И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

браво, браво, най-накрая една смислена тема с качествен продукт :D
 
От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

Собиески , като гледам имаш талант , трябва заедно да създадем нещо още по красиво ! ;Д
Следвашия темплейт ще го направим заедно.
 
От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

Предлагам да се направи нов раздел "Дизайн" и тази тема да е най-важната там, като основен стълб на уеб дизайнерското дело. А вие пишете туториали как точно се правят такива уникални, максимално оптимизирани, непосилни за никой друг творения :) :p , за да може и ние да се научим на нещо полезно :p
 
От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

Долу на снимката се вижда и моят прозорец в Skype.
Държа да отбележа, че кодирането на темплейта е от мен.

Не са използвани таблици.
Използвани са технологиите:
HTML 7 и половина
CSS 5
jQuery 2.012
 
От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

Назад си с технологията бро :(

Недей се прави на интересен мухльо , не разбра ли че никой няма да ти купи гадните "темплейти" и "псд-та" , по-добре ходи търгувай с точки , откъдето си дошъл .
 
От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

Понеже гледам се навъдили "професионални дизайнери" напоследък, та реших и аз да продам един дизайн.

Специално направен с изключително акуратно подбрани цветове тип - "Добро утро, пиянице!" За предпочитане е да се гледа сутрин след голям запой на 22 инча монитор или по-голям.:wink:

Дизайнът е на PSD ама въпреки това се вижда еднакво разкривено под всички браузъри. :wink:

Ето го и него: http://picbg.net/img.php?file=4b9d2afe8b421710.jpg

Цена: 999,99 €

Моля да ми пишат само хора с пари и руси мацки! :wink:
 
От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

Колега, много добре, ама оправи типографията малко...
 
От: От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

Признавам си, жално ми става за това как горките хорица не могат да си продадат дизайните, които са правили с пот на челото. Няма да оставя нещата така.

Ето защо предоставям този дизайн за свободно позване (разбирайте и използване за комерсиални цели). Ако някой клиент Ви пита нещо относно дизайна, просто кажете че е повлиян от "минималистичния стил" и му копнете един два цитата от уикипедия като прибавите и една две измислени италиански думички.


Та ето го и дизайна:
asset.php


Също и psd файла: http://dox.bg/files/dw?a=e808e1d763

И нека има мир по земята и дизайна да бъде продаден поне за 100 точки в някой форум. АМИН!
 

Прикачени файлове

  • Untitled-2..jpg
    Untitled-2..jpg
    48.9 KB · Преглеждания: 50
От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

Минималистичните неща се характеризират с много яка типография и почти винаги имат някакви контрасти...
 
От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

Имам нов проект , създаването на велика CMS система . Скоро ще я постна тука :D :D :D
Цената ще е по 200 лева на месец , може и с ваучер по 3 месеца само за 500 лева ! , като подарък получавате много ЯКИ домейни от рода на : mu314K1WEPI4.info / INF0DUMEINIROX.INFO , W1BM1ST3R1SAMAZ.INFO .
 
От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

Тука се събира храна, храна и още много храна за доста хора, а някои, като @katsarov, сами дойдоха да се нахранят. :wink:

А имам тематичен дизайн на сайт, който продавам. Цветовете са свежи и приятни за очите. Давам го за 5лв. или СМС от 2.50лв. в един сайт.

Скрийн
 
Последно редактирано:
От: От: И АЗ ПРОДАВАМ ДИЗАЙН!

Тука се събира храна, храна и още много храна за доста хора, а някои, като @katsarov, сами дойдоха да се нахранят. :wink:

А имам тематичен дизайн на сайт, който продавам. Цветовете са свежи и приятни за очите. Давам го за 5лв. или СМС от 2.50лв. в един сайт.

Скрийн

мене ме кефи, ама не е ли по-добре да го пуснеш на търг?
 

Горе