Имате нужда от съвети за създаване на уебсайт за електронна търговия

dxter

New Member
Здравейте момчета, аз съм начинаещ в уеб разработката. Досега съм научил MERN стека и се справям основно с бекенда. Е, единственият проект с приличен размер, който направих, е прототип на уебсайт на НПО с някои формуляри, потребителско удостоверяване за администраторски достъп с помощта на JWT токени (без OAuth2), изпращане на имейли, имейл потвърждение и нулиране на парола с помощта на OTP потвърждение и т.н. Току-що бях използвал Vercel и Рендиране за внедряване. (Аз също знам достатъчно Redux и React) Сега през следващите 2-2 5 месеца моят приятел (той прави повечето от дизайна и интерфейса) и аз ще направим уебсайт за електронна търговия за малък бизнес (те вече имат уебсайт, направен на wordpress, просто е лош) 192.168.0.1 router login .

Как да се справя с бекенда? Трябва ли да науча Django (знам python)/Firebase или друга рамка? Какво използват хората в индустрията? Основно съм объркан относно това как да се справя с изображения за продуктите и интегрирането на правилното потребителско удостоверяване с помощта на OAuth2. Някакви уроци, които препоръчвате?
 
Последно редактирано:

Горе