниу тв сапунки, а да има и една копи пейстната от нам си къде :D
 
жвв уж голям бизнесмен :D
a пуска само теми в политика и разниу тв сапунки, а да има и една копи пейстната от нам си къде :D
ей цървуле , гледай себе си ! Къде видя да се афиширам като бизнесмен? Имам познания , знания , идеи и пари да ги реализирам за разлика от теб псевдодевелопера работещ за 200 лв. Интересувам се от политика и трябва да си страшен глупак, за да не се интересуваш, защото политиката е тясно свързана с бизнеса, лицензии и всички тем подобни разрешителни за работа и бизнес! Когато ти достигнеш поне на 10% от моето ниво тогава се обаждай пак! На малкия нокът на малкия пръст на десния ми крак не може да стъпиш! Нито по образование , нито по възможности нито по реализирани проекти! Нещо неясно?
 
Сега Каскета ли е новия национален герой?
моето мнение е, че със сигурност ще влезе в следващия парламент и то защото това е човек с изключително много информация за всеки в държавата! Както се казва Рекет - даден , Рекет - приет. Има със сигурност с какво да притисне всеки един политик или държавен служител защото невинни няма!
 
ей цървуле , гледай себе си ! Къде видя да се афиширам като бизнесмен? Имам познания , знания , идеи и пари да ги реализирам за разлика от теб псевдодевелопера работещ за 200 лв. Интересувам се от политика и трябва да си страшен глупак, за да не се интересуваш, защото политиката е тясно свързана с бизнеса, лицензии и всички тем подобни разрешителни за работа и бизнес! Когато ти достигнеш поне на 10% от моето ниво тогава се обаждай пак! На малкия нокът на малкия пръст на десния ми крак не може да стъпиш! Нито по образование , нито по възможности нито по реализирани проекти! Нещо неясно?
Давай, пълни форума с политически бъркоч.
Няма да ти преча :D
 
Давай, пълни форума с политически бъркоч.
Няма да ти преча :D
това е раздел Политика, нещо като не ти харесва свободен си да напуснеш един път завинаги форума. Няма да липсваш на никой!
 
Даже не искам и да го коментирам! Толкова ме е гнус!
 

Горе