Има ли бг сайт с платен достъп?

nortrant

Well-Known Member
или поне част от него/опция да е платена

говоря за сериозен сайт
няма значение тематиката
 
От: Има ли бг сайт с платен достъп?

Нали Фози (ако не се лъжа той беше), направи някакъв сайт/форум с платен достъп за СЕО нещица? Не знам дали съществува де...
 
От: Има ли бг сайт с платен достъп?

Аз не съм срещал такъв

аз се сещам за един сайт, който беше много голям и замря след като въведоха такса за сваляне - download.bg
арена май правиха нещо такова, но не стана

единствения голям сайт който след като стана платен остава голям е Помагало

Нали Фози (ако не се лъжа той беше), направи някакъв сайт/форум с платен достъп за СЕО нещица? Не знам дали съществува де...

той беше, но говорех за сериозен :lol:
 
От: Има ли бг сайт с платен достъп?

Сайтовете за запознанства не са ли с платен достъп? До колкото знам гепимето искат смс за да можеш да пишеш писма и не е замрял.
 
От: Има ли бг сайт с платен достъп?

Voyo.bg не е ли пример за това, което търсиш?
 
От: От: Има ли бг сайт с платен достъп?

Сайтовете за запознанства не са ли с платен достъп? До колкото знам гепимето искат смс за да можеш да пишеш писма и не е замрял.

Дам става, но определено му премина силния период

Voyo.bg не е ли пример за това, което търсиш?

Дали има инфо колко хора го ползват?
 
От: Има ли бг сайт с платен достъп?

Добра тема Норти,

В скоро време мисля да пусна такъв продукт - платен и базов, и аз проучвам като теб пазара. Като цяло помагалото, войо и запознанствата са горе долу пионерите.
 
От: Има ли бг сайт с платен достъп?

Случайно или не, но вчера попаднах на такъв сайт с частичен платен достъп в една дирка. За пръв път добавят такъв и веднага се сетих за тази тема. Според мен има идея в такива сайтове, но от гледна точка на същността на сайтовете - тяхната свободна публичност, не мисля че са подходящи съответно за свободна популяризация/реклама.
Въведох ново изискване за такива - "сайтове с платен достъп"
Вие как бихте процедирали?
 

Горе