Какво да подобря ?

iwanov

New Member
Здравейте отново пичове и пички,:)
кажете какво мога да подобря на мойто скромно блогче. Готов съм да получа всякакви предложения, мнения и критики.:wink:
Линка е в подписа ми.

Поздрави!
 
От: Какво да подобря ?

Здравей! Помисли малко върху обръщението си?!
Като колега ли да ти отговоря или като пичка???
Какво искаш да постигнеш с блога, за да те посъветваме?
 
От: Какво да подобря ?

Човека просто се опитва да е любезен :)
 
От: Какво да подобря ?

@alexer прави си :)
@Izida можеш да ми отговориш както ти си прецениш. Както казах в първия пост готов съм да получа всякакви предложения, мнения и критики за да подобря блога.
Ммм какво да постигна... може би като цяло искам да имам по голяма посещаемост и да се хареса на потребителите.

Поздрави!
 
От: Какво да подобря ?

@iwanov Обмисли добре каква да е концепцията на блога ти и какъв тип хора биха го посещавали, защото сега като гледам категориите си мисля, че има вероятност някой четящ раздел "IT новини" да хвърли едно око и на "Музика", но не и обратното. Успех.
 
От: Какво да подобря ?

@izida можеш да ми отговориш както ти си прецениш. Както казах в първия пост готов съм да получа всякакви предложения, мнения и критики за да подобря блога.
Ммм какво да постигна... може би като цяло искам да имам по голяма посещаемост и да се хареса на потребителите.

Поздрави!

Добре, каква е насочеността на блога ти?
Това новинарски блог ли е?
Авторски ли са статиите?
 
От: Какво да подобря ?

Ми статиите не са авторски че нещо не ме бива в писането. Просто поствам там статиики от нета които на мен ми харесват. Мисля да добавя още някоя категория, но не съм ги измислил още.

ПП. може ли да те потърся в скайп ?
 

Горе