За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Ся последно Путин жив ли е или умрял? Че и изборите в СофиА щял да печели... То се наредили педал до педал за кандидати, кой да спечели :D
 
Твърдо за!
През крив макарон, освен ако не махнат критериите. Което може и да стане, защото целта е CBDC. ;)
 
Ма, нещо се изнерви май?? :) Чак направи такъв миш-маш, с който надмина дори собствените си мисловни висини.

А тва с лапането - към майка ти!!!
Тъпа пияница. То повечето руски подлоги са и продънени пачи. Жалко. И как е? Телефона стряска ли те още?
 
Нандито и Крумов след получаване на текстовото-гласово съобщение.

Виж файлът 30971
европейски шибанистанец подготвян за поляните с розови еднорози пърдящи дъги..
DDtauRpVYAEIFMK
 
европейски шибанистанец подготвян за поляните с розови еднорози пърдящи дъги..
DDtauRpVYAEIFMK
ОО, това доста повече важи за майка Раша. Там дори до такива висоти са стигнали, че си ги пращат като пушено месо на фронта и ония пръцкат дъги от щастие, че ще защитят тази "велика" родина. :D

Щом някакви псевдо политици те пращат на фронта, заради техните си интереси и убеждения, спокойно може да се каже, че еволюцията те е подминала рязко и заслужаваш всичко, което ще ти се случи там, където отиваш. А още по-тъжното е, че именно тези руски изпушени мозъци седят и го търпят, гледайки по цял ден пропаганда и промивайки им мозъка, я нежно и тънко, я със сила.

В перспектива: войните, водени от Русия водят до нимфоманки по цял свят от руски произход.
 
Тъпа пияница. То повечето руски подлоги са и продънени пачи. Жалко. И как е? Телефона стряска ли те още?
Когато глупака се наака публично, започва да търси начин да отклони вниманието.

Започнахме от ''много ясно, че ще купуваме руски газ през посредници, за да поддържаме лъжата, че санкционираме, па нищо, че така ощетяваме единствено себе си''.

След което минахме на ''руските коли (дето се потроших да ги храня) са всъщност китайски'' и ''руснаците също ползват западни стоки''.

И понеже съвсем се оплете, стигнахме до:

Тъпа пияница.

Точно така, придържай се към кухите обиди, там ти е силата. Аргументираният спор е за хора с поне някаква мозъчна функция.

И как е? Телефона стряска ли те още?
Не. Дава ми надежда.

398331074_727870866048042_7910555402142672102_n.jpg
 
Как не ви омръзва да повтаряте едно и също?
Това се дължи на факта, че информацията преминава от едната мозъчна клетка към другата, като по пътя излиза през устата. Нещата са много обречени и все по-малко надежда има. Наистина ми е жал за живота, който водят. Сигурно не им е лесно. Но има и добра новина: когато си тъп и ограничен, трудно разбираш какъв скапан живот водиш. Тези от страни страдат най-много. А на такива като нас, на които ни е все едно за тях и мненията им, само ни правят шоуто. ;)
 
Последно редактирано:
Глупец, това си е изцяло наша свинщина.

И явно ти се иска като едно време: една партия и това е. Събират се, за да се присмеят на хората-зомбита и държавата е в същата летаргия.

Не гласувайте и не коментирайте. Колко е трудно?
 
когато си тъп и ограничен, трудно разбираш какъв скапан живот водиш.
Време ти беше за равносметка. Тук сме на едно мнение относно жалкото ти съществуване. ;)

И сега малко тинк-танк от лево-атлантици:

1699096663139.png
 
Глупец, това си е изцяло наша свинщина.

И явно ти се иска като едно време: една партия и това е. Събират се, за да се присмеят на хората-зомбита и държавата е в същата летаргия.

Не гласувайте и не коментирайте. Колко е трудно?
Биполярното разстройство гледма те шибанло здраво. Сега последно европейци ли сме или сме си нашенци?!? Щото вече почна и да си противоречиш...

Ми точно с едната партия летаргия нямаше и зомбита нямаше. За разлика от сега зомби до зомби мила ми Венето...
 
Биполярното разстройство гледма те шибанло здраво. Сега последно европейци ли сме или сме си нашенци?!? Щото вече почна и да си противоречиш...

Ми точно с едната партия летаргия нямаше и зомбита нямаше. За разлика от сега зомби до зомби мила ми Венето...
Браво, комуне. Еми ходи там където има такива диктатури, не знам защо ни занимаваш нас с жалкото си същество. Ти и групата глупци.

Ние сме нашенци с поглед към Европа. От много време сме с поглед натам, безполово мекотело.

Пак ти пиша, ако не те кефи имаш две опции - емиграция или самоубийство. Дрънкането тук е само временно решение и няма да ти излекува болката. ;) Няма да е зле и другите пособия на маймуни да го разберат.

Ако не си решиш този въпрос сам, цял живот ще си нещастен, но тъй като си ограничен, няма да ти направи впечатление. Седи и си коментирай тук, вярвайки, че това ще те успокои вътрешно. ;)
 
Браво, комуне. Еми ходи там където има такива диктатури, не знам защо ни занимаваш нас с жалкото си същество. Ти и групата глупци.

Ние сме нашенци с поглед към Европа. От много време сме с поглед натам, безполово мекотело.

Пак ти пиша, ако не те кефи имаш две опции - емиграция или самоубийство. Дрънкането тук е само временно решение и няма да ти излекува болката. ;) Няма да е зле и другите пособия на маймуни да го разберат.

Ако не си решиш този въпрос сам, цял живот ще си нещастен, но тъй като си ограничен, няма да ти направи впечатление. Седи и си коментирай тук, вярвайки, че това ще те успокои вътрешно. ;)
Пич, толкова си далеч от Европа, че даже си нямаш идея. Географски дори си не са ни смятат за Европа господарите, за тях България е Ориента. И най-хубавото е манталитета на хората никога няма да е като на малоумните европейци.Тук там има някоя гнила ябълка като теб и останалите клакьори ама лесно се чистят ;)
 
Пич, толкова си далеч от Европа, че даже си нямаш идея. Географски дори си не са ни смятат за Европа господарите, за тях България е Ориента. И най-хубавото е манталитета на хората никога няма да е като на малоумните европейци.Тук там има някоя гнила ябълка като теб и останалите клакьори ама лесно се чистят ;)
Написах ти вече, пичов, връщай се към първака и не ни занимавай.

Който където иска да ходи. Кой колко е европеец, сам се самоопределя, аз се чувствам българин, и винаги ще съм, но искам да живея в цивилизования свят, а не в гнилия отпадъчен свят. Бил съм и на едното място, и на другото, знам къде е по-добре и кой движи света. А ти е добре да помислиш какво ще правиш с посредничеството си съществуване, защото не виждам да се оправиш в този свят с такова мислене. Ще чистиш гъбичките си от срамотите си. ;)
 
Написах ти вече, пичов, връщай се към първака и не ни занимавай.

Който където иска да ходи. Кой колко е европеец, сам се самоопределя, аз се чувствам българин, и винаги ще съм, но искам да живея в цивилизования свят, а не в гнилия отпадъчен свят. Бил съм и на едното място, и на другото, знам къде е по-добре и кой движи света. А ти е добре да помислиш какво ще правиш с посредничеството си съществуване, защото не виждам да се оправиш в този свят с такова мислене. Ще чистиш гъбичките си от срамотите си. ;)
Некадърниците като теб милеят за "цивилизовиния" свят защото на вързано куче хляб не може да дадете. Добре, че беше "отпадачния" свят,че да какво да се краде и да се имитира прогрес. Иторията е доказало, чена всеки 100на години нещата се подреждат в полза на нормалните хора останалите знаешкакво им се е случило ;)

Когато се премине границата на търпение на народа щети остане само или обръщаш палачинката ( тояпът ще е трудно в модерния век)или да гниеш на бунището.Може да се обзаложим какво ще избереш😆 ако си объркан питай Ремайндера той е мастер левъл в смяната на позициите...
 
Доста по-добре се оправям от теб в този свят, глупецо. Като начало не видя Европа за жалкия си живот. ;) И слабата ерекция. ;)

Каква позиция бе палячо. Има две опции, да живееш добре или да живееш зле. А вече възприятията на даден човек го карат да мисли как живее. Аз съм си Ок и тъпнята със смяната в историята е плод на болни хора като теб и другите. И което дойде, ще е прогрес, за който сме отворени именно хората, които го искат. Такива с мислене да се върнеш назад към първака, трудно го понасят. Сигурно голямо реване е паднало когато сме влезли в ЕС. Ти и другите загубеняци.

Много сте болни, хора. Честно.
 

Горе