Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

se0.guru

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам изработка на сайт по съвременен супер як дизайн от най-големият в света магазин за съвременни дизайни на интернет сайтове.
http://www.templatemonster.com/wordpress-themes.php
Гледайте да избирате само wordpress дизайни, тъй като тази платформа се класира най-добре в Google, има най-удобната администрация на български език (можете сами да си променяте сайта, съдържанието, клипове, снимки всичко) и са най-използваната платформа за сайтове. От тях може да се направи всякакъв сайт.

Освен за нови сайтове, може да се използва и за подмяна на морално остарели дизайни на сайтове.

Цената, която ще платим е най-ниската, за единичен лиценз. След изработката на български, вие имате на разположение съпорта на templatemonster ако възникне проблем, а аз вече не съм на разположение.
Това е най-популярната платформа и лесно ще намерите способен човек, който да развива сайта ви, ако евентуално не работите с мен някой ден.
Това предложение ви дава истинска свобода и най-големи възможности за Вашият сайт и е най-доброто решение за всеки сериозен бизнесмен.

Друго което предлагам са обработка на дизайни и по безплатни теми, ако някой иска да спести плащането за дизайн (макар че има и за по 30-40$).

Същото важи и за онлайн магазини, може да ги градим и на друга cms платформа освен wordpress, както правят повечето хора в момента.

След дизайна оформяме сайта - страници, категории, качва се съдържание (най-добре да е в големи количества), правят се подходящи заглавия на отделните поддстраници, постове, категории...

Това до тук, ако ще рекламирате сайта в гугъл или други силно посещаеми сайтове, с което мога да се занимавам и аз.

Ако обаче ще се гони класиране в гугъл:

След оформянето на сайта може да се инсталират допълнителни сайтове като поддомейни или поддиректории с името на ключовите думи, които се гонят в гугъл. Пак там се пълни със съдържание регулярно, може да се наложи в големи количства.

По отношение на съдържанието се внимава най-много... Тръби на всякъде, че трябва да е уникално, макар опита да показва, че по-скоро трябва да е ценно за потребителите, интересно, полезно... т.е. спорът от неуникално съдържание, но полезно, може да е по-ефективно за класирането на сайта от некачественото уникално съдържание понякога. Все пак сайта задължително трябва да има и не малка част уникалното съдържание, като за целта се пишат ръчно статии, превеждат се или аз предлагам да се изваждат от книги, вестници и списания, които не са публикувани в интернет.
Може да сеизползват поставянето на клипове в сайта от youtube, което също се отразява доста добре. И ред други неща се правят за съдържанието на сайта, което е особено важно, за да се класира един сайт напред в гугъл...

Тук е предложението ми за изваждане от книги, вестници и списания на непубликуано в интернет съдържание
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=48943

Периодично се пускат връзки към сайта от социални мрежи и директории.

При добро развитие на нещата, можете да минете конкуренцията и да станете откриваеми в гугъл, макар това да не може да се гарантира.

Занимавам се с всичко това на добри цени по договаряне.

Пожелавам Ви успехи!
 
Последно редактирано:
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Абе и ти пускаш едни оферти..
След изработката на български, вие имате на разположение съпорта на templatemonster ако възникне проблем, а аз вече не съм на разположение.

Отделно
Гледайте да избирате само wordpress дизайни, тъй като тази платформа се класира най-добре в Google
- ти май само това си можеш, за това май послъгваш ..

Нищо чудно че си в червено.
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Пич, моля искам да видя пак червена звезда!
Пиши глупави постове но не и теми, че ще изядеш бана преди да получих петолъчката.
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

reklamiotgoogle, приятелю струва ми се, че нещо не можеш да напипаш пулса на този форум - възможно е да си въобразявам, но като че ли все ти се иска да скочиш в дълбокото!!!

Един съвет: Бавно с търпение, упоритост и постоянство.

Успех!
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

ВТФ?
Предлагаш да купиш лиценз за тема, за която си избера аз и да я инсталираш?
Т'ва сериозно ли е или просот си преял с гъби?
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

reklamiotgoogle, приятелю струва ми се, че нещо не можеш да напипаш пулса на този форум - възможно е да си въобразявам, но като че ли все ти се иска да скочиш в дълбокото!!!

Един съвет: Бавно с търпение, упоритост и постоянство.

Успех!

Мерси за съвета, така си е
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Добавил съм предлагани и от мене техники за SEO оптимизация, за да се класира един сайт по-нагоре в гугъла
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Кви са тия работи бе хора :), ебаси темата.

Обясни с няколко изречения по-подробно впечатленията си и ти какъв си от каква позиция ги изказваш, ако обичаш.
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Добра оферта, ама за теб само. ;)
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Добре тогава щом се занимаваш с всичките тия неща можеш ли да ми намериш 10 уникални теми за риболов и каква ще е тяхната цена. Естествено темите трябва да са интересни както ти казваш.
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Добре тогава щом се занимаваш с всичките тия неща можеш ли да ми намериш 10 уникални теми за риболов и каква ще е тяхната цена. Естествено темите трябва да са интересни както ти казваш.

10 лв. е цената за 10 уникални статии, но се сещаш, че за толкова пари няма как да се ангажирам с намирането на съдържанито от библиотека. Предлагам ти срещу 100 лв. да ти осигуря 100 уникални и качествени статии от списание или вестник за лов и риболо, издавани преди 89-та година в България. Евентуално може и след 89-та.
Всъщност момент да прегледам библиотеката си... може и да стане за 10 лв... изчакай
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Здравейте,

Моля, за цена на 10 статии за смартфони извадени от вестници преди '89. Харесвам Народно дело. Беше любимия вестник на дядо ми.

Поздрави!
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Какво стана със статиите за риболов. Намери ли нещо с риболовна тематика или прие друга задача. Гледам сега доста дълга тема си написал и на друго място а мен ме заеба или за 10 статии и то за риболов .
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Ако ми пратиш 5-6 уникални статии за риболов, ще ти пратя моя снимка, на която се усмихвам, че да не ми гледаш само нацупената физиономия. Мисля, че офертата ми е доста добра...
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Аз ако имам толкова уникални статии за риболов ще съм на първа страница по ключова дума риболов. Не ми пречи твоята физиономия даже си е много добра. Но ако си любител на това хоби наречено риболов пусни едно Л.С. ще измислим нещо дори може и за риба да отидем заедно. :beer:
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Сега забелязах подписа ти за рибарски вицове май ще трябва задължително да ми пуснеш Л.С защото може да обменим опит. Имам доста сайтове не точно за рибарски вицове но свързани с риболов. Чакай че тая дума толкова пъти я написах че тоя г..... ще я сметне за спам. 8)
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Аз ако имам толкова уникални статии за риболов ще съм на първа страница по ключова дума риболов. Не ми пречи твоята физиономия даже си е много добра. Но ако си любител на това хоби наречено риболов пусни едно Л.С. ще измислим нещо дори може и за риба да отидем заедно. :beer:
Предложението бе към автора на темата, за да се наредя и аз на опашката та да чакаме заедно :)
Иначе за риба може да отидем, но аз ще пия, а ти ще караш някъде около центъра на БГ :roll:
 
От: Изработка на сайт по дизайн от 2014 г. на templatemonster

Хахаха няма проблеми важно е да хванем хубави риби пък после ще му мислим. Аз помислих че предложението е към мен за тези статии свързани с това хоби риболов.
 

Горе