За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Ай са тестваме:

1704307897136.png
 
Автоваз си биха шута преди няколко години от ЕУ пазара. Не е оферта да си им клиент, като няма сервизи и части. Иначе си имат фенове, даже наскоро бЪзиках един немски дЕдо, дали не го е шубе, че ще му начупят прозорците на Нивата, щото е руска..., ухили се и вика.... "Може, идиоти винаги е имало"

Та, ако има некви неща дето не ми харесват у запада, задължително тряя да карам руска кола за да ги споделя ли? Баси логиката.
Не е само колата, момко. Но това специално не е за теб и не се чувствай обиден или там както се чувстваш, но виж Крумов, там вече ми работи логиката. Там всичко що е ЕС е под ножа.

Ако ти се чете, и на другите Калуни:
 
Не е само колата, момко. Но това специално не е за теб и не се чувствай обиден или там както се чувстваш, но виж Крумов, там вече ми работи логиката. Там всичко що е ЕС е под ножа.

Ако ти се чете, и на другите Калуни:
Думата е кауни. А тъпотиите за иконимеските върхове и мега износ си ги шервайте в редита и лъскайте басстуните докато гледате графиките ;)
 
Не е само колата, момко. Но това специално не е за теб и не се чувствай обиден или там както се чувстваш, но виж Крумов, там вече ми работи логиката. Там всичко що е ЕС е под ножа.

Ако ти се чете, и на другите Калуни:
А знаеш ли, че почти всичко изброено не е българска собственост? :)
 
Думата е кауни. А тъпотиите за иконимеските върхове и мега износ си ги шервайте в редита и лъскайте басстуните докато гледате графиките ;)
Ще ги шервам тук. За да могат глупаци като теб да видят какъв пропадък сме. Олигофрен. ;)
 
Последно редактирано:
Каквото и да карате все е с руски петрол и пластмасата вътре е от същия петрол вероятно и повечето от редките метали за батерии сплави в шаситата 😉
Да. Голяма хвалба, че са под земя пълна с природни ресурси, че ако не бяха те, за нищо друго не стават. ;)
 
Идеята е, че няма файда да го шерваш тук. Никой нормален човек няма да му се върже.
Ще ги шервам тук. За да могат глупаци като теб да видят какъв припадък сме. Олигофрен. ;)
И специално за теб. Още един европитек :

Българин, работил в колцентър, ще бъде екстрадиран в Германия. Грозят го 15 г. затвор


Измамите, за които е обвинен българинът, са извършени от януари 2019 до декември 2020 година, като засегнатите хора живеят в различни населени места в Германия. Според Наказателния кодекс на Федералната република, максималният размер на предвиденото наказание за престъпленията, в които е обвинен българинът, е 15 години затвор.


Да не е някой от тука повярвал, че демокрацията е супер ;)
 
Идеята е, че няма файда да го шерваш тук. Никой нормален човек няма да му се върже.

И специално за теб. Още един европитек :

Българин, работил в колцентър, ще бъде екстрадиран в Германия. Грозят го 15 г. затвор


Измамите, за които е обвинен българинът, са извършени от януари 2019 до декември 2020 година, като засегнатите хора живеят в различни населени места в Германия. Според Наказателния кодекс на Федералната република, максималният размер на предвиденото наказание за престъпленията, в които е обвинен българинът, е 15 години затвор.


Да не е някой от тука повярвал, че демокрацията е супер ;)
Поредното доказателство, че си тъп на гъз. Демокрация и нарушаване на закона са много крайни неща и термини. Ама то на прост човек какво да му обясняваш.

Прави си, нормален няма да го прочете, ама темата е пълна с ненормални, тия които ще го прочетат ще да малко. За другите - все ми е едно. ;)
 
Е и? А без хич. Да ринете торта в някоя руско-сибирска савана?
Е уж успех за бегето, па то само чужди фирми, милеещи за България с най-ниските заплати :)

Айде като шервате помии поне малко да мислите. Дай и оня клип къде руснаците пускат фойерверки по блоковете, че е голям хит при кокорчовците 😂
 
Там са степи. Саваните се намират на друг континент. Не става от теб агитатор....
Знам кое къде е ама нали Брикс нещо.... :)

И за да шокираш отново:


Лоша демокрация....как така ще арестуват човек, размахващ брадва на претъпкани места. :D
 
Знам кое къде е ама нали Брикс нещо.... :)

И за да шокираш отново:


Лоша демокрация....как така ще арестуват човек, размахващ брадва на претъпкани места. :D
Както винаги показваш завидна тъпота. Демокрацията докарва хората до лудост, гледам по начина по който се пънеш и ти си тръгнал натам 🤭
 
Е уж успех за бегето, па то само чужди фирми, милеещи за България с най-ниските заплати :)

Айде като шервате помии поне малко да мислите. Дай и оня клип къде руснаците пускат фойерверки по блоковете, че е голям хит при кокорчовците 😂
Както ви писах, вие си обичате ринането на тор и май нищо не е ок за вас. Няма лошо, малки хора с малки мечти.

Щото едно време в завода за балканчета и полупроводници са давали големите пари и хората тънели в разкош. :D Ама като си цокалче от къде да знаеш. ;)
 
Както винаги показваш завидна тъпота. Демокрацията докарва хората до лудост, гледам по начина по който се пънеш и ти си тръгнал натам 🤭
Да. Точно демокрацията е виновна. Въпросът е теб какво те мутира така. Нас ясно, демокрацията. ;)

Ако някой те чете отстрани, ще си избоде очите.
 
От къде го изрови този локал. Блог еднодневка. :)

Както и авторът на твоята ''ода на радостта'', имайки предвид, че вероятно е инокулиран. ;)

Да ринете торта в някоя руско-сибирска савана?

Какво вижда в момента пишман дисидентЪТ Нахални от килията си в руско-сибирската савана:

1704353980861.jpeg

Аз лично се радвам, че има толкова мега-тъпи хора. В сравнение с тях, дори аз изглеждам супер интелигентна. :)

And it goes on and on and on..

Ама като си цокалче

Правилната дума е ''сукалче'' - идва от глагола ''суча''.
 
Да. Точно демокрацията е виновна. Въпросът е теб какво те мутира така. Нас ясно, демокрацията. ;)

Ако някой те чете отстрани, ще си избоде очите.
Преди демокрацията всеки откаченяк си имаше място ;) Санаториум, общежитие със специален режим или остров 🤭
 
Както и авторът на твоята ''ода на радостта'', имайки предвид, че вероятно е инокулиран. ;)



Какво вижда в момента пишман дисидентЪТ Нахални от килията си в руско-сибирската савана:

Виж файлът 31588

Аз лично се радвам, че има толкова мега-тъпи хора. В сравнение с тях, дори аз изглеждам супер интелигентна. :)

And it goes on and on and on..



Правилната дума е ''сукалче'' - идва от глагола ''суча''.
Да се обзаложим ли, че и ти не знаеш какво е цукал? :)

Тази пръдла ще ме учи на Български:

 

Горе