Зареждат ли ви сайтовете на jump.bg ?

От: Зареждат ли ви сайтовете на jump.bg ?

Немският сървър бачка, ама той едва ли има нещо общо с тукашните.
 
От: Зареждат ли ви сайтовете на jump.bg ?

Имам два сайта там и си работят нормално
 
От: Зареждат ли ви сайтовете на jump.bg ?

DNS-ите ти наред ли са? Ако ipconfig/flushdns в cmd-то не помогне, пробвай да смениш тези, заложени във връзката ти с тези на OpenDNS и кажи дали все още има проблем.
 
От: Зареждат ли ви сайтовете на jump.bg ?

Откакто станах не ми зареждат сайтовте на jump.bg. Само при мен ли е проблемът ?

LiveChat-a им не работи...

Привет tuger,

проверих и се консултирах с колегите дали по-времето, когато си писал или по-рано е имало проблем, но такъв не е констатиран. Разбира се, ако все още изпитваш затруднения с отварянето на сайта си (сайтовете си), моля свържи се с колегите от техническата поддръжка, защото "livechata" е само отдел продажби и ще е активен в понеделник.
 
От: Зареждат ли ви сайтовете на jump.bg ?

С OpenDNS стана. Ама по-бавно ми зареждат страниците с него. На какво може да се дължи тоя проблем с DNS-ите ?
 
От: Зареждат ли ви сайтовете на jump.bg ?

Привет tuger,

проверих и се консултирах с колегите дали по-времето, когато си писал или по-рано е имало проблем, но такъв не е констатиран. Разбира се, ако все още изпитваш затруднения с отварянето на сайта си (сайтовете си), моля свържи се с колегите от техническата поддръжка, защото "livechata" е само отдел продажби и ще е активен в понеделник.

Благодаря за реакцията. Изглежда проблемът е само при мен. Аз затова и питах, защото съм нямал досега проблеми с хостинга :)
 

Горе