И аз се чудя защо на фирмения мейл имам толкова много спам

Maverick

Well-Known Member
Здравейте,

Продавам списък с имейли, на частни лица и на юридически лица. Използва се за имейл маркетинг. За начинаещи търговци и нови фирми е лесен и евтин вариант за старта на бизнеса Ви, за да привлечете нови клиенти.

Списъкът съдържа 500 000 имейла за 200 лв.

Можете да закупите и част от него

- 200 000 имейла (фирми + физически лица), за 100 лв

- 120 000 имейла (фирми + физически лица), за 60 лв

- 150 000 имейла (само фирми), за 150 лв

- 350 000 имейла (само физически лица), за 150 лв

Имейлите са истински и реални, проверени са в системата за защита на лични данни, и са премахнати имейлите на хората, които не желаят да получат търговски съобщения.

Заедно със списъка получавате безплатно, програма за изпращането на мейлите. Програмата лесно се ползва, има с нея инструкции за инсталирането и за работа с нея.

За поръчки пишете на имейла.

Поздрави

Съгласно Закона за електронната търговия този мейл е непоискано търговско съобщение.
Вашият адрес е взет от публичното пространство.
Ако не искате да получавате подобни писма, върнете писмо с тема "UNSUBSCRIBE".

Това е от [email protected] пускам мейла [email protected] тук публично, за да могат да може повече хора мислещи за благото на [email protected] да му видят мейла [email protected] и да му пращат по-честичко хубави писънца както на мен.
 
От: И аз се чудя защо на фирмения мейл имам толкова много спам

И това е интересно:

Здравейте!
Пишем Ви от Маркет Мейл по повод дейността ни, която е e-mail маркетинг, и промоционалната ни сезонна кампания “ ПРЕДИ КОЛЕДНАТА ТРЕСКА". Времето, в което навреме планираните кампании реализират по-големи обороти и печалби.

Какво предлагаме:
- Цялостно изграждане на e-mail маркетингови рекламни кампании.
- Консултации по съдържанието и заглавието на писмото.
- Консултации относно таргет групата, към която да се изпрати.
- Изпращане на e-mail-ите през наши домейни и сървъри.
- Статистика в реално време от независим източник за отворени писма и кликове на линковете в писмото.
- Автоматизирана система за отписване за получаване на e-mail-и.
- Автоматизирана система за записване на желаещи да получават от Вас редовни бюлетини.


Предимствата на това да използвате нас:
- Предлагаме голяма база данни - за България разполагаме с над 1 000 000 валидни e-mail адреса, от които 400 000 са на юридически лица.
- Рекламните писма достигат до много голяма аудитория за кратко време.
- Адресатите могат да бъдат таргетирани или не.


Наши клиенти са над 350 фирми, които и в момента активно използват e-mail маркетинга, предлаган от нас, като основно средство за реклама.

Цени за промо периода:
1. 100 000 юридически лица – 4,2 лв. за 1 000 e-mail-а = 420 лв. с ДДС това са – 65 % от стандартната ценова тарифа
2. 200 000 юридически лица – 3,75 лв. за 1 000 e-mail-а = 750 лв. с ДДС това са – 61 % от стандартната ценова тарифа
3. 500 000 физически лица – 1, 92 лв. за 1 000 e-mail = 960 лв. С ДДС – това са - 68 % от стандартната ценова тарифа


Условия:
- Цените важат само за получателите на този e-mail (текущи цени може да видите тук: http://market-mail.info/prices.html )
- Промо период 15.10.2014 г. – 30.10.2014 г.
- Заявените кампании ще може да се използват до 01.01.2015 г.
Ако до тази дата клиентът не е използвал заявения обем, доплаща до разликата за текуща промоция или се преизчислява броят на e-mail-ите до заплатената сума.
- Кампаниите се изпълняват еднократно до достигане на обема.
- Клиентът може да заяви повече от една кампания.


Ако това предложение представлява интерес за Вас, пишете или ни се обадете за повече информация.

Поздрави,
Market Mail Екип
Тел: 0878 161 901
e-mail: [email protected]
www.market-mail.info


Съгласно Закона за електронна търговия Чл. 6, ал. 1 Ви уведомяваме, че е възможно това да е непоискано търговско съобщение.
То е еднократно изпратено писмо до Вашия e-mail адрес, който е взет от публичното пространство.
Извиняваме се за причиненото неудобство, ако сме Ви притеснили с нашето предложение.
Ако не желаете да получавате съобщения от "Маркет майл ", моля кликнете ТУК или отговорете на това писмо със заглавие "Отпиши"
 
От: И аз се чудя защо на фирмения мейл имам толкова много спам

Добавяйте си адресите в КЗП. После си пускайте жалби... много обичат да глобяват.
 
От: И аз се чудя защо на фирмения мейл имам толкова много спам

Добавяйте си адресите в КЗП. После си пускайте жалби... много обичат да глобяват.
А дали има подобна защита и за мобилните номера. Вероятно доста хора са получавали подобен спам и по телефона от разни мега яки уебдезигн агенции за изработка на сайт и какво ли още не.
 
От: И аз се чудя защо на фирмения мейл имам толкова много спам

ДОбавяш им телефона в сайт за компляньонки или пускаш някаква хипер изгодна оферта за автомобил. С техните камъни по техните глави :)

А дали има подобна защита и за мобилните номера. Вероятно доста хора са получавали подобен спам и по телефона от разни мега яки уебдезигн агенции за изработка на сайт и какво ли още не.
 
От: И аз се чудя защо на фирмения мейл имам толкова много спам

Maverick - не само ти си недоволен от това, и аз и много други колеги. Но все пак да не забравяме, че в същото време има много колеги от този форум, които се възползват от СПАМ имейлите и от тях получаваме такива писма. Даже има и такива, които директно си търсят такива услуги. А когато в тази тема попитах кой е имейла за да го маркирам като спам, ми се даде абсурдния отговор, че ги "изумявам" с този мой каприз, да си позволя да не харесвам спама, и ми се казва, че "Това че ти или някой друг не харесвал някой си, не мисля, че има връзка."

Та въпросът ми е какво да правим с такива колеги, които се възползват от подобни услуги? Отдавна си мисля дали да не се направи подобна тема, в която да се вкарват всички сайтове, от които получаваме спам, и колегите да ги знаят и да не работят с тях!
 
От: И аз се чудя защо на фирмения мейл имам толкова много спам

@Maverick, мисля, че преувеличаваш :)
Колко мейла си получил до сега от тези които цитираш? Защото ако са много, то трябва да този бизнес да е милионен.

да не говорим за офертата на @delindadar - там цените са доста по-високи...
 
От: И аз се чудя защо на фирмения мейл имам толкова много спам

Събират телефонни номера и имейли от Търговския регистър. Със спама по мейла нямам проблем, тъй като не ползвам български електронни пощи и всичко отива директно в спама без дори да го виждам. От време на време ми звънят по телефона със сензационни оферти за правене на сайтове и счетоводни услуги, но веднага вкарвам номерата им в черния списък и после като звънят автоматично се отхвърля обаждането.
 
От: И аз се чудя защо на фирмения мейл имам толкова много спам

Странникът, съгласен съм да подавам инфо, но лично на мен не ми се занимава да правя такъв сайт.

@Maverick, мисля, че преувеличаваш :)
Колко мейла си получил до сега от тези които цитираш? Защото ако са много, то трябва да този бизнес да е милионен.

да не говорим за офертата на @delindadar - там цените са доста по-високи...

Точно от този мейл не не съм. Но всеки ден имам непоискани търговски съобщения.
 
От: И аз се чудя защо на фирмения мейл имам толкова много спам

Събират телефонни номера и имейли от Търговския регистър. Със спама по мейла нямам проблем, тъй като не ползвам български електронни пощи и всичко отива директно в спама без дори да го виждам. От време на време ми звънят по телефона със сензационни оферти за правене на сайтове и счетоводни услуги, но веднага вкарвам номерата им в черния списък и после като звънят автоматично се отхвърля обаждането.


И аз съм така.
 

Горе