Искам оферти за изработка на сайт

grigorov

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Реших през новата година да развия малко бизнеса си из интернет та бих желал да ми изпратите оферти за направата на сайт подобен на този unikalni-podaraci[dot]com броя на страниците е приблизително същия като на този. Така като се занимавам с графичен дизайн самият дизайн е от мен търся някой който да свърши работата с кода html php кой както прецени, че е удачно да се направи. За мен най-важното е да е направено така че да се индексира добре из търсачките...
Иска ми се да го има и това със skype което е вкарано там. Ами това е общо взето което искам очаквам оферти в темата или на ЛС. Ако нещо не съм бил ясен питайте.
 
От: Искам оферти за изработка на сайт

Здравей.

Хубаво си графичен дизайнер, а PSD-то ти ли ще си го кодираш?
Също така какъв срок е приемлив за теб, ще ти трябва ли функционалност на онлайн магазин с възможност за онлайн пазаруване? Изобщо, ще се публикува ли някакво специфично съдържание, което да изисква разработка на модули освен прост такъв за съдържание?
И какво е мнението ти за използването на CMS за проекта (който със сигурност няма да е Joomla)?
 
От: Искам оферти за изработка на сайт

Имам опит с (x)HTML и CSS. Мога да се справя с кодирането. :)
 
От: Искам оферти за изработка на сайт

Реших през новата година да развия малко бизнеса си из интернет та бих желал да ми изпратите оферти за направата на сайт подобен на този unikalni-podaraci[dot]com броя на страниците е приблизително същия като на този. Така като се занимавам с графичен дизайн самият дизайн е от мен търся някой който да свърши работата с кода html php кой както прецени, че е удачно да се направи. За мен най-важното е да е направено така че да се индексира добре из търсачките...
Иска ми се да го има и това със skype което е вкарано там. Ами това е общо взето което искам очаквам оферти в темата или на ЛС. Ако нещо не съм бил ясен питайте.

Можем да го направим, повече инфо на ЛС.
 
От: От: Искам оферти за изработка на сайт

Можем да го направим, повече инфо на ЛС.

абе петко, дай и на мен цена де ;)
 
От: Искам оферти за изработка на сайт

Здравей.

Хубаво си графичен дизайнер, а PSD-то ти ли ще си го кодираш?
Също така какъв срок е приемлив за теб, ще ти трябва ли функционалност на онлайн магазин с възможност за онлайн пазаруване? Изобщо, ще се публикува ли някакво специфично съдържание, което да изисква разработка на модули освен прост такъв за съдържание?
И какво е мнението ти за използването на CMS за проекта (който със сигурност няма да е Joomla)?

Така на първия ти въпрос за жалост не мога да си го кодирам занимавам се с предпечат основно... лога визитки флаери така нататъка. Така де няма да се справя с кодирането на мнение съм че трябва да има разделение на труда за да се получават качествени неща а не всеки да разбира от всичко смятам, че съм добър с това с което се занимавам, но до там.

Относно CMS мисля, че дори е доста удачно с цел да мога занапред сам да обновявам информацията в него. Предложи система след като не работиш с joomla аз единствено върху нея имам някакъв елементарен поглед. Но не съм против и да е друго...
 
От: Искам оферти за изработка на сайт

В такъв случай нека минем на ЛС.
 

Горе