Има ли хора с Tumblr блогове?

От: От: Има ли хора с Tumblr блогове?

€ виж горното мнение си го редактирах и:
за 3 седмици имаш супер напредък :mrgreen:

Още няколко варианта, които съм наблюдавала:
- има сайтове follow 4 follow, както и такива фб страници
- следваш наред хората и им изпращаш съобщение да върнат
- правиш лъжливи, но ефективни публикации: харесайте и реблогнете това и ще бъдете промотирани пред 140к души :lol: и не забравяй да сложиш яка картинка, че да изглеждаш успешен

Има логика в съветите ти, но е корпоративен блог и няма как, само white hat практики се прилагат :) но ще го имам предвид ако правя нещо със секси или рязане на вени :D btw и аз забелязах, че има много тийнове (очаквано), но пък и при мен имам и един не малък(около 10%) корпоративни фололъри, разни реалтори, инвеститори и т.н, което е доста над очакванията ми :) скоро мисля да ги поспамя с някакъв фен мейл, но ще го видим. (Примерно, ако можеха да си позволят, къде и каква къща биха си купили)
 
От: Има ли хора с Tumblr блогове?

А да направиш някакъв тийн блог, които да рекламира сегашния ти? Така този остава непорочен. :twisted:
 
От: Има ли хора с Tumblr блогове?

Станах член на две промо групи за някви luxury дивотии и там има хора с вече изградена таргетирана аудитория, тъй че с малко усилия вече съм го пуснал на автопилот ;) Но тва за тийн като цяло звучи добре, ако се намерят някви cpa оферти или някъв афилиейт за тийн неща, фанелки еtc и могат да се вадят пари. Тва малко като food for thought де, за някой, който има повече време от мен :D
 

Горе