Изработка на Сателитни Сайтове на Безплатни платформи

От: От: Изработка на Сателитни Сайтове на Безплатни платформи

За сайта в подписа ли става въпрос? На мен не ми зарежда. :shock: Дай адрес, ако е друг.

Това не разбрах към мене ли беше въпрос - Не сайтовете от подписа се хостват в БГ - и поне при мен в момента се отварят - Хостинга който ползвам от тях е в чужбина за чуждестранни проекти
 
От: Изработка на Сателитни Сайтове на Безплатни платформи

Оляяя , малко проблеми с крадени , документи карти марти и тем подобни глупости , всичко се вади на ново от лична карта до шофьорска книжка + заминали телефони и тем подобни глупости

пичовете в темата и извън нея който са поръчали вече са си получили репорта

Към Академика , говориш ми за работа преди година и нещо сигурно :) за едни матури , нямам спомен но мога да проверя почти съм сигурн , че пренаписваха след това и по спомени , но пак мога да проверя в платформата на 100% ти бе предоставена компенсация под формата на 2 безплатни субмита в БГ
случката е много проста започнах с нов автор тогава който много го хвалеха и направих глупостта да не проверя какво е писал и как е синонимизирал което си е изцяло моя грешка .

за всички планове в темата отстъпка от 30% от цената

план 1 може да се предложи и с изцяло уникално съдържание

може да се направят и индивидуални планове ако имате интерес питайте за цена

пример

3 сателита 6 уникални статии всяка субмитната в по 30 БГ социалки - от сорта на 40-42 лв
статиите ще са 400 думи 100% уникални

получавате както обикновенно
репорт с потребител , парола и адрес на сателитката веднага след като е готова
и в рамките на 10 дни след това репорт за субмита в социалните мрежи под формата на линкове към самата публикация

mantaman - да може да е на Ен , но ще трябва да се разберем как ще стане номера със статията аз лично ползвам един сайт в който си поръчвам статиите 3-5$ според качеството , но определено няма как да гарантирам , че е Високо тъй като не съм експерт иначе за уникалност е Ок тествано е , статиите са 500 думи
 
От: Изработка на Сателитни Сайтове на Безплатни платформи

Привет, писах на лично
Edit: май услугата вече не е актуална? Писах на лично, писах на скайпа но от никъде отговор почти седмица...
 
Последно редактирано:
От: Изработка на Сателитни Сайтове на Безплатни платформи

Бъмп

ka64ei съжалявам, но имах и още имам де, много сериозни проблеми и нямам възможност да стоя пред пс-то последния месец а и в момента, всички поръчки на емайла се поемат от човек в офиса и се разпределят какво кой трябва да прави


http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32257&p=321307#post321307 - промоция към тази оферта
 

Горе