Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Абе кво ви засяга вас евровизия ще спечелите ли нещо от това? Аз нито съм го гледал тва предаване ли е кво е нито ме засяга и не мисля и да го гледам. Кво значение има кой ще спечели и кой спечелил?
Не мога да разбера карате се все едно пряко ви засягат нещата.
 
От: От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

...... Цензурирано, поради огромен обем дебилщина.

Пъп-хиро, ти така ли се успокояваш? Като гледам не ти помага много.:)



п.с. Не те разбирам - хем съм единствената, която те удостоява с внимание, хем се пенявиш, като дебил, та и репи раздаваш.:)

Я кажи, майка ти и баща ти брат и сестра ли са или първи братовчеди? :lol:
 
Последно редактирано:
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Абе кво ви засяга вас евровизия ще спечелите ли нещо от това? Аз нито съм го гледал тва предаване ли е кво е нито ме засяга и не мисля и да го гледам. Кво значение има кой ще спечели и кой спечелил?
Не мога да разбера карате се все едно пряко ви засягат нещата.
Това мислене е най-погрешното. Всичко, което се случва около тебе те засяга, жалко че не го осъзнаваш.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Прочетох няколко от коментарите ви и ми е странно как можете да мислите по такъв начин. Песента е добра, а изпълнението беше още по-добро. Крисия пее много добре и само човек, който не разбира от музика, може да твърди обратното. Самият факт, че държавите, които нямат нищо общо с нас (защото на този конкурс в повечето случаи близките държави се подкрепят една друга) ни дадоха по 12 точки, показва че хората наистина са харесали изпълнението. Между другото, всички журналисти, присъствали на събитието са попълвали анкетни карти. Спорет тях, ние сме на първо място.

Другите държави плащат на чужденци да се състезават за тях. Правят всичко възможно за да бъде тяхната страна първа, а ние оплюваме собствените си постижения и се опитваме да ги принизим. Много пораженчески мислят повечето от българите и това въобще не е добре за страната. Замислете се малко какви ги вършите!
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

:D А защо ромите не можело да отидат на детската евровизия, защото тъкмо да отиде някой, и той оп земе, че се ожени :-o :lol:
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Не е въпросът до роми, арменци, турци или извънземни, а точно до моментът с някои неща НАД всичко, което ни прави способни да мразим или отричаме правото на съществуване на другите. Всеки един от вас не се знае какъв е, или какво има в гена си, така че по-добре като сте патриоти го давайте над нещата, а не просто за протокола да се изтъкне колко и кои са по-низши от ВАС.
Ако можете да научите шимпанзе родено в България да пее, го направете и го пратете на Евровизия баси! така всичко ще е наред надявам се.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Аз разбрах какво имам в гена си!!! Да не слушам недоклатени жени и ще съм си пушка.
Не е въпросът до роми, арменци, турци или извънземни, а точно до моментът с някои неща НАД всичко, което ни прави способни да мразим или отричаме правото на съществуване на другите. Всеки един от вас не се знае какъв е, или какво има в гена си, така че по-добре като сте патриоти го давайте над нещата, а не просто за протокола да се изтъкне колко и кои са по-низши от ВАС.
Ако можете да научите шимпанзе родено в България да пее, го направете и го пратете на Евровизия баси! така всичко ще е наред надявам се.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Не е въпросът до роми, арменци, турци или извънземни, а точно до моментът с някои неща НАД всичко, което ни прави способни да мразим или отричаме правото на съществуване на другите. Всеки един от вас не се знае какъв е, или какво има в гена си, така че по-добре като сте патриоти го давайте над нещата, а не просто за протокола да се изтъкне колко и кои са по-низши от ВАС.
Ако можете да научите шимпанзе родено в България да пее, го направете и го пратете на Евровизия баси! така всичко ще е наред надявам се.

Не мога да разбера няколко неща. Какъв е смисъла да се хейтва някой за това, че е с друг произход. Какъв е смисъла да се харчат държавни пари за конкурси. Защо всеки се дразни че не сме победители, не ли по-важно да се забавляват децата и каквото стане. Защо не залагаме на скандала на тези конкурси, като участваме? В музиката трябва да има скандал за да е вървежна.
Подкрепям триото въпреки, че не ги слушам. Само един път от Ютюб им гледах видеото да видя какво представляват защото в Фейсбук почна едно споделяне. Че то Крисия излиза, че е по-известна от победителят от Италия. Тя има близо милион и 500 хиляди докато от Италия няколко хиляди гледания за момента. Да подчертая че и двете песни са гледани в страните който са създадени основно. Винаги ми е било чудно защо на такъв конкурс в повечето страни например Швеция не изпратят Авичи . Никой не го интересува Евровизията. От там знам че за толкова години само Аба след победата са изградили кариера.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Че, аз да съм хейтил Крисия? Казвам нещо което чух забавно, виж , ако не си съгласен с него може да спорим, а за "дамата" отгоре ни ща.
Не мога да разбера няколко неща. Какъв е смисъла да се хейтва някой за това, че е с друг произход. Какъв е смисъла да се харчат държавни пари за конкурси. Защо всеки се дразни че не сме победители, не ли по-важно да се забавляват децата и каквото стане. Защо не залагаме на скандала на тези конкурси, като участваме? В музиката трябва да има скандал за да е вървежна.
Подкрепям триото въпреки, че не ги слушам. Само един път от Ютюб им гледах видеото да видя какво представляват защото в Фейсбук почна едно споделяне. Че то Крисия излиза, че е по-известна от победителят от Италия. Тя има близо милион и 500 хиляди докато от Италия няколко хиляди гледания за момента. Да подчертая че и двете песни са гледани в страните който са създадени основно. Винаги ми е било чудно защо на такъв конкурс в повечето страни например Швеция не изпратят Авичи . Никой не го интересува Евровизията. От там знам че за толкова години само Аба след победата са изградили кариера.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Аз разбрах какво имам в гена си!!! Да не слушам недоклатени жени и ще съм си пушка.

Какво имаш в гена си?
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

В тоя форум имам чувството, че всичко се оплюва...
Оплюхте Кубрат, оплюхте и децата, които достигнаха второто място в евровизия.
Браво бе, патрЕоти, ма вии сте биле огромни капацитети и огромна работа!
Струят комплекси в поредната тема. Хвала!
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

В тоя форум имам чувството, че всичко се оплюва...
Оплюхте Кубрат, оплюхте и децата, които достигнаха второто място в евровизия.
Браво бе, патрЕоти, ма вии сте биле огромни капацитети и огромна работа!
Струят комплекси в поредната тема. Хвала!
А ти па си Ален Делон. Какво, нямаме право на мнение, само щото на тебе не ти 'аресва? Айде у лево.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Не мога да разбера няколко неща. Какъв е смисъла да се хейтва някой за това, че е с друг произход. Какъв е смисъла да се харчат държавни пари за конкурси. Защо всеки се дразни че не сме победители, не ли по-важно да се забавляват децата и каквото стане. Защо не залагаме на скандала на тези конкурси, като участваме? В музиката трябва да има скандал за да е вървежна.
Подкрепям триото въпреки, че не ги слушам. Само един път от Ютюб им гледах видеото да видя какво представляват защото в Фейсбук почна едно споделяне. Че то Крисия излиза, че е по-известна от победителят от Италия. Тя има близо милион и 500 хиляди докато от Италия няколко хиляди гледания за момента. Да подчертая че и двете песни са гледани в страните който са създадени основно. Винаги ми е било чудно защо на такъв конкурс в повечето страни например Швеция не изпратят Авичи . Никой не го интересува Евровизията. От там знам че за толкова години само Аба след победата са изградили кариера.
Евровизия е политически конкурс. Участието на двете талантливи (не го оспорвам) турчета си е чиста политическа пропаганда - на мултикултурализма. Сещаш се, България не е държава на българите, а е сбирщайн. Българин е всеки, който е роден тук и бла, бла, бла. Не хейтваме турчетата, защото са турчета, а ги хейтваме, защото са част от пропагандата.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

А ти па си Ален Делон. Какво, нямаме право на мнение, само щото на тебе не ти 'аресва? Айде у лево.

Ходи у лево щом искаш, аз също изразявам мнението си. На тва с ален делон трябваше ли да се засмея?
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

То е ясно, че участието на двете мочета е политически и PR ход, но аз лично не виждам нищо лошо в това страната ни да се представи, като мултикултурна и мултиетническа държава. С това се опитваме да се покажем пред Европа толерантни, а не вечно ''анти'' мрънкащи и мразещи хора.
Ред, знам, че ненавиждаш думичката ''толерантност'', но на мен пък ми харесва.:)
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

В този форум участват предимно умни и интелигентни хора. Четейки писанията, правя извода, че интелигентността и политическата/обществената култура далеч не са свързани.
Българина е склонен към конспирации. Той винаги смята, че щом не е пръв, е прецакан от Америка или някой друг. Лично аз за Евровизия смятам, че нашите хора не бяха по-долу от италианчето. Но говоря глобално. За мен дори е обидно да коментирам темата "Хасан и Ибрахим не са българи, нямат мяст при Крисия". Имат си мястото, могат си момчетата, свирили са. Обидно ми е и псевдопатриотизма, който имаме. Не можем да се отворим към света и да видим, че не сме най-великите, макар на всеки от нас да ни се иска. В Русия тази параноя е развита до неузнаваемост, при нас си е направо рай. За това те са и под диктатура. Поздравления на децата, не паднаха по-долу от първия.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Децата са много талантливи и трябва да ги подкрепяме, а не да ги хулим!
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Ходи у лево щом искаш, аз също изразявам мнението си. На тва с ален делон трябваше ли да се засмея?
Аз нямам против да си изразяваш мнението, имам против да ни казваш как да мислим.

До другите - конспирации ще наричате нещата, които не могат да бъдат доказани и не се случват. Живеете си в София и се правите на толерантни, отидете да живеете в Шумен, Търговище или някой друг български град населен с турско-цигански компактни маси и тогава ще си говорим пак. Но понеже знам, че няма да го направите, няма как да разберете реалността. Колкото до това кой е псевдо и кой истински патриот - демократите, точно както комунистите не могат да са патриоти. Те са интернационалисти, които са отворени към света и мислят глобално, т.е. едни мърльовци (както казваше Батето, Бог да го прости).

Децата са много талантливи и трябва да ги подкрепяме, а не да ги хулим!
В тоя конкурс, талантът е последното нещо, което има значение.
 
От: От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Живеете си в София и се правите на толерантни, отидете да живеете в Шумен, Търговище или някой друг български град населен с турско-цигански компактни маси и тогава ще си говорим пак. Но понеже знам, че няма да го .
разград стара загора хасково кържали бургас варна русе бе то навсякъде са тез цигано турки етнос
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

redrum, добре, а кое има значение? Пари и власт пак ли? Всичко е нагласено от евреите предполагам?
 

Горе