Евтина реклама във facebook

w1nner

Member
Рейтинг - 94.7%
18   1   0
Предлагам реклама във 2 фейсбук страници. Феновете са българи. 75% от тях са жени.

Общия брой на харесалите страниците е над 11 000 души
Предлагам месечен абонамент, вкючващ по 2 линка на ден във всяка страница (общо 4 линка на ден)
Цена: 20$ на месец

Предлагам и единичен линк поставен и в двете страници на цена 2$.

За доказани потребители плащането става след извършване на услугата!

За връзка:
ЛС
w1nner @ mail. bg
skype: darkmaster_123
 
Последно редактирано:
От: Евтина реклама във facebook

Току що си поръчах абонамента. :) Надявам се всичко да е ОК. Ще споделя след това как е протекло всичко.
 
От: Евтина реклама във facebook

Добавям и още една страница със 5 190 фена. Така общо феновете стават 9 933, а цените си остават същите!

20$- едномесечен абонамент с общо 4 линка(по 2 на 2-те страници)
2$- по един Линк в двете страници

Плащането става след извършване на услугата!

Няма общи фенове(хора, харесали и двете страници)
 
От: Евтина реклама във facebook

Няма общи фенове(хора, харесали и двете страници)
Чудно ми е, това как го разбра? :)
 
От: Евтина реклама във facebook

Не мога да съм сигурен, но знам как са набавяни феновете и на двете страници. :) Дори и да има те със сигурност не са повече от 10-15, не мисля, че това е от голямо значение.
 
От: Евтина реклама във facebook

Според мен и това няма значение при условие, че като пуснеш линк не го виждат 100% от хората в страницата, понеже не всички са нонстоп във фейсбук :) Но просто ми стана интересно, затова попитах :)
 
От: Евтина реклама във facebook

Общия брой на феновете надмина 10 000. :)
75% от феновете са жени.
 
От: Евтина реклама във facebook

Доста силно казано е че расте бързо. Броя на феновете се увеличава нормално според мен. :)
 
От: Евтина реклама във facebook

поставих поръчка на колегата...да видим какво ще излезе :)
 
От: Евтина реклама във facebook

Силно препоръчвам да не се работи с потребителя кокал(Иван Тренчев), защото ме излъга и не си плати.

Иначе офертата е все още активна :)
 
От: Евтина реклама във facebook

Приятелю, дадох ти $15 за колко?? 100-150 фена!
май аз съм човека, който трябва да вика "дръжте крадеца"
Силно препоръчвам да не се занимавате с дребни хора с големи приказки!
ай наглеца му с наглец
 
От: Евтина реклама във facebook

Първо- даде ми 10 долара, а не 15.
второ- защо като си плати 10$ за първите две седмици не каза "пич, не ме кефи офертата, отказвам се", а продължи да си пускаш линкове?
Трето- Защо като си толкова убеден, че не си заслужава и не трябва да ми плащаш, повече от месец след като трябваше да ми платиш ме увърташе с лафчета като "Сега точно нямам пари потърси ме след седмица", " Бях извън града за няколко дни и затова не ти отговарях, няма да те подведа, спокойно " и такива подобни.
Четвърто- аз ли съм виновен, че всичките ти линкове бяха реклама на 2-3 страници през половината време и на един сайт през другата? То и някой пенсионер от село да питаш и той ще ти каже, че линк в една страница се пуска един път и който харесал, харесал, като му го пробутваш 100 пъти не значи, че ще се влюби в страницата.
А после и аз се чудя защо почти всички, които предлагат подобна услуга, си искат парите предварително. Явно има защо.

:)
 
От: Евтина реклама във facebook

Четвърто- аз ли съм виновен, че всичките ти линкове бяха реклама на 2-3 страници през половината време и на един сайт през другата? То и някой пенсионер от село да питаш и той ще ти каже, че линк в една страница се пуска един път и който харесал, харесал, като му го пробутваш 100 пъти не значи, че ще се влюби в страницата


Виждаш ли се колко жалък измамник си? А на мен вика "излъга ме, не си плати" :D
Абе ей мушмурок! Прекалено си кален и нищожен, а най-вероятно и далече, иначе и 10$ ще върнеш и ще се научиш да не мамиш хората с 3 харесвания на линк. Това че мен си ме прекарал с тия умрели 10$, защото това ми беше първата поръчка изобщо в предприемач.ком, не значи че ще просперираш!

второ- защо като си плати 10$ за първите две седмици не каза "пич, не ме кефи офертата, отказвам се", а продължи да си пускаш линкове?
Трето- Защо като си толкова убеден, че не си заслужава и не трябва да ми плащаш, повече от месец след като трябваше да ми платиш ме увърташе с лафчета като "Сега точно нямам пари потърси ме след седмица", " Бях извън града за няколко дни и затова не ти отговарях, няма да те подведа, спокойно " и такива подобни.


Защото, пичище, въобще не ми се занимава с теб! Защото още през първата седмица ти видях нещастния трафик и си купих от един къде-къде по-коректен колега фб ваучер и за 0.02$ на клик и 3$ си докарах 250 човека.

А после и аз се чудя защо почти всички, които предлагат подобна услуга, си искат парите предварително. Явно има защо.

Защото сте нагли измамници-измекяри - ето защо. Продължавай да нахалстваш, ако искаш
 
От: Евтина реклама във facebook

второ- защо като си плати 10$ за първите две седмици не каза "пич, не ме кефи офертата, отказвам се", а продължи да си пускаш линкове?
Трето- Защо като си толкова убеден, че не си заслужава и не трябва да ми плащаш, повече от месец след като трябваше да ми платиш ме увърташе с лафчета като "Сега точно нямам пари потърси ме след седмица", " Бях извън града за няколко дни и затова не ти отговарях, няма да те подведа, спокойно " и такива подобни.


Защото, пичище, въобще не ми се занимава с теб! Защото още през първата седмица ти видях нещастния трафик и си купих от един къде-къде по-коректен колега фб ваучер и за 0.02$ на клик и 3$ си докарах 250 човека.
Много точен и конкретен отговор, Благодаря ти! :lol:

Абе ей мушмурок! Прекалено си кален и нищожен, а най-вероятно и далече, иначе и 10$ ще върнеш и ще се научиш да не мамиш хората с 3 харесвания на линк.
Хахахахах симпатяга :lol: Кажи откъде си, може и да не съм толкова далече.
За 3те харесвания на линк- обясних ти, че като пускаш в 1000 линка една и съща страница няма как последния линк да носи фенове колкото първия. И кой изобщо ти е казал, че най- евтиния начин за набиране на фенове е с линкове в други страници? Линковете се ползват за уникални, ако си търсиш фенове има си други по- евтини начини.
 
От: Евтина реклама във facebook

промених си мнението, ще ти дам 10$, няма какво повече да си приказваме тука
дай си трите имена и адреса да ти пратя пощенски запис, а не на майка си пейпала :wink: , а ако искаш аз съм в Пазарджик, заповядай да ти ги изплатя на четири очи...абе бих те улеснил по всякакъв начин само и само да си ги получиш, хем ще ме видиш що за симпатяга съм

а за харесванията, видя ме че съм зелен с 1-2 мнения и айде да набутаме човека с 20 кинта, като му кажем че ще има 500-700 лайка, ама и аз съм прост че се вързах на такова келешче

от тук нататък ти отговарям само на лични че ми писна да си губя времето да ти пиша по темите. Или казвай нещо конкретно, или продължавай да си търсиш още жертви за по 20$ да скърпваш за тетрадки
 
От: Евтина реклама във facebook

Само да отбележа, че този "кокал" не ми е дал парите както написа тук. След като тук каза, че ще ги даде, в скайп в прав текст ми написа, че няма да стане. Спирам да се занимавам с въпросния човечец, на такива като него живота им *бава майката.

Офертата е активна!
 
От: Евтина реклама във facebook

Аз нали ти казах да наминеш да ти ги дам? Хайде че вече ме сърбят ръцете да ти платя

ок, ще го премисля. колко фена горе-долу ще лапнат за 1 месец?
[25.5.2011 г. 20:24:37] ►DaRkMaSteR► ®: къде ?
[25.5.2011 г. 20:24:40] ►DaRkMaSteR► ®: в моите ?
[25.5.2011 г. 20:24:57] trendi: не, при мене
[25.5.2011 г. 20:25:16] ►DaRkMaSteR► ®: ти всъщност какво ще рекламираш?
[25.5.2011 г. 20:25:27] trendi: козметика
[25.5.2011 г. 20:25:41] ►DaRkMaSteR► ®: фб страница?
[25.5.2011 г. 20:25:47] trendi: да
[25.5.2011 г. 20:25:58] trendi: с интегриран уеб магазин
[25.5.2011 г. 20:26:30] ►DaRkMaSteR► ®: еми щом е за козметика би трябвало да изкараш резултати
[25.5.2011 г. 20:26:45] ►DaRkMaSteR► ®: в моите 3/4 са жени
[25.5.2011 г. 20:27:45] trendi: аа да, май така го беше написал
ами ок става
[25.5.2011 г. 20:27:54] trendi: плащането как става?
[25.5.2011 г. 20:28:08] ►DaRkMaSteR► ®: по пейпал
[25.5.2011 г. 20:28:24] ►DaRkMaSteR► ®: след всяка седмица по 5 долара

още повече че при всеки разговор ти казвам - свърши си работата, докарай още 350 човека и ще си получиш парите, ти ме питаш къде си ми обещавал 500 фена...?... От този разговор мисля че на всеки що годе по-грамотен от теб ще разбере че тука се искат лайквания, а 150бр срещу 20$ е смешно.

така че отново казвам - крадеца си ТИ, и стига си се опитвал да се докараш много съвестен. Жалка картинка си, но и аз се принизявам да си комуникирам и губя времето с теб.
 

Горе