Какви са вашите идеи за новото правителство

От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Алана е прав какво се гаврите с него! Волен защитава руските позиции ...

Алане, кво стана с бюрека нали той беше най-точният? За няколко години премина съпорт от ББ, през съсела, по едно време Кунева, после пак съсела, след това дудука, сега ново 20-сет Болен ...
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Нормално, като лъжат и не си спазват обещанията - махам си подкрепата, да не съм кон с капаци - да ги подкрепям като те не си изпълняват обещанията.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Нормално, като лъжат и не си спазват обещанията - махам си подкрепата, да не съм кон с капаци - да ги подкрепям като те не си изпълняват обещанията.

Това ти е грешката, че изобщо ги слушаш. Всички лъжат за да прилапат овце безплатно.

По делата се познават... ама нещо и дела няма напоследък...само кражби.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

то затова никой не ще да участва в управлението - щото не може да си изпълни обещанията, така че продължавай да го подкрепяш, щото той никога няма да изпълни и едно обещание...
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

днес герб и дпс-арите пак заедно.... и пак се подкрепят - КОАЛИЦИЯ БОСТАН
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Не знам кой с кого е заедно, но ако Бойко върне мандата, на следващи избори повече НЯМА да гласувам. Отивам в графата "вечно негласуващи".
 
Не знам кой с кого е заедно, но ако Бойко върне мандата, на следващи избори повече НЯМА да гласувам. Отивам в графата "вечно негласуващи".
Ако ще го правите този номер, не се учудвайте, че ДПС винаги е №3 или 2, защото магно гласува. :)

Дали при повече от 70% избирателна активност, а не сегашните ...колко бяха...50%, или 49%, някъде там?....ще успят дори и да се закачат с 4%. Нека го сметнем....50% - 15% за ДПС, Демек смятайте, че тази разлика от 25% ще се разпредели между топ партиите и малките, което тотална обръща схемата. А при повече - определено може да не се закачат. ;)
 
Последно редактирано:
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Бойко има хубавата черта, като види натиск и да дава назад. :) Не е лошо. Специално по казуса от днес. :)
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

днес герб и дпс-арите пак заедно.... и пак се подкрепят - КОАЛИЦИЯ БОСТАН
Крайно време е всички да разберат, че Боко и Местан ще са заедно, ДПС ще имат заместник министри и това им е достатъчно да крадат. Реформаторите първо нека си направят конгрес да си изберат водач и тогава да правят правителство. Няма как 5 човека, да решават едновременно и да мислят еднакво, даже СДС и ДСБ не можаха да се погудят на времето, а бяха една партия. Усещам, че това ще им е за последно.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Бойко има хубавата черта, като види натиск и да дава назад. :) Не е лошо. Специално по казуса от днес. :)

[video=youtube;ddeMAD2DL_c]https://www.youtube.com/watch?v=ddeMAD2DL_c[/video]
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Аз съм на мнение, че нов бардак със стари ку*ви не се прави!!! ...и все пак каквото и да кажем едва ли ще се заслушат в гласа на народа
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

На няколко пъти сменяхме курвите в бардака и не виждам да има резултат.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Можем да ги превъзпитаме тогава..... В другите държави, дори и за най-малкото нещо гражданското общество скача, а ние мълчим, търпим.................. и те явно си въобразяват, че всичко им е позволено и че ще останат безнаказани, което фактически си е точно така
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Аз съм на мнение, че нов бардак със стари ку*ви не се прави!!! ...и все пак каквото и да кажем едва ли ще се заслушат в гласа на народа

най-старите к*рви са болен и местан
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Меглена Кунева? ...а за Б.Б. да не говорим. Какво направи или допринесе за развитието на страната освен ПОКАЗНИТЕ откривания на магистрали и детски градини!? О, да не забравяме и показните акции ''октоподи'', ''медузи'' и `кви ли още морски животни :D
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Правителството вече е факт почти, само сгреших за ДПС и поздравявам Бойко, че не се коалира с тях. Обаче 4 коалиция която се за форми е по-страшна и от правителството на Орешарски. Смесиха се коренно противоположни неща и резултата ме притеснява какъв ще е. През януари трябва да вдигнат възрастта за пенсиониране както и доста реформи в тая област, друга важна тема е АЕЦ и Южен поток, Герб и АБВ са на коренно противоположни мнения или само ги декларират. Алчността за власт е пагубна и ще ги унищожи. Времето ще покаже.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

@Uni пия JimBeam :).
Без дпс във власта, и без коалиция с герб.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Лява и дясна партия, турска партия и националистическа партия... Какво ли не правят хората, за да се доберат до кокала.
 

Горе