Имате ли драйвери за infoprint 1222?

lili

Member
Здравейте,

цял ден се опитвам да си интсалирам драйвери за принтер ibm infoprint 1222, уж от официалната страница ги свалям, но непрекъснато ми дава, че не разпознава устройството и не мога да разбера нещо при свалянето ли обърквам или самата връзка между принетра и компютъра не ми е наред?
Искрено ще съм благодарна, ако някой е имал някакъв подобен проблем и сподели опита си с мен!
Благодаря ви предварително :)
 
От: Имате ли драйвери за infoprint 1222?

http://dox.bg/files/dw?a=695d5586ec

Tези работят при мен без проблем .

Много благодаря за драйверите, но явно са същите които и аз съм свалила, защото процедурата се повтаря - дава ми да ги инсталирам и когато стигне някъде по средата, ми излиза на прозорчето, че не може да разчете устройството :(
 
От: Имате ли драйвери за infoprint 1222?

Е , тогава принтера по всяка вероятност или кабела е проблема .Пробвал съм ги на десктоп и на лаптоп и няма проблем .
 
От: Имате ли драйвери за infoprint 1222?

То наистина накрая нещо такова ще излезе, просто не знам какво да направя в такъв случай, ако лаптопа не успява да разпознае принтера като устройство?!
 
От: Имате ли драйвери за infoprint 1222?

явно беше нещо в настройките, като смених портовете и другите настройки, нещата се получиха:)
 
От: Имате ли драйвери за infoprint 1222?

Е , тогава принтера по всяка вероятност или кабела е проблема .Пробвал съм ги на десктоп и на лаптоп и няма проблем .

Здравей можеш ли да ми пратиш драйвери за infoprint 1222 за windows 7 32bit. Явно файлът не е вече в DOX
Не мога да наря никакви драйвери а видяхх че сте писали в този форум за тази тема. Благодаря ти
 

Горе