Домейни за 0.75

От: Домейни за 0.75

А подновяването колко е? Не съм ровил из дребния шрифт, но и да го пише някъде, не е лесно да го намериш.

Опа, ще ми изкара очите: all products will be renewed at the then current price.

The current rate for the domain name registration is $37.00 per year; subject to change at the sole discretion of Web.com.

trolololo а сега иди разбери какви пари искат за трансфера и т.н.
 
От: От: Домейни за 0.75

А подновяването колко е? Не съм ровил из дребния шрифт, но и да го пише някъде, не е лесно да го намериш.

Опа, ще ми изкара очите: all products will be renewed at the then current price.

The current rate for the domain name registration is $37.00 per year; subject to change at the sole discretion of Web.com.

trolololo

$37.00 за подновяване ли е ? неможах да намеря колко е нормалната цена за .com
 
От: От: Домейни за 0.75

$37.00 за подновяване ли е ? неможах да намеря колко е нормалната цена за .com

$37.00 е за поднояване, да. Мързи ме да намеря колко ще струва трансфера, но ти гарантирам, че има уловка.

Съвет, използвай Godaddy или Namecheap. Ще си спестиш ядове.
 
От: От: Домейни за 0.75

$37.00 е за поднояване, да. Мързи ме да намеря колко ще струва трансфера, но ти гарантирам, че има уловка.

Съвет, използвай Godaddy или Namecheap. Ще си спестиш ядове.

преди 2 часа на Goddady имаше по 1$ опитах се да взема но не ми разрешаваше сега са го сменили на 5$ :(

мерси за съвета

търся нещо изгодно с privacy
 
От: Домейни за 0.75

Всички такива промоции от неизвестни компании, накрая завършват с петорно по скъпи услуги (било за подновяване или преместване и т.н.).
 
От: Домейни за 0.75

Всички такива промоции от неизвестни компании, накрая завършват с петорно по скъпи услуги (било за подновяване или преместване и т.н.).

E, не всички. Въпроса е да се чете дребният шрифт.
 
От: Домейни за 0.75

E, не всички. Въпроса е да се чете дребният шрифт.

искам да ви попитам ако ми изтече домейна рейтингът му пада ли ?
и преди да изтече не ми харесва фирмата която съм взел искам да трансферна към друга фирма губя ли нещо ?

тея от таткото нещо не са добре до преди 5мин беше 4.95$ сега пак на старото 0.99$ странни хора са тея :)
 
Последно редактирано:
От: От: Домейни за 0.75

преди 2 часа на Goddady имаше по 1$ опитах се да взема но не ми разрешаваше сега са го сменили на 5$ :(

мерси за съвета

търся нещо изгодно с privacy

Пробвай cjcfw399 за 4.17$ имаш и безплатно прайвъси.
 

Горе