Дискотеките, каквито бяха!

ние това лято бяхме организирали състезание по игра на фунийки... над 200 души се включиха
 
ние това лято бяхме организирали състезание по игра на фунийки... над 200 души се включиха
Сигурно е било страхотно и децата са ви гледали с интерес.
В началото на това столетие учиш едно лято лапетиите пред блока , как се правят фунийки, как се стражават, а после и на дупка с топчета.Нищо не знаеха и се радваха, а бяха от поколението на тамагочитата.Едно време повече се задържахме навънка в махалата, сегашните пред телефоните и компютрите.
 
Така приказвате, щот вече сте дърти и путките не ви връзват :)
Е тук в тази тема според теб сме писачи, а не ебачи, но щом си от другите, запомни едно.
Важното е да не казваш на някоя жена, че друга преди нея е била по-обичана!

Фалшив герой!
 
Така приказвате, щот вече сте дърти и путките не ви връзват :)
лично аз съм женен от 20 години имам 2 дъщери и не ме вълнуват путки и ежедневните битовизми които вълнуват сегашното поколение. Когато е трябвало съм се наживял достатъчно. Ако за теб е геройство една путка да ти върже значи си доста далеч от истината за живота. Само да ти кажа , е жена ми е с 15 години по млада от мен така , че дали ни връзват е отделен въпрос :)
 
Сигурно е било страхотно и децата са ви гледали с интерес.
В началото на това столетие учиш едно лято лапетиите пред блока , как се правят фунийки, как се стражават, а после и на дупка с топчета.Нищо не знаеха и се радваха, а бяха от поколението на тамагочитата.Едно време повече се задържахме навънка в махалата, сегашните пред телефоните и компютрите.
 

Прикачени файлове

  • 283779112_102180532526102_190214658843408855_n.png
    283779112_102180532526102_190214658843408855_n.png
    357.4 KB · Преглеждания: 4
  • 286393476_103056902438465_2303622600986337661_n.png
    286393476_103056902438465_2303622600986337661_n.png
    319.7 KB · Преглеждания: 3
Със сигурност младежта, която е видяла плакатите се е чудила какви ли трикове се прилагат при тази игра.За незнаещите ето образователен клип от бате Сашо.
п.с. Не само за ебачи е клипа. И за ДРУГИТЕ, другите:)
 
Със сигурност младежта, която е видяла плакатите се е чудила какви ли трикове се прилагат при тази игра.За незнаещите ето образователен клип от бате Сашо.
Бате Сашо много добре ги обяснява , но при нас имаше много добре написани правила , сайта в момента е в ъпдейт , но ще пусна утре да видиш за какво става дума.
 
Нямахме кинти, а се смазвахме от дискотеки и алкохол. Сега младоците имат кинти, ама не танцуват. Парадокс си е.
Естествено, че имаше водки, ракии,мастики,менти и разни облаци.но...
От средното имам толкова спомени от коняк"Слънчев бряг" 4.50лв, а коняк" Плиска" бе мазен, но струваше 6лв и рядко го купувахме, както и БТ капак/богат татко/.
Най-много боли глава от коняк!Може би, щото не знаехме как се пие и копирахме големите.Тогава модно бе и да си поръчиш - Джинфис/джин с тоник/, само как звучи в ушите на рускизнаещите.Не знам, кое прекъсна да не се танцува в дискотеките, а да се пие.По наше време имаше маси и дансинг.Всички танцуващи бяха на дансинга.Сега има само маси, за да побере повече клиентела заведението.И се танцува седнал или прав до масата.Може би копирахме много от западния начин на живот.България бе на 3-то място по образование в света.Идват японци в средно училище и казват, това което преподавате ние го преподаваме на висшистите.Същото е и тук в Германия.
Просто хубавия капитализъм ни завладя за добро или лошо!
Сега си спомних бях 5-6клас целия клас бяхме на посещение в старческия дом при първата учителка на града.Помня възрастна слаба жена над 80, която беше развалнувана от нашето посещение и говореше за своя живот.Аз малчуган тогава оглеждах фасадата на сградата и се чудех, защо тя толкова направила в живота си за нашия град е забравена и сама, и най-вече защо е в старчески дом?Естествено детските ми години не успяха да ми дадат отговора.С годините разбирах, че има хора, които са дали всичко за благото на народа, а в личен план загубили.Никой не знае каква съдба господ му е отредил, макар сам да си я кове!Затова винаги съм казвал не се смей на хората.
 
Последно редактирано:
Естествено, че имаше водки, ракии,мастики,менти и разни облаци.но...
От средното имам толкова спомени от коняк"Слънчев бряг" 4.50лв, а коняк" Плиска" бе мазен, но струваше 6лв и рядко го купувахме, както и БТ капак/богат татко/.
Най-много боли глава от коняк!Може би, щото не знаехме как се пие и копирахме големите.Тогава модно бе и да си поръчиш - Джинфис/джин с тоник/, само как звучи в ушите на рускизнаещите.Не знам, кое прекъсна да не се танцува в дискотеките, а да се пие.По наше време имаше маси и дансинг.Всички танцуващи бяха на дансинга.Сега има само маси, за да побере повече клиентела заведението.И се танцува седнал или прав до масата.Може би копирахме много от западния начин на живот.България бе на 3-то място по образование в света.Идват японци в средно училище и казват, това което преподавате ние го преподаваме на висшистите.Същото е и тук в Германия.
Просто хубавия капитализъм ни завладя за добро или лошо!
Сега си спомних бях 5-6клас целия клас бяхме на посещение в старческия дом при първата учителка на града.Помня възрастна слаба жена над 80, която беше развалнувана от нашето посещение и говореше за своя живот.Аз малчуган тогава оглеждах фасадата на сградата и се чудех, защо тя толкова направила в живота си за нашия град е забравена и сама, и най-вече защо е в старчески дом?Естествено детските ми години не успяха да ми дадат отговора.С годините разбирах, че има хора, които дават всичко за благото на народа, а в личен план загубили.
Най разпространиния алкохол в ученическите ми години беша Калвадос и коняк
 

Велико!
Страхотни времена!С нетърпение чаках предаването.Спомням си 94г. в нашия бивш младежки дом беше дошъл постригания вече Тони-Джи и с няколко момчета ходихме да го гледаме, а не колкото да танцуваме.Just keep on dansing....
 
ех спомениииии


 
 

Голям хит из врачанските дискотеки едно време :D
Всъщност знаеш ли , че Васко Громков всъщност е Rafter DataBG :)
 

Горе