Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Огромен избор.. Amazon, BestBuy, Frys...
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Що пък да не купуваме нищо на промоция?????
Аз лично чакам 3/4 продукта и ще ги взема така или иначе, а ако са намалени си е един плюс.
 
От: Re: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Кой нормален пазарува от БГ онлайн магазин?!? Аз лично съм го правел само веднъж.
Не бе няма лошо, но си имайте едно на ум. Особено с БГ търговците. ;) Видяхме миналия такъв Петък с emag и технополис. ;)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Пичове, някой може ли да ми подскаже, къде през блек фрайдей мога да намера най-евтино игри за PS 4 ? )
https://www. g2a.com/ по принцип (продават игри за конзоли, но как ще вземеш диска не знам). Дават май само CD key (играта я сваляш през интернет или нещо от сорта).
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Миналата година първо нищо особено като промоция не видях, второ - като отворих емаг промоциите бяха изчерпани, и така и нищо не купих. Записвам се за темата, да видим тази година как ще е.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Аз не виждам големите вериги и магазини тук да са обявили петъчни намаления, явно тази година ще пропуснат и ще се съсредоточат около коледа и нова година.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Аз не виждам големите вериги и магазини тук да са обявили петъчни намаления, явно тази година ще пропуснат и ще се съсредоточат около коледа и нова година.
Голяма грешка..
В момента бая вървят нещата с този черен петък. Вече придоби доста популярност. Може би от Технополиса и от Емаг.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Bumped цени за „високи % discount“ = нулева файда за покупка от такъв е-магазин.

@devilx:


AMZN DE @ КИБЕР ПОНЕДЕЛНИК между 24.11-01.12

amazon-cyber-monday-woche-2014.jpg


AMZN UK @ Sneak Peak, офертите започват от 24-ти.
Проверка на реален %:

5

Задължителна инсталация на The Tracktor - Price History Tracker, както и вписване на артикулния номер / ASIN в търсачката тук за проверка какъв е РЕАЛНИ % drop rate.

За артикулите, които имат само domestic доставка - доставка от UK / доставка от DE. Гъбарите са добре, както и Gabieli.

http://www.blackfridaynews.bg/

GEIZHALS
 
Последно редактирано:
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

По ТВ тече реклама на Емаг за черен петък, да видим тия каква простотия пак ще надробят.
Лично аз следя за ССД дискове, решил съм да си взема един, и нарочно изчквах тоя черен петък, да видя дали някой въобще ще свали реално цената.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

По ТВ тече реклама на Емаг за черен петък, да видим тия каква простотия пак ще надробят.
Лично аз следя за ССД дискове, решил съм да си взема един, и нарочно изчквах тоя черен петък, да видя дали някой въобще ще свали реално цената.
И аз съм се надъхал за тея SSD-та.. ако изкочи нещо пусни го тук :) Ако не е проблем.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

емаг рекламират много. Не е само по-тв . Пуснали са реклами и в фейсбук и в метрото днес видях реклама. Ще взема да си направя регистрация , ако има нещо на далавера :)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Тези от емаг яко надуха цените.
emag.bg/fotoaparat-dslr-nikon-d3200-24-2mp-obektiv-18-55-mm-vr-ii-vba330k009/pd/DJWHZBBBM/
960 лв, в технополис и зора същият 699 лв. + карта памет 8ГБ и оригинална чанта:
technopolis.bg/b2c/details/395233/P11050201~1/D-SLR-fotoaparat-NIKON-D3200-18-55-VR-II-KIT
При другите DSLR е същото положение.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

вдигнали са цените на
самсунг с3мин бе 230лв сега е 299
самсунг с4 бе 689лв сега е 800лв
има бугари в емаг
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Тея за неква баламурляци ли ни мислят, че никой не сравнява цените ли си мислят, в момента има няколко добри оферти в метро едната е с 300 лв надолу от техномаркет и технополиса и си е чиста далавера, ама са скрили 100-те бройки където ги имат за петъка, аз ги дебна обаче:)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Тея за неква баламурляци ли ни мислят, че никой не сравнява цените ли си мислят, в момента има няколко добри оферти в метро едната е с 300 лв надолу от техномаркет и технополиса и си е чиста далавера, ама са скрили 100-те бройки където ги имат за петъка, аз ги дебна обаче:)
Масата от хората не проверяват и не сравняват цените.
Имайте предвид, че повечето хора събрали се тука са с доста по-високо IQ от средностатистическия Българин.

Извинявам се за грубия език, но истината си е истина.

И пак да кажа.. НОРМАЛНА практика е цените да се завишават и да се задраскат и да се слагат по ниски такива, който не го знае, да мине 1 курс по маркетинг и реклама.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

А от колко часа започва Black Friday в Emag, някой знае ли ? :rolleyes:
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Да monefff като се замисля си прав, рекламата облъчва и заслепява и в един момент мисълта да не изпуснем големата далавера замъглява съзнанието, купуваш неща които не са ти нужни дори защото си обеден, че са на сметка, но това се оказва илюзия, това специално за Българския пазар де:), но това за мен няма общо с интелекта просто облъчване на подсъзнанието с реклами и статии в нета и т.н.т.

А примоцията почва когато я пуснат, обикновено рано сутринта.
 

Горе