Изработка на безплатен WP сайт

От: Изработка на безплатен WP сайт

да, лаф да става, все пак ще пусна 10 безплатни, пък после ще видим...:D


Лаф да има, така е, но все пак това е бизнес форум и трябва малко поне да правиме бизнес :d
 
От: Изработка на безплатен WP сайт

остават 7 безплатни сайта от промоцията...:-o

Тези сайтове и циганите дето чистат улиците - не ги искат :lol:

А това твойта първа регистрация ли е във форума ??? Щото видях прилики в сайтовете с баннат от тук потребител ... Червено от мен за теб :wink:
 
От: Изработка на безплатен WP сайт

безплатен обяд няма:clap:
 
Последно редактирано:
От: Изработка на безплатен WP сайт

за тебе 100 кинта, но ми обясни какво е PSD ?

Намали малко ще обяснявам до утре сабалян

:lol::D:D

Друго ми е интересно. Защо пишете с женски никове, това върви ли още?
 
От: От: Изработка на безплатен WP сайт

Идеята е сууупер хитра! Стига всичко да се направи както трябва. Ако човека, който пуска безплатните WP-сайтове успее да привлече поне двама-трима заинтересовани, които да публикуват напълно безплатно интересни статии в суб-домейни, то ... ясна ви е картинката. Особено, ако има възможност, освен реклама с банери, да се добави и по някое линкче в текстовете, става просто красота! Ако и тия 2-3 интересни субдомейна станат яко посещавани, тогава безплатните сайтове стават инвестиция в статии.
Всичко зависи от гледната точка и как може да се извлече максимума, почти без да си мръднеш пръста. Изисква се извесно кликане за настройка на WP, някоя и друга картинка и някой списващ тип, който търси безплатна направия на WP-сайт.

Е, тъкмо се зарадвах на този пост, и гледам - по-надолу, дамата се отказала от идеята си... Аз съм списващ тип и искам да предлагам разни услуги! :) А трябва ли да имам регистрирана фирма? Дали данъчните могат да ме погнат - искам да предлагам просто неща, които мога да върша добре, за да свързвам двата края.
 
От: Изработка на безплатен WP сайт

За николета говоря и още няколко "женски".

Аз също това се чудя... Или пък просто искат да са жени, но извън интернет без операции не могат, а тук поне могат да имитират жена.
 
От: Изработка на безплатен WP сайт

Друго ми е интересно. Защо пишете с женски никове, това върви ли още?

шото като пускаш такава оферта няма как да не се чувсташ прекаран в сичките си телесни отвърстия
 
От: Изработка на безплатен WP сайт

вах никлето! къф тоз бекграунд мъ жина! щях да истърва таблета.... тва вордпрес ли е - той заприличал кат сайтовете от зората на интернета

земи тия ш5ес останали бесплатни сайта ги пиши бегал щото аз един видях едва оцелях кошстани ако видя и сичките десет
 
От: Изработка на безплатен WP сайт

както казах за без пари е такова качество:beer::shock::shock:

к ве душа ама белким не се мори да прайш грозен шрифт с вадещ очите цвят и не харчи да слагаш некъф ъгли бекграунд

кат за толкоз пари остай си дефолта и бял бек - мноо хора щи са благодарни :beer:
 

Горе