Има ли алкохолни петна във форума?

От: Има ли алкохолни петна във форума?

Не е ли рано за греяна ракия?
А този мед как го ядете, като знаете откъде е излязъл, не знам...
все едно да ядеш айца или да пиеш мляко... ужас... :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Значи аз доста съм си играл и да ви кажа, че в меден казан, ракията не е хубава. Медта се окислява и трябва да има яка хигиена. Препоръчвам неръждавейка за казан и колкото по-малък е като обем, толкова по-хубава ракия става. Иначе да правиш ракия от мед не си заслужава, защото 1 кг мед е равностоен на по-малко от кг захар, колкото и странно да звучи (някъде на 700 гр. ако не се лъжа). Иначе за греяна ракия никога не е късно, а аз като съм болен бухам в големия чайник (700 гр.) черен чай, много мед, много лимон и поне 55-градусова ракия. Удрям 1 чайник порядъчно и на другия ден съм свежарка
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Наздраве от планината. Ракията си е ракия.

Sent from my PadFone using Tapatalk 2
 

Прикачени файлове

  • uploadfromtaptalk1381523936808.jpg
    uploadfromtaptalk1381523936808.jpg
    42 KB · Преглеждания: 29
Как така ракия с мед? Имаш предвид да свариш ракия от мед, или греяна ракия с мед?

Да, сварена с мед имах предвид. :)

Да се натряскаш с ракия и на следващия ден да си свеж, за мен за две несъвместими понятия. :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Бахти пияниците :D
Наздраве и от мен, мина една много много успешна седмица, ракия със салата и сега затапвам с биричка!
 
От: От: От: Re: Има ли алкохолни петна във форума?

Айде търсят се сериозни играчи за яка идея.
не го правим за пари, а за много пари и слава :)

Необходими са програмисти, видеотарикати, дизенерски гурота, фейсбук специалисти, сео професионалисти и яки мацки!!!
Нещо против Ямбол??
Преди да почерпите, нищо няма да кажа!!! :twisted::twisted::twisted:
кво ш пийш?
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

dertre, коя е тая кака бре :)

Тази кака горката се чудя, не е ли станала на игленик, докато и се изреди целия нисан форум, да и закача табелките за снимка :)
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Аа не. Каката само аз имам право да бода. За това съм и сложил табелката, че съм я резервирал :). Все пак е студено на балкана и някой трябва да ме топли ( колко е яко да имаш жена, която да не ползва нет за друго освен facebook).

Sent from my PadFone using Tapatalk 2
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Аз днес не мисля да чакам до довечера, а се подкарах, аматьорите имате да ме гонитееее...
Реших да тествам, че отдавна ми се върти в главата вино с редбул и си налях.
Все едно като преди 20 години, вино с Етър :) не е приятно но има ефект :)
надул съм съм аренбито на махххх
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Пробвай и вино мерло с натурален сок вишна или череша или горски плодове :D
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

На баллан какде пие....... В момента вече съм на 4 бира, а вчера плиключохме в 4 сутринта.

Sent from my PadFone using Tapatalk 2
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

На баллан какде пие....... В момента вече съм на 4 бира, а вчера плиключохме в 4 сутринта.

Sent from my PadFone using Tapatalk 2

Голям спамър тоя тапаталк2.

:)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Италианците пият така - вино с кола :) хубавите неща не трябва да се смесват, като пиеш вино се пие чисто
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

То ако беше хубаво виното, кой щеше а е луд да го смесва... нали затова се прави тази алхимия за да му докарам възможен за консумация вкус. :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

И аз вече подкарах. Бацам по един нов проек с цигарка, биричка... ебаси му кефа. Cheers!
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Ами щом сте казали хайде наздраве и аз съм на биричка :beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Аз па днес ще се пазя, че утре брата има рожден ден :lol: това обаче не ми пречи да жулна 2-3 бири на това хубавото време
 

Горе