Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

uni-web

Well-Known Member
Ето вижте си ги защитниците на еврогейсконатовските ценности. И тея тиквеници щели да ни пазят от "лошата Русия". Както казваше дядото на един мой приятел като им плеснеш един ще се наакат без да се напикат.
Коментара от вас, аз само съжалявам, че съм забравил да работя с тъпия премиер и не можах да го изрежа както трябва.

http://spodeli.eu/vizhte-izlagatsii...hte-ni-pazi-ot-rusiya-video-articles-967.html
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Е като гледам колко е "лоша Русия" .... само флашмобове ще си останат и от 2-те страни, макар че от този клип руснаци да пеят лейди гага докато маршируват, май западният поп е спечелил културната война ...
[video=youtube;4eovfIlgiAw]https://www.youtube.com/watch?v=4eovfIlgiAw[/video]
 
От: От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Хора които не са служили да се не обаждат, келеш. Не вицдам някой да се кълчи като гей, ако беше ходил в казарма щеше да знаеш, че такива неща се случват. И въобще не ми ги сръвнявай еврорейските натовски ценности с тези които бяха тук и това което е руската армия.
Гледай парада на 9 май и ще ми говориш тогава.
Жалко, че ибаха мамата на армията и не си бил там да видиш какво е защото тя те прави наистина мъж!!!
Е като гледам колко е "лоша Русия" .... само флашмобове ще си останат и от 2-те страни, макар че от този клип руснаци да пеят лейди гага докато маршируват, май западният поп е спечелил културната война ...
[video=youtube;4eovfIlgiAw]https://www.youtube.com/watch?v=4eovfIlgiAw[/video]
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

С келеш към сина на майка си ще се обръщаш, а някоя фуражка да ти налива в безмозъчната кратуна и да те направи мъж ...
А като те гледам ти къв мъж си станал - един истински лабилен мъж, но това си е оксиморон така, че махни истински.

Още няколко дена ще трябва да ти търпим философстванията за този малоумен 9 Май ...
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

слаб ти е трафика уни... прави по сензационни заглавия, спамирай яко в фейса и ще има по-големи доходи. :D
 
От: От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Много съм си добре за разлика от промития ти тиквенски мозък.
Аре бегай да си смяташ кинтите от постовете, че утре ще почивате трябва да изчислиш колко парица си спечелил от хамериката за България.
С келеш към сина на майка си ще се обръщаш, а някоя фуражка да ти налива в безмозъчната кратуна и да те направи мъж ...
А като те гледам ти къв мъж си станал - един истински лабилен мъж, но това си е оксиморон така, че махни истински.

Още няколко дена ще трябва да ти търпим философстванията за този малоумен 9 Май ...
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

За трафика не се притеснявай, още не е минало по страничките. Настръхнаха ли ти шортите като на бокича?
слаб ти е трафика уни... прави по сензационни заглавия, спамирай яко в фейса и ще има по-големи доходи. :D
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

слаб ти е трафика уни... прави по сензационни заглавия, спамирай яко в фейса и ще има по-големи доходи. :D
Лошото, е че не го прави за трафик. То чак е жалко.
Уни бате заимай са в ръце.
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Лошото, е че не го прави за трафик. То чак е жалко.
Уни бате заимай са в ръце.

Той така говори , но все пак мисля , че гони кликовете. Иначе си е чиста загуба на време....
 
От: От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Много съм си добре за разлика от промития ти тиквенски мозък.
Аре бегай да си смяташ кинтите от постовете, че утре ще почивате трябва да изчислиш колко парица си спечелил от хамериката за България.

Уни, жал ми е за теб като те чета какво пишеш - ако не беше толкова лабилен щях да те наема за няколко петцифрени проекта, но уви ...
А още по жал ми е, че се бориш за някви жълти стинки и се правиш на форумен шут ... вземи се в ръце и си развий потенциала си
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

И мен ме е жал, като ви чета мненията за освободителката на България , а именно Русия!!! Както ме е жал за това, че с тъпите ви ценности унищожихме всичко в България, народа мизерства и рови по кофите за храна. :(
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Изплатил си цената за това в пъти и за капак след няколко десетилетия си бил окупиран и така 45 години - мисля, че всичко е пито покрито и то в пъти в полза на Русия и СССР и продължаваме да си плащаме с тези брутални енергийни договори, но това друга бира, а да не забравим и руският анклав Росенец ...
 
Последно редактирано:
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

25 Години стигат Американски деспот!!!
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Знаеш, че като търся трафик пускам други неща братле, и знаеш, че няма да се спра лесно. Това е кауза!
Лошото, е че не го прави за трафик. То чак е жалко.
Уни бате заимай са в ръце.
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Знаеш, че като търся трафик пускам други неща братле, и знаеш, че няма да се спра лесно. Това е кауза!

Каузата да ни забавляваш в форума с неадекватни теми :D
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Ти си пълно куку баце. Пълно и с промит мозък. Ти си уникуку......
п.с.
На вас кукувците само войни са ви в главите. Само войни.
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Страх те е да не ти спрат паричките от адсенса ли? Споко единия от създателите на гугъл е руснак. ;)
Ти си пълно куку баце. Пълно и с промит мозък. Ти си уникуку......
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Ти се притеснявай за натовските ценности дето шефа ти говори. За мен се не плаши. ;)
Каузата да ни забавляваш в форума с неадекватни теми :D
 
От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Какъв адсенс бе човек. Сутринта от тоя сайт ми изскочи руска пропагандна песен. Пълна с военни униформи. И какво пропагандира ??? ВОЙНА, ВОЙНА, ВОЙНА.... Стига бе
 
От: От: Ето вижте ги тъпите натовци!!! + Видео!

Пък промит мозък ще викаш на себе си и на оня де е писал над теб + останалите герберчета в форума!
Ти си пълно куку баце. Пълно и с промит мозък. Ти си уникуку......
п.с.
На вас кукувците само войни са ви в главите. Само войни.
 

Горе