Ето и моя блог.. мнения ? :)

cecipenev

New Member
Дано не става много претрупано в сайта с такива блогове, но искам да ми кажете мнението си.

Говоря за текст като идея, добре ли съм го написал, за да грабна окото :)

http://parichki.blogspot.com/
 
Със червено се подчертава само нещо много важно..ти си се поулял малко.Не вярвам на програмата за която си писал защото дори и да се изкарат някакви пари (които в никакъв случай няма да са лесни) ще са нищожни.И все пак щом си решил да пишеш за нея със сигурност ще ти трябва повече контент..не че има какво толкова да се пише ама това направо нищо не не е.

Може и да хванеш някой друг реферал но..по добре прочети този форум и ще придобиеш знанията необходими ти да изкарваш доста пари от Интернет..а не някакви стотинки и то при положение че си хванал доста реферали.
 
значи това днес го направих и не мога веднага да започна да печеля, като почна да печеля ще се научавам и на другите тънкости и постпенно ще ги правя.

с червеното нещата съм ги подчертал за да се гледат точно те и да грабнат окото.

и го правя колкото да влезна в нещата, да ги понауча :) всичко с времето си :) след време ще инвенстирам дже :)
 
cecipenev каза:
Дано не става много претрупано в сайта с такива блогове, но искам да ми кажете мнението си.

Говоря за текст като идея, добре ли съм го написал, за да грабна окото :)

http://parichki.blogspot.com/

ДОБРО ПИСАНЕ. Само не знам кой ще се впечатли от $100. Но пък ако не може да се изкарват повече е по добре да не лъжеш и да си остане $100.
 
E-Business каза:
cecipenev каза:
Дано не става много претрупано в сайта с такива блогове, но искам да ми кажете мнението си.

Говоря за текст като идея, добре ли съм го написал, за да грабна окото :)

http://parichki.blogspot.com/

ДОБРО ПИСАНЕ. Само не знам кой ще се впечатли от $100. Но пък ако не може да се изкарват повече е по добре да не лъжеш и да си остане $100.

Да ти кажа, не очаквам да се впечетлят бизнесмени, явно каквито сте вие, а хора които си нямат почти понянитие от тези неща и тези пари ги трогват, пък нали от някаде се почва?

с достатъчно реферали всичко ще е точно, поне като за начало
 
Кво сатана ? Всеки пише "лесни пари" и чака да хване някоя риба, а иначе някой спечелил ли е от това ? Или само всички викат ура и зарибяват другите ?
 
мога да ти приложа няколко чека да видиш, не мои, но са факт ;)

всичко с времето си, аз от скоро се интересувам от тези неща ;)
 
Значи ти не си много убеден че парите са лесни, щом досега не си изкарал, тогава за какво го пишеш ?
 
AxCx каза:
Значи ти не си много убеден че парите са лесни, щом досега не си изкарал, тогава за какво го пишеш ?

от вчера го правя?

реферал съм на човек, който печели от това, трябва конкректно аз ли да съм печелил?

и подяволите колкото и пари да са, докато седиш на пс-то и си слушаш музика ( да речем ) и да цъкаш тук таме някой линк, какво му е ТРУДНОТО?
Като те заболи нещо от това ела при мене ;)
 
Съгласих се, парите се печелят лесно, особено ако не ги печелиш ти. А пък като са толкова лесни значи не може да се говори и за сериозни печалби.
 
Както аз примерно направих блога със все що годе мисля хубав текст, така туко виж е грабнало окото на някой и се регнал като мой реферал, разбира се това може да направи всеки след регистрация :)
Пък мисля като се върна да купя няколко реферали :)

Приятни празници :)
 
cecipenev каза:
значи това днес го направих и не мога веднага да започна да печеля, като почна да печеля ще се научавам и на другите тънкости и постпенно ще ги правя.

с червеното нещата съм ги подчертал за да се гледат точно те и да грабнат окото.

и го правя колкото да влезна в нещата, да ги понауча :) всичко с времето си :) след време ще инвенстирам дже :)


искаш ли да ти дам поне 20тина сайта, с които съм се занимавал и имаха payout от 1 цент до 10 долара... От всички тях съм видял един гол.... Иначе нямаше ли да е много лесно?
"Днес цъкате на 10 реклами = 10 цента.
Вашите 10 реферали цъкат на по 10 реклами = 1 долар.
Това прави 7.70$ на седмица или около 30$ на месец, без да си мръднете пръста! НО това е само НАЧАЛОТО!! Когато вашите реферали повикат техни реферали, това пак е във Ваша полза!! И само сега - купете си реферали!! Печелете сигурно от хора, които дори не познавате!!!"

Знаеш ли колко пъти съм ги чел? Много сайтове видях за тия bux.to и ако някой ми покаже чек от там, със радост ще хвърля 100$ за реферали и ще чакам някой да цъка вместо мен...
 
cecipenev каза:
Както аз примерно направих блога със все що годе мисля хубав текст, така туко виж е грабнало окото на някой и се регнал като мой реферал, разбира се това може да направи всеки след регистрация :)
Пък мисля като се върна да купя няколко реферали :)

Приятни празници :)

Здравей отново. Никой не отрич че всяко начало е трудно. има 1000 типа интернет бизнес и всеки си решава къде да се захване. Ти си се захванал с това - чудесно - все нещо трябва да се пробва и от някаде да се почне. Моята теория за интернет бизнес обаче е съвсем друга. Печеливш интернет се прави с доволни клиенти. Но не доволни клиенти спечелили пари, а доволни клиенти дали пари и доволни от стоката или продукта който са получили. Интернет бизнеса трябва да е креативен. Да се прави нещо което да дава реален резултат: например доволни клиенти. всичко останало свързано с машини, линкове, реклами.... пак е интернет бизнес но не е мой тип просто. Предпочитам интернет търговията. да получиш писмо от доволен клиент..да си кажеш: Ето добре свършена работа...да има двама доволни. Единия да е дал пари и да е доволен - другия да ги е спечелил и да е доволен. Но това са различни бизнеси просто. Успех с твоя ти пожелавам
 
Moko каза:
cecipenev каза:
значи това днес го направих и не мога веднага да започна да печеля, като почна да печеля ще се научавам и на другите тънкости и постпенно ще ги правя.

с червеното нещата съм ги подчертал за да се гледат точно те и да грабнат окото.

и го правя колкото да влезна в нещата, да ги понауча :) всичко с времето си :) след време ще инвенстирам дже :)


искаш ли да ти дам поне 20тина сайта, с които съм се занимавал и имаха payout от 1 цент до 10 долара... От всички тях съм видял един гол.... Иначе нямаше ли да е много лесно?
"Днес цъкате на 10 реклами = 10 цента.
Вашите 10 реферали цъкат на по 10 реклами = 1 долар.
Това прави 7.70$ на седмица или около 30$ на месец, без да си мръднете пръста! НО това е само НАЧАЛОТО!! Когато вашите реферали повикат техни реферали, това пак е във Ваша полза!! И само сега - купете си реферали!! Печелете сигурно от хора, които дори не познавате!!!"

Знаеш ли колко пъти съм ги чел? Много сайтове видях за тия bux.to и ако някой ми покаже чек от там, със радост ще хвърля 100$ за реферали и ще чакам някой да цъка вместо мен...

не искам да те убеждавам в нищо, освен в това, че имам големо желание, още съм нов тия неща и това е моето начало.
едва ли ще цъкат хиляди хора, само за да им пише една цифра в сайта ;)

мога да ти дам скрииншотове на поне 3-4 чека от хора взели парите си ;)

е-бизнес

хубав пост, благодаря за което.
предполагам и на години и на опит си по напред от мен.
както казах по нагоре, това е моето начало.
следващото което мисля че искам да направя е да намеря хубав български продукт или два в една сфера и да пусна един блог или защо не един хубав домейн с тези продукти да се продават.
ще опитам.
 
cecipenev каза:
не искам да те убеждавам в нищо, освен в това, че имам големо желание, още съм нов тия неща и това е моето начало.
едва ли ще цъкат хиляди хора, само за да им пише една цифра в сайта ;)

мога да ти дам скрииншотове на поне 3-4 чека от хора взели парите си ;)

Е извинявай... И аз почнах с кешфиеста... И за нея разправяха, че дават парите... За 3 дни от мерак не спах и не ядох и какво ли не и направих 50те долара за минимум payout и си отдъхнах спокоен, че ако получа чек ще завлача поне 10 човека с мен, а там пирамидата е на цели 8 нива... Е да... Дойде следващия месец... Имах над 50$ вече... Бутон "request check" така и не се появи...
Говореше се, че се играе "тото" - на 1000 човека, теглят едно име и пращат чек... Само за "keeping the connection alive" , сещаш ли се...
Когато ти получиш своя чек, снимаш го и ни го покажеш, с радост ще се регистрирам, като твой реферал и аз ще кликам по цял ден...
Give us a proof..

Приятно посрещане на новата година!
 
Moko каза:
cecipenev каза:
не искам да те убеждавам в нищо, освен в това, че имам големо желание, още съм нов тия неща и това е моето начало.
едва ли ще цъкат хиляди хора, само за да им пише една цифра в сайта ;)

мога да ти дам скрииншотове на поне 3-4 чека от хора взели парите си ;)

Е извинявай... И аз почнах с кешфиеста... И за нея разправяха, че дават парите... За 3 дни от мерак не спах и не ядох и какво ли не и направих 50те долара за минимум payout и си отдъхнах спокоен, че ако получа чек ще завлача поне 10 човека с мен, а там пирамидата е на цели 8 нива... Е да... Дойде следващия месец... Имах над 50$ вече... Бутон "request check" така и не се появи...
Говореше се, че се играе "тото" - на 1000 човека, теглят едно име и пращат чек... Само за "keeping the connection alive" , сещаш ли се...
Когато ти получиш своя чек, снимаш го и ни го покажеш, с радост ще се регистрирам, като твой реферал и аз ще кликам по цял ден...
Give us a proof..

Приятно посрещане на новата година!


договорихме се :) направя 10 долара което е минимума ще ги изтегля само заради тебе,бях решил да събера 15 за да купя риферали, но заради теб ще го направя.

весело и на теб :)
 
cecipenev каза:
е-бизнес
хубав пост, благодаря за което.
предполагам и на години и на опит си по напред от мен.
както казах по нагоре, това е моето начало.
следващото което мисля че искам да направя е да намеря хубав български продукт или два в една сфера и да пусна един блог или защо не един хубав домейн с тези продукти да се продават.
ще опитам.

Здрасти пак. Хубаво мислиш и го напарви. Един хубав домейн и .....не един или два продукта в една сфера а клкото повече по добре. Тука е като в тотото. колкото повече фишове по голяма възможност за печалба. Ако имаш 50 продукта в една сфера и всеки е оптимизиран по своята си ключова дума увеличаваш шанса 50 пъти някой да попадне на сайта ти - и като са в една сфера продуктите - да разгледа и другите. Вероятноста за печалба така е по голяма Успех
 
би ли ме насочил към сайт, който предлага бг продукти за българи.
освен онзи за секс играчките и атрибути :)

на първа страница съм в гугъл, но ключавата дума не е нещо особено - парички.
 

Горе