Здравейте! Препоръчаха ви от Суперхостинг.БГ

radev

Well-Known Member
superhostingpreporuka.jpg


Как да постъпя :)
С най-добрия бизнес подход?


Здравейте, г-н ****факър! С какво можем да ви бъдем полезни?


Окей, ама в понеделник. :p
 
От: Здравейте! Препоръчаха ви от Суперхостинг.БГ

ааа не казвам, не може, оставих да се вижда само половината никнейм, за да запазя анонимността :)
 
От: Здравейте! Препоръчаха ви от Суперхостинг.БГ

total-idiot (скайп регистрацията ми) приятно ми е :)
Наистина ли прякора има толкова голямо значение? Ако ползвах за регистрация F*ck.You.You.F*ckin.F*ck нямаше да работя с колеги от форума ли?
Струва ми се, че трябва да погледнете от забавната страна на нещата и да не вземате прибързани заключения въз основа на един прякор.
 
От: Здравейте! Препоръчаха ви от Суперхостинг.БГ

Ами да, може да имаш 1 на ум.. но като цяло никога не се знае кой стои зад ника. Може зад як ник да стои олигофрен и зад олигофренски ник да стои свестен човек :D
 
От: Здравейте! Препоръчаха ви от Суперхостинг.БГ

Ника дава първична представа за това какъв човек седи отсреща и тая представя като че ли е пренесена от офлайн средата откъдето идва и цялото объркване - в повечето случай името, с което искаш да се представиш е заето и ти се налага да избереш нещо друго набързо,един кофти избор и те пишат по форумите като Mr.Fucker Не се впрягайте толкова.
 
От: Здравейте! Препоръчаха ви от Суперхостинг.БГ

Е, есетствено, аз приемам забавната страна на нещата, за това пуснах скриинче, за да е фън. Есествено, че може да е всякакъв човек. Разпознавам хората и какво искат от нас от между 3 и 10 реда. Но пак ще се свържа с него в понеделник. Искам си уикендите за нормална работа без запитвания, мрънкания и моления. Снощи ми звъня една много стара клиентка в 11 часа през ноща.. Цъкнах и кенсъла. Добре е да се съобразяват малко. :)

айде, лека от мен
 
От: Здравейте! Препоръчаха ви от Суперхостинг.БГ

Хаха, говори му на г-н "ебан" опс :х
 
От: Здравейте! Препоръчаха ви от Суперхостинг.БГ

Какъв се оказа човека в крайна сметка? Хубав човек зад кофти ник, или кофти човек зад кофти ник.
 

Горе