Добро предложение ....

Power Master

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте на всички ! ! !
Предлагам преводи от английски на български и обратното , ако може работата да е за повече време ( по - възможност).
Също писането на статии , и мога още нещо да добавя , мога да превеждам , слагам субтитри на филми на български :)
Дано на някой съм му бил полезен и може да ми помогне така както на мене така и аз на него :) :wink:
 
От: Добро предложение ....

Здравейте на всички ! ! !
Предлагам преводи от английски на български и обратното , ако може работата да е за повече време ( по - възможност).
Също писането на статии , и мога още нещо да добавя , мога да превеждам , слагам субтитри на филми на български :)
Дано на някой съм му бил полезен и може да ми помогне така както на мене така и аз на него :) :wink:
bankite
user_offline.gif

Junior Member
Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 19
iTrader: (0)
Rep Power: 0
reputation_pos.gif



icon1.gif
От: Превеждам , пиша статии и още много неща ...
Човекът НЕ Е коректен! Предложи да пише статии, а всъщност копира части от други мои статии,твърдейки че 90% са негови авторски. Напираше възможно най бързо да му пратя пари, преди да се усетя.
Внимавайте с него!
 
От: Добро предложение ....

Ето и още една красота :) :
pgplamen
user_offline.gif

Junior Member
Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 16
iTrader: (0)
Rep Power: 0
reputation_pos.gif



icon1.gif
От: Превеждам , пиша статии и още много неща ...
Точен е много на мен дори една ТЕМА от 1000 ДУМИ ми я даде БЕЗПЛАТНО:D:D:D


ТЕМА!? Нали статии пишеш :p 1000 думи без пари :lol:.. дори и милионер няма да се захване с подобно нещо. :mad:
 
От: Добро предложение ....

То си личи още от първия пост, че не може да пише и да се изразява правилно. "По - възможност" е сложил и повече запетайки за заблуда на противника. Жалко, че не е знаел къде да ги вмъкне в текста. Затова пък е цар на тиретата.
 

Горе