Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Кой ще спечели парламентарните избори?

  • БСП и ДПС - в добавка с 1 друга партия за патерица

    Votes: 2 3.4%
  • ГЕРБ - ще вземат повече от 120 депутата

    Votes: 16 27.1%
  • Широка коалиция без ГЕРБ - РБ,ББЦ,АТАКА,БСП,ДПС,НСФБ

    Votes: 3 5.1%
  • Широка коалиция с ГЕРБ, ДПС и БСП

    Votes: 4 6.8%
  • ГЕРБ, РБ, НСФБ, ББЦ - нещо от сорта

    Votes: 12 20.3%
  • ГЕРБ и ДПС

    Votes: 9 15.3%
  • Друго

    Votes: 13 22.0%

  • Общо гласове
    59
  • Poll closed .
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

а бочко министър на спорта, със заместник по заливането с кофи вода цецо-алтуиста



само преди една година:

Главният секретар на областна администрация в Кърджали Кирил Колев се очаква да заеме временно поста губернатор до провеждането на изборите. Това се налага, защото от утре със заповед на премиера Марин Райков се очаква в отпуск да бъдат освободени областният управител Иванка Таушанова и заместниците й Асен Тюрдиев и Есад Садък. Както Кърджали бг вести писа те са включени в листата на ГЕРБ.

Реваншизъм до дупка ! Един път завинаги трябва да бъдат стъпкани червените бандити.
Пък Мая Костинбродската афера да си прави протести да и се подиграват хората.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Намаляване на администрацията (силно), намаляване на регулациите за бизнеса, тотална промяна в образованието, е-правителство.
Ти как мислиш?
Така както си ги написал ми звучат прекалено общо без план за реализация. Я дай линк към официален източник с тези обещания, за да може да се прегледа точният им текст и особено ако има по-подробно описани начини за реализация на обещанията. Ако няма описание как точно трябва да се постигнат тези неща, то са просто празни обещания като за преди избори.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Реваншизъм до дупка ! Един път завинаги трябва да бъдат стъпкани червените бандити.
Пък Мая Костинбродската афера да си прави протести да и се подиграват хората.

нещо сте се напушили, отговорен за това е и си остава дясната ръка на роско - секретаря му ... офф няма смисъл да се говори с тикви и червени чогуни, въртят едно и също, и така до безкрай...
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

А, сега де! Реформаторите напъват да се коалират с ГЕРБ:
Меглена Кунева: Най-естественото сътрудничество е между Реформаторския блок и ГЕРБ
Реформаторите не странят и от турското население, явно възприемат политиката на ГЕРБ по въпроса. 6-ма водачи на листи от турски произход са си сериозна бройка:
Добрич (Билгин Якубов)
Кърджали (Корман Исмаилов)
Разград (Мюйессер Солак)
Силистра (Касим Дал)
Смолян (Ариф Агуш)
Търговище (Орхан Исмаилов)

Интересно на къде ще е завоят на РБ, ако влязат в парламента. Логичният вариант е да се обединят с ГЕРБ, но пък глашатаите им пропагандират за ляв завой към БСП. Кръстопът или "интереса клати феса"?!
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бърни, дай едно мнение без агитация за разбойко моля ти се..................
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

А, сега де! Реформаторите напъват да се коалират с ГЕРБ:
Меглена Кунева: Най-естественото сътрудничество е между Реформаторския блок и ГЕРБ
Реформаторите не странят и от турското население, явно възприемат политиката на ГЕРБ по въпроса. 6-ма водачи на листи от турски произход са си сериозна бройка:
Добрич (Билгин Якубов)
Кърджали (Корман Исмаилов)
Разград (Мюйессер Солак)
Силистра (Касим Дал)
Смолян (Ариф Агуш)
Търговище (Орхан Исмаилов)

Интересно на къде ще е завоят на РБ, ако влязат в парламента. Логичният вариант е да се обединят с ГЕРБ, но пък глашатаите им пропагандират за ляв завой към БСП. Кръстопът или "интереса клати феса"?!

Цялото мнение, в комплект с твърденията в него говорят за много силно изкривяване на личната представа за реалността. Да видим:
1. Реформаторите възприемали политиката на Герб на тема турци? Безумие. Партията на Корман Исмаилов участва в блока от неговото създаване, а Боце се сети за турците преди три седмици. За сметка на това, в РБ тези хора намират място в листите заради точно определени качества, а Боце щял да ги прави министри единствено, щото са турци.
2. Пропускаш нещо изначално важно в интервюто на Кунева - РБ ще участва в реформаторско правителство. Герб не е в състояние да предложи такова.
3. Не съм видял който и да било в РБ да пропагандира завой към БСП. Напротив, този въпрос е уреден на ниво устав в значителна част от партиите в РБ, т.е., това е напълно невъзможно. Интересното е, че в устава на Герб не фигурира подобно нещо. Та на тема завои - РБ няма да завива на никъде. РБ не е поставен под задължението да е във властта, защото не се храни като Герб и БСП от нея. Очакваме поредната национално-отговорна коалиция, а дали партньорът на Герб ще е БСП или ДПС ще видим според резултатите им от изборите.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

От думите ти излиза, че РБ всъщност не искат да управляват?
Плюеш Борисов, но мисля, че е много вероятно хората от РБ всъщност да направят коалиция с него. Иначе не виждам шанс да се доближат до каквото и да е реално решение за държавата. Ако българите отново забият шамар на РБ, не виждам как ще обосноват гръмките си лозунги и фанфарно говорене, при условие, че нямат депутати. Сигурно Костов пак ще се разсърди :) на народа!
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

РБ искат да прокарат идеите си. Ако управляват - това ще стане по-лесно и в по-голяма степен. РБ не е обвързан с управлението, че да зависи от него, като някой държавни кърлежи като Герб и БСП. Към момента изобщо не виждам шанс за коалиция с Борисов, а и тя би била вредна както за двете участнички в нея, така и за самата страна.
И само да те светна - всички лидери на РБ имат достатъчно добри кариери и доходи. На никой от тях не му дреме за 2000лв заплата. Затова, ако не получат доверието на хората едва ли ще бъдат те прецаканите. А хората, 45 години даваха доверието си на една партия, а след това - още 5 пъти. Нормално е, хора, избиращи в 70% от изборите си комунисти, да избират Герб.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Да не гласуваш означава да оставиш избора на платените циганите. Щом те знаят по добре от теб - така направи.

Герб води с 12 процента според Сова Харис -> http://dnes.dir.bg/news/sova-haris-izbori2013-17323736?nt=4

Хубу ши гласувам ма низнам за кой, Знам за кой не искам да гласувам, неща Герб, ДПС, Атака, БСП, Меги гражданката, Ники дудука,,, и незнам кой остана
Аа май ши гласувам за АБВ и без туй нешо миса развали писането последно време, май ши трява почна пак от азибуката,,, я незнаю
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Гласувам за "кой" винаги е грешно. Гласува се за "какво". Гласува се за програма, визия. Личностите нямат особено значение. Историята помни достатъчно боклуци, правели чудеса, и достатъчно добри хора, провалящи всичко наоколо. Ако сте банка и ще давате кредит, да не би да се гледа човека, а не бизнес плана и гаранциите му?
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Гласувам за "кой" винаги е грешно. Гласува се за "какво". Гласува се за програма, визия. Личностите нямат особено значение. Историята помни достатъчно боклуци, правели чудеса, и достатъчно добри хора, провалящи всичко наоколо. Ако сте банка и ще давате кредит, да не би да се гледа човека, а не бизнес плана и гаранциите му?

Ми нии простите гласувами за лице, ти да не гласуваш за дупи, даго ева,, Те са дупят само преди избори кома разбираш па след туй та дупят теби шото си ги харесал
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Реваншизъм до дупка ! Един път завинаги трябва да бъдат стъпкани червените бандити.
Пък Мая Костинбродската афера да си прави протести да и се подиграват хората.
Нали електората ви е в големите градове ... Гледам в Пловдив яко обичат ГЕРБ :D
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Гласувам за "кой" винаги е грешно. Гласува се за "какво". Гласува се за програма, визия. Личностите нямат особено значение. Историята помни достатъчно боклуци, правели чудеса, и достатъчно добри хора, провалящи всичко наоколо. Ако сте банка и ще давате кредит, да не би да се гледа човека, а не бизнес плана и гаранциите му?

С това съм много съгласна! Но за съжаление последните години аз не виждам добри "програми" на които да "служат" избраните. И донякъде това не се харесва на повечето, защото принципът малко е червеничък. Но докато някои не се организират и разберат за наистина печеливша стратегия, която да обслужва не само техните лични интереси и на семействата им, но и на повечето хора, то няма да има за кого да се гласува.
Това е като отбор по баскетбол примерно, но все някой трябва да измисли схемата. Кой?
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бюрека в действие! Парите на Ковачки и Пеевски стигат за толкова:
"Анти ГЕРБ" протест пред Министерски съвет
Сигурен съм, че има хора и тук, които с удоволствие ще се включат срещу служебното правителство, президента и партия ГЕРБ. Дерзайте! Върнете Орешарски, Станишев и Доган!
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Да разбирам, че Близнашки те кефи? Той си е комунист де, нормално е... :lol:
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Да разбирам, че Близнашки те кефи? Той си е комунист де, нормално е... :lol:
Да ме кефи? Кое да ме кефи? Циците му ли? Ми не! Никой политик не ме кефи, просто някои ме дразнят повече от другите. Аз не съм лумпенизиран, партиен идиот като теб. Нямам любима партия, нито боготворя някой рогач от сорта на Костов. На Близнашки се кефят от РБ, щото е техен човек.
Лично мен Близнашки ми е с една идея по-малко неприятен от Орешарски.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

РБ се кефи на Близнашки? Това сигурно е онзи РБ, който според теб се бил обединил с комунягите и Барека :D
Разговорите за паралелна реалност са съвсем уместни.

А гербер да говори за лумпенизиране е направо страшничко....
Честит ти празник, знам, че ти е скъпа днешната дата.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

РБ се кефи на Близнашки? Това сигурно е онзи РБ, който според теб се бил обединил с комунягите и Барека :D
Разговорите за паралелна реалност са съвсем уместни.

А гербер да говори за лумпенизиране е направо страшничко....
Честит ти празник, знам, че ти е скъпа днешната дата.
Мерси! Да ти се връща! Сигурен съм, че другаря Костов ще организира скромно, девето-септемврийско матине за най-върлите си фенчета. Да ви е сладко и пивко!
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Той ли беше казал тези думи....
"аз мисля, че Живков направи максимума за да се развива добре България"

"И една стотна от направеното от Живков да сторим, ще е огромен успех."

Мда..
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Мда, проблема с разединението и отрицанието. Всичко старо е лошо и пошло. Това ми се струва, че е комплекс. Щото, освен концлагери, имаше и някои други работи, които си беше редно да ги съхраним и надградим. Типично българо-циганско, комплексарско мислене.
 

Горе