Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

Green Bars

Well-Known Member
Абе кви са тия спамери от Глобал Маркет. Писна ми да ми звънят на телефона и да ми предлагат разни каталози.
На вас звънят ли ви?

И има ли защита от такива наглеци, примерно както има да си вкараш мейла в списък и да ги докладваш ако ти пращат спам.

Има ли такова нещо и за тел. номера?
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

Правиш се на див селянин или малоумник, те сами ще се откажат :D
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

не може и при мен минаха и партньора ми за 3 път, от търговския регистър набарали всичко, да еба и спамерчета гадни
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

ми днес 2 пъти от различен тел и различен оператор
явно всеки оператор си има поне 1 номер
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

влизате в сйта им всички номера ги блоквате :D
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

И на мен преди ми звъняха, развиках му се на един че ми писна и спряха :)
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

На мен днеска ми звъннаха от Уникредит Булбанк и ми предлагаха някаква застраховка за 8.70лв на месец. Ако ми изтеглят пари от карата (нелегално) да ми ги върнели. Договора се сключвал по телефона .... и аз им вика е как така вашата банка не ми ли гарантира, безопасността на парите и взе да мънка нещо...

На мен ми е много любопитно, ако е някоя баба по телефона разбрала не доразбрала .... ще си сключи договора и ще я доят месеци на ред :Х
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

За застраховки постоянно ми звънят. Тия хора не разбраха че така повече отблъскват клиентите си. Аз дори да искам ще ходя и ще се интересувам, няма да чакам да ми звънят - даже тия досадниците ще гледам да ги пропускам :)
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

. Договора се сключвал по телефона ....
Това пък чудо какво е??? :-o
Да взема да преваря Брад Пит по телефона и да се оженя за Анджи докато е време, щом така става? :clap:
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

Да бе то същото да се сългасиш с terms and conditions-a виватела така през няколко месеца за различни глупости ми звънят и накрая ако кажете да значи сте съгласи и ала бала глупости, ама викат първоачално разговара се записва съгласни ли сте - яко са си вързали гащите до сега никой не ме е питал този въпорс, а директно питат или сипят спама
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

Така е телефонния маркетинг. Един на 30 да прояви интерес, после един на 5-10 проявили интерес сключва сделка... Яко пресяване! И не е лесно!
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

Има решение срещу Глобъл Маркета - звъняха ми преди доста често - опитах любезно да им кажа че не се интересувам от нещата , които ми предлагат.Те обаче продължават да звънят - След това повиших тон и казах - Дай ми мениджъра си, защото ви казах предния път да не ми звъните повече на този телефон.И той почна да мънка , нямало го.... и това беше - просто рязко и направо - НЕ МИ ЗВЪНЕТЕ ПОВЕЧЕ! и затваряш.
От намеци не разбират!
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

И тука е същата работа обаче им намерих цаката как да ги лекувам - Звънят ми няколко пъти от мобилният оператор 02 да ме зарибяват и ми писна - Последният път звъни един - Хелоу и почва да говори - (тия са като навити на пружина) - аз го прекъснах и му викам - Говориш ли Български - Оня вика - Сори аз говоря само Английски - Викам като научиш български тогава ми се обаждай и му затворих - от няколко дена е тишина :)

Иначе в БГ наглеците се лекуват по следният начин - Като видите че ви мъчат много от дадена компания почвате да си записвате номерата на телефоните от които ви звънят и почвате да им пускате безплатни обяви по сайтовете - като почнат да им звънят по сто души на ден да видя кога ще имат време да ви досаждат :)
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

Договора се сключвал по телефона ....

Как така договор по телефона? Не трябва ли подпис? Запознах се с общите условия и т.н.
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

Здравейте аз ще изкажа също едно мнение по темата, работех за Глобал Маркетс преди около година за приблизително 6 месеца и не мисля че се отнасят зле към служителите. Как започнах работа ли? Ми значи поканихаме на първо интервю и ми казаха че ще се свържат пак с мен и след няколко дни ме извикаха пак, наеха ме и започнах работа. Научих доста неща за финансовите пазари и най-вече за покупкопродажба на ценни книжа, които мисля че ще са ми от доста полезни за в бъдеще защото се интересувам доста от тези неща. Бях доста срамежлив човек, но комуникацията с много хора от всякакъв тип ме научи как да общувам с различни хора, да разпознавам различни нрави и да мога да преговарям. Определено имаше полза и не се чувствам като да съм изгубил времето си. Учебната им програма е много силна за хора, които искат да четат. Истината е, че ако не си амбициозен ще си изгубиш времето там. Истина е, че ако не докараш на фирмата, получаваш минимума.
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

Работил си при тях преди една година и специално се регистрира, само за да изкажеш възхваляващото си мнение за тях? Бре!
 
От: Груб Тел. Спам от Глобал Маркет

Здравейте аз ще изкажа също едно мнение по темата, работех за Глобал Маркетс преди около година за приблизително 6 месеца и не мисля че се отнасят зле към служителите. Как започнах работа ли? Ми значи поканихаме на първо интервю и ми казаха че ще се свържат пак с мен и след няколко дни ме извикаха пак, наеха ме и започнах работа. Научих доста неща за финансовите пазари и най-вече за покупкопродажба на ценни книжа, които мисля че ще са ми от доста полезни за в бъдеще защото се интересувам доста от тези неща. Бях доста срамежлив човек, но комуникацията с много хора от всякакъв тип ме научи как да общувам с различни хора, да разпознавам различни нрави и да мога да преговарям. Определено имаше полза и не се чувствам като да съм изгубил времето си. Учебната им програма е много силна за хора, които искат да четат. Истината е, че ако не си амбициозен ще си изгубиш времето там. Истина е, че ако не докараш на фирмата, получаваш минимума.

Когато си смениш никнейма поне на BMW_M6_Coupe тогава може някой да се хване :) До тогава вервай ми, ще те разплачат от базици и пак ще станеш срамежлив човек.
 

Горе