Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

От: Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

Според мен не е главен въпрос дали теглиш пиратско съдържание. Като теглиш пиратско съдържание финансираш хора, които с нищо не са допринесли за съдържанието а вземат само пари от реклама. За да не теглим пиратски филми и сериали в България трябва да навлязът законни алтернативи откъдето да можеш да гледаш епизодите на сериалите които следиш. Докато това не се случи хората нямат друг избор освен да теглят. Единствено в Айтюнс съм виждал да можеш да си купиш филм с български субтитри, но цените им са високи. Сериали в Бг Айтюнс няма. Имаме достъп в България само до платформата HBOGO, но ако искаш да стриймваш други сериали които не са на HВО няма да можеш защото там ги няма.

Теглиш пиратско съдържание - има престъпление !
Не теглиш - няма.
По-горе бях писал за iTunes и те подкрепям, че цените са височки ( както съм и писал в поста си). Важното е, че има локализирани филми за България.Нещо, което го нямаше миналата година. Смятам, че това се дължи на такива като мен, които си плащат за съдържание ( да и музиката си пазарувам от iTunes ). Явно несъм сам :)
Има обаче и друга законна алтернатива от Мтел ( видеотека ).
Каталога е добър и цените са приемливи.
 
Re: От: Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

Има обаче и друга законна алтернатива от Мтел ( видеотека ).
Каталога е добър и цените са приемливи.
Така ли? Каталозите на Виваком и Войо са много бедни от към нови продукции. ;)
 
От: От: Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

Аз като тегля филм го чакам няколко месеца а се появи с хубаво качество, защото ако е записан с камера от киното не си струва гледането.
Филмът, за който говорим, излезе с хубаво качество един месец преди премиерата му по кината.
 
От: От: Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

Филмът, за който говорим, излезе с хубаво качество един месец преди премиерата му по кината.

Знам. То като се появи един месец преди премиерата с хубаво качество после не ти се ходи на кино. После отиваш на друг филм. През лятото има много филми по кината. Филма Непобедимите 3 не е нещо кой знае какво но стана за едно гледане с пуканки.
 
Така ли? Каталозите на Виваком и Войо са много бедни от към нови продукции. ;)

Не ги следя . Миналия ден разцъках един СТБ в офис на Мтел докато ми дойде реда за сметката и ми направи впечетление. Освен това тези обявени ма сайта и тези в устройството не се припокриват на 100%. На СТБ има такива, които ме фигурират на сайта.
 
От: Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

ако успеят да направят нещо това ще е само в щатите в другите държави като нашата само могат да си мечтаят, но да предположим, че се помъчат това ще е в техен минус и може да се отрази негативно към бъдещите нови епизоди.
 
От: Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

аз го гледах на кино филма, но трябва с билета да изплащат и вредни - по-тъп филм не съм гледал :D накрая беше безумно просто
 
От: От: Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

ако успеят да направят нещо това ще е само в щатите в другите държави като нашата само могат да си мечтаят, но да предположим, че се помъчат това ще е в техен минус и може да се отрази негативно към бъдещите нови епизоди.

Интересното е, че теглещите от торенти в Сащ винаги го отнасят. Може би понеже са голям пазар Сащ и поради това са строги към пиратството. Пък сайта Пайрът бей в Сащ е на 79-та позиция според Аlexa. В България сайта Замунда в момента според Аlexa е на 9-та позиция. Ние теглим безплатно те теглят платено и така се уравновесява ефекта от пиратството. С една дума теглете българи.
 
Re: От: От: Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

Интересното е, че теглещите от торенти в Сащ винаги го отнасят. Може би понеже са голям пазар Сащ и поради това са строги към пиратството. Пък сайта Пайрът бей в Сащ е на 79-та позиция според Аlexa. В България сайта Замунда в момента според Аlexa е на 9-та позиция. Ние теглим безплатно те теглят платено и така се уравновесява ефекта от пиратството. С една дума теглете българи.

В САЩ има много железни закони и за разлика от тук, там се спазват и то много стриктно. Тук е абсолютна анархия и няма как точно торент потребителите да го отнесат. ;) Докато се прибирах видях поне 10 нарушения на закона на пътя и нищо. Който иска да си тегли, да си тегли. Няма скоро да има оправия. ;)
 
От: Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

Преди 2,3 години бяха пращали майли на провайдъра ми за отделни ип-та теглили филми на warner и такива ми ти глупости и естествено нищо не се случи :)
 
От: Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

Кажи какво ще продаваш, че гледам си дигнал целия пазар в новото заедно с други теми....
Преди 2,3 години бяха пращали майли на провайдъра ми за отделни ип-та теглили филми на warner и такива ми ти глупости и естествено нищо не се случи :)
 
Re: От: Глобяват хората, теглили "Непобедимите 3"

Преди 2,3 години бяха пращали майли на провайдъра ми за отделни ип-та теглили филми на warner и такива ми ти глупости и естествено нищо не се случи :)

Мейли ли? Мислех, че малко по-официално се свързват с тях - писмо или някакъв официален документ, или представител, който да дойде и да представи проблема и всичко там. ;)
 

Горе