Да си с**ш в устата сам.

Martin3s

Member
Така се прави кофти реклама - http://goo.gl/fue8AF

Проблема обаче е доста сериозен. Писнало ми е да влизам в магазин и некомпетентния персонал да ме откаже да пазарувам. Попадал съм на какви ли не сцени.
Имам подобен случай с опит за връщане на закупена риза, пак за кажи речи толкова пари и то от добър уж магазин. Влизам в магазина след 30-40 минути и 3 часа се занимавах с глупавата продавачка и 3те и кокошки (колежки). Съвсем случайно влезе управителката, видя за какво става въпрос, извини ми се - върна ми парите и ми даде бонус карта с 20% отстъпка.
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Цирк...........
 
От: Да си с**ш в устата сам.

"Не е ясно дали преди да закупи стоката, тя я е изпробвала и каква е действителната причина да иска да й се възстановят парите."

Mы хотим всю историю! :drama:
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Тази продавачка има нужда от доза "Противоотрова".
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Всеки е попадал на такива индивиди. НА кое се чудите?
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Реално погледнато няма право да иска да и бъде възстановена сумата. Възстановяването става по желание на продавача.
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Нямаше ли закон, който гласеше, че до 7 дни можеш да върнеш стоката и да ти върнат парите, без да дължиш обяснение?
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Заглавието на темата е ... покъртително.

Не става въпрос за "некомпетентност" , а за някаква изнервена дрисла, която това ще й е за месеца продажбата.
Невъзпитана, но едва ли й дреме и би се оправдала за поведението си.
Има ли наистина закон, или някъде изрично да се задължават продавачите, да връщат кинти на недоволни купувачи? Може би трябва да се жалва пред Комисия за защита на потребителите, или братчеда от Чечня да се яви на помощ :)
 
От: Да си с**ш в устата сам.

ВАЖНО!!! Възстановяване на заплатената от вас сума от страна на търговеца още при предявената рекламация не е изрично уредено в закона! Това по-скоро е наложена добра практика на коректните търговци!

Да, у нас все още не е гарантирано на клиента, че може да върне стоката и да си поиска парите. Рускинята явно се е заблудила, че сме европейска страна, в която цените съответстват на качеството на услугата. Нет, дарагая! Цени - европейски, обсужване - циганско. :)

Заглавието на темата, обаче кърти арматурата. :) Толкова е лирично и деликатно, че не можеш да не влезеш да погледнеш. :)
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Нямаше ли закон, който гласеше, че до 7 дни можеш да върнеш стоката и да ти върнат парите, без да дължиш обяснение?

Да, и аз сега видях, че имало такъв член в Закона за защита на потребителите.

http://www.investor.bg/blogosfera/3...i-zakona-za-zashtita-na-potrebitelite-104446/
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Няма закон за връщане на сумата.
Абе коя е тази дума с**ш, като изключим колорита на заглавието?
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Заглавието е стар лаф - малко груб .. ама си е баш за случая. Употребява се като си оакал положението :)
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Думата не е ли сереш или викаш по-краткото среш?
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Е баш сереш е - една звезда съм изпуснал. :D
 
От: Да си с**ш в устата сам.

За буЧик в мол и черен джип на пътя важат други закони!
Типичен пример за български бизнесмен! Невъзпитани, глупави, вулгарни, и с**шти си в устата!
 
От: Да си с**ш в устата сам.

А вие обърнахте ли внимание на това, че рускинята е платила с карта, а после си е поискала парите в кеш. Търговецът все още не е бил получил реалното плащане, когато тя си е поискала парите обратно.
 
От: Да си с**ш в устата сам.

вчера беше в предаването на милен цветков и се обясняваше.

на мен в била са ми връщали пари на каса след като съм платил с карта,

но казуса е интересен дали може да се върнат парите по картата?
 
Re: От: Да си с**ш в устата сам.

Нямаше ли закон, който гласеше, че до 7 дни можеш да върнеш стоката и да ти върнат парите, без да дължиш обяснение?

Само за онлайн покупки.
 
От: От: Да си с**ш в устата сам.

А вие обърнахте ли внимание на това, че рускинята е платила с карта, а после си е поискала парите в кеш. Търговецът все още не е бил получил реалното плащане, когато тя си е поискала парите обратно.

Аз лично не обърнах внимание. Това, на което обърнах внимание, обаче е фактът, че рускинята отива не толкова, за да върне стоката, а за да запише ''професионалната'' реакция на служителката/собственичката - явно е знаела какъв ще бъде сюжетът на филма. ;) Сигурно вече го е гледала и е решила, че ще бъде интересен и на масовия зрител. :)
 

Горе