Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

redrum, добре, а кое има значение? Пари и власт пак ли? Всичко е нагласено от евреите предполагам?
Парите и властта имат значение само за затвърждаване на вечните ценности на човешкия род - семейство, род и Родина. Колкото до евреите, не виждам какво конспиративно има в това, че най-властимащите хора, тези контролиращи световната банкова система са такива. Не виждам защо ги намесваш, явно е в каква посока искаш да забие разговора :) И все пак, теоритиците на либерализма в огромната си част са евреи, също както бяха евреи 95% от ръководели болшевишката революция.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Аз съм наясно с ролята на евреите не само сега, а и в миналото. Само че тук не говорим за банкова система и ВОСР, а за Евровизия :) Та, не разбрах къде в цялата работа талантът няма никакво значение :) А съответно от тезата ти излиза, че нашето второ място съвсем не е заслужено, а плод на "неталант" и някакво "задкулисие".
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Евровизия е политически конкурс, като такъв той пропагандира идеологемите на днешната политическа система - толерантност, мултикултурализъм, сексуални отклонения, смесване и обезличаване на европейските народи и фактически унищожаването на Западната цивилизация по един сравнително бавен, но необратим начин. Та, голямата Евровизия я спечели човек с явни психично-сексуални проблеми - жена с брада. За малката Евровизия, не знам, тъй като не съм се интересувал кой и защо я печели. Изпращането обаче на това трио, без значение от таланта им, също е политически акт пропагандиращ идеологемите на политическата система. Изключително тънка пропаганда, защото повечето хора не се замислят и говорят за "децата", "да подкрепим децата". Не, самото използване на деца за такива цели е изключително гнусно и аз няма да ги подкрепя. Който го прави, не вижда по-далеч от носа си. Не ме интересува какво място са взели и дали са взели, конкурсът е нагласен и политически, пак бях похарчени грешни пари от данъкоплатците.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

С такива тези дори не си струва да водя спор. Винаги всичко е заговор, винаги стоят служби и партии. Ако не бяха тези деца, а други, пак щеше да бъде наречено политическа игра. Не може да се допусне, че има конкурси за хората, които просто могат да правят нещо, различно от политика.

Напред към Майка Русия и Евразия!
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Айде сега Димитров да ми обясниш къде съм казал, че има някакъв заговор? Ами много ясно, че конкурсът прокарва определени интереси, тъй като не се организира от мен или теб, а от наднационална медийна организация. Медиите в тази организация се владеят от хора и структури, които прокарват определени политики и идеи. Участието в този конкурс не е безплатно, гласуването не е безплатно, не е ясно тези които са избрани кой ги избира. Общо взето, като всеки подобен конкурс с разликата, че таксата за участие тук я плащаме ние.

Та така Димитров, ако те влече майка Русия, бягай натам ;) Аз съм българин и съм си в България.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Колега, ако ти организираш такъв конкурс, няма ли да искаш пари? Аз ако съм, ще искам, и то много. И честно - няма да ми дреме кой от къде е. Да си пеят, да се състезават, аз ще си прибирам приходите от това, че светът се радва. Търсим странична намеса във всичко. Действително на много места има такава, но това е да търсиш под вола теле. Кажи ми политикът Х какво печели от това дали ще сме първи или последни? Айде, станахме втори сега, което си е пак постижение, кой политик какво спечели?
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Колега, ако аз организирам такъв конкурс, много ясно, че ще си прокарвам интересите. Разбира се, че има странична намеса, след като неизвестни хора го организират. Политикът в случая печели от това дали някой ще е пръв, заради медийното отразяване. Например, когато спечели жено-мъж, това си е чиста пропаганда на ЛГТБ движението. След това тоя брадат мъж седмици наред не слезе от телевизионните екрани, което сега ми кажи, че не пропагандираше неговото състояние - че си е сменил пола, че е ненормален и прочее. Колега, кажи ми, ако някой човек с изявени националистически възгледи (т.е. демонстриащ ги с облекло и държание) се яви на тоя конкурс, дори и да е най-добрия, ще спечели ли?

Специално за сегашните деца. Човекът, който ги създаде е известен с идеите си и тяхната реализация, с популяризирането на циганската култура и прочее - с една дума е убеден мултикултуралист. Той е такъв, защото е разбрал, че в днешната система и средата която обитава, ако не е такъв, никой няма да го пусне да си води предаванията, няма да му плаща милиони и прочее. Ето защо тоя човек специално е избрал тези деца за конкурса, не е нужно дори някой директно да му се обажда и да му заповядва. После, ще ми кажеш ли, такова ли е посрещането на всички наши певци, спортисти или който се сетиш - срещи с президента, грамоти, отличия, медийна пропаганда? Децата получаващи златни медали по физика и информатика радват ли се на такава пропаганда, медийно и политическо внимание? Просто пропагандната машина си бачка, ако не я виждаш, замисли се и можеш да си промениш мнението. И какво постижение е, че сме станали втори на някакъв си безсмислен конкурс? Ами, да се радваме и на циганката Анита, която се яви на друг безсмислен конкурс и си развяваше силиконовото виме там, а? ;)
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

[video=youtube;RiDY4ICPcnw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RiDY4ICPcnw[/video]

Ай сиктир бе, българска народна музика йок!

Прочетете коментарите на шуменци под статията: Бащата на Хасан и Ибрахим: Осакатиха ми децата! Много ме боли!

Ай сиктир!

Коментари от фейса на една г-жа:

Аз още пазя част от записите с бащата. Той наистина твърди някои от тези неща, но Галито ги е преувеличила. "Осакатиха"...Те те са дошли тък във втори клас от кв Кус и дори нотите не са познавали, езикът също им е бил проблем. Тук са направили чудеса с тях Разбира се амбицията на бащата е помогнала. И аз смятам, че нещата трябва да бъдат казани. Време е.
Айде, направете ги хора и после да ви изядат главите. :clap:
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Не ги защитавам, не знам каква е истината, ама си нямаш идея каква злоба се таи из българските учители. Просто си нямаш идея. Злобата им е навсякъде... Не ми се иска да говоря повече, че форума е публичен. Така че съм много склонен да вярвам.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Не ги защитавам, не знам каква е истината, ама си нямаш идея каква злоба се таи из българските учители. Просто си нямаш идея. Злобата им е навсякъде... Не ми се иска да говоря повече, че форума е публичен. Така че съм много склонен да вярвам.

А, злобата сред учителите си я има още от комунистическо време.
 
От: От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Ай сиктир бе, българска народна музика йок!

този клип трябваше да постнеш и вместо сиктир.Евала напиши или браво по уж нашенски!

[video=youtube;wi1TZtVyNlA]http://www.youtube.com/watch?v=wi1TZtVyNlA[/video]
 

Горе