Има ли извънземни

От: Има ли извънземни

Интересна тема :D

Има ги......но мисля всеки ги разбира и "вижда" под различна форма и в зависимост от състоянието му/някой от алкохол, други с медитация/

А за портали и измерения има много клипчета в нета.....та се сетих за това ВИЖ ТУК
отдавна съм го гледал, но има интересни работи 8)
 
От: Има ли извънземни

Ако няма извънземни, значи трябва всички същества от цялата Вселена да живеят на Земята, което е налудничево ;).
Та да, има много видове извънземни същества. Плеадинците например са много готини. Винаги се опитват да ни помогнат в духовното развитие, понеже те са на по-високо ниво и им е приятно да учат другите как да го достигнат.
 
От: Има ли извънземни

Трябва да ви призная нещо. Аз съм извънземен :oops: Идвам с мир и ще ставам предприемач на Земята. Избрах България защото условията са най-трудни. Ако оцелея тук ще мога да оцелея навсякъде :D
 
От: Има ли извънземни

Трябва да ви призная нещо. Аз съм извънземен :oops: Идвам с мир и ще ставам предприемач на Земята. Избрах България защото условията са най-трудни. Ако оцелея тук ще мога да оцелея навсякъде :D

Ще ме повозиш ли на летящия си кораб ... :) Винаги съм си мечтала за междузвездна разходка ...8)
 
От: Има ли извънземни

има бе - жени. тва не са хора :D:D

Ето! Колко хубаво го отбеляза :clap: За това вчера ви споменах нещо за Орион и Сириус. Най-първите хора са кацнали някъде от там май 8)
Мацките са от Орион рептилки- разбирайте змии (нищо че някои ги е срам от пра-роднините) и мацки буквално като котки, а пичовете от Сириус - кученца, лъвчета ... нещо такова мешанко :twisted:
 
От: Има ли извънземни

То, че ги има ги има. Ще дойдат до нас, но няма да е с добро.
Ще тръгнат да ни търсят (по-скоро планетата,ресурсите), когато нещо започне да не им достига....
 
От: Има ли извънземни

Кво да търсят, то ние дотогава ще сме си унищожили планетата. Само за зелен хайвер ще се разкарват:)
 
От: Има ли извънземни

В Бг. пълно всичко що гласувало за тиквата си е извънземно :D
 
От: Има ли извънземни

Раята има капацитет да предвижда събития :D бях 100% сигурен , че ще се включиш веднага в защита :twisted:

Верно си е - извънземните са по интелигентни от земляните :). Раята гласува за Волен , Съсел и Местан Ага :D
 
От: Има ли извънземни

В тази насока на мисли, след вечерната доза...
имате ли си понятие колко сме богати всички, но нямаме достатъчно акъл, за да стигнем до богатствата си, на човек по милиард планети му се падат, даже и за жените ще има по няколо :)

Мжем да ги разиграем на покер ако искате?
 
От: Има ли извънземни

Верно си е - извънземните са по интелигентни от земляните :). Раята гласува за Волен , Съсел и Местан Ага :D


Ей успя и в тема за извънземни да си пробуташ номерата... Нямаш спиране!
 
От: Има ли извънземни

Бати Бойко е извънземен щото ако не беше Той нямаше да имаме магистрали, какво говоря, то това всъщност са писти за извънземни
 
От: Има ли извънземни

Ако трябва да сме сериозни истината е, че космоса е огромен и за да може който и да било да достигне до нас трябва да умее да изкривява време пространството, а който умее да го прави е милиони години напред така ,че ние даже може и да не забележим присъствието му чисто и просто защото сме прекалено примитивни.
Дори и да се срещнем с толкова по-напреднали същества едва ли ще можем да го проумеем те може да са някаква необяснима за нас форма на съществуване:)

П.П.С.
Другия вариант е ние да сме най-развитата цивилизация в космоса, което е слабо вероятно, но все пак, а другите още да са у каменната ера:wink:, нема начин такива същества да стигнат до нас освен да яхнат некой метеорит:-o
 

Горе