Какво мислите за Исторически парк?

Който иска, може да си вземе къщичка в Неофит Рилски в същия стил като крепостите в парка - с дяланите камъни, арките, покрива и т.н.

То на същата цена, като панелка в Люлин :)
Между другото качеството на градежа не ми харесва, особено с тухлите единички, които са втора употреба.
Не чак до там професионална работа по грубата конструкция, като цяло
 
На мен ми е интересно има ли тук хора инвестирали в парка?

Разбира се проекта не може да се сравнява с проекта на Ружа Игнатова, той беше на световно ниво и в друга област.
Тук залагаме и на патриотизъм и на родолюбие.
Дори да има, то не си заслужава изгубеното време в приказки, при вече изграденото ти мнение
 
има ли тук хора инвестирали в парка?
Интересен въпрос, който трябва да се конкретизира. В парка не може отдавна да се инвестира, в проектите около него може все още. От разходка с офроуд превозни средства до къщи за гости и тнт. са все странични проекти, около основния, то и те за това са движени с различни фирми.
 
То на същата цена, като панелка в Люлин :)
Между другото качеството на градежа не ми харесва, особено с тухлите единички, които са втора употреба.
Не чак до там професионална работа по грубата конструкция, като цяло

Като гледам това е стара къща, която дострояват и разширяват.

9388031_128598907_big.jpg
 
То на същата цена, като панелка в Люлин :)
Между другото качеството на градежа не ми харесва, особено с тухлите единички, които са втора употреба.
Не чак до там професионална работа по грубата конструкция, като цяло
Тухлите единички са най-надеждни, особено от едно врвме. Тия новите ги остави 2 дена на дъжд и стават на сол 😁
 
Като гледам това е стара къща, която дострояват и разширяват.
Така де, ма нали се сещаш, че тези носещи колони и гредореда са на едно 80 години, като ги гледам и не се измислени за дострояване, носейки тази тежест от горе.
Но, аз не съм архитект, и не съм бил на място за да давам експертно мнение
 
Така де, ма нали се сещаш, че тези носещи колони и гредореда са на едно 80 години, като ги гледам и не се измислени за дострояване, носейки тази тежест от горе.
Може да е work in progress.

Някой да си продаде панелката в Люлин (или в Обеля) и да отиде да види на място как е качеството.
 
Може да е work in progress.
ех ма си сладур :love:
Не съм ИНДЖИНЕР-че :p, но правим основите преди проекта на горе, поне в нашето село :)

Някой да си продаде панелката в Люлин (или в Обеля) и да отиде да види на място как е качеството.
Продаващия въпросния имот, може да е бъдещ инвеститор в софийска община ;)
 
Мани го имота. Провокиран от видеото с Марков, искам да разбера дали наистина има проучване за злато в Своге, информация от местни от района ?
 
Мани го имота. Провокиран от видеото с Марков, искам да разбера дали наистина има проучване за злато в Своге, информация от местни от района ?
Що? Ше зафащаш исторически парк у Дефилето ако има проучвания ли?
 
Аз искам да разбера как успява да ги накара да му работят ангария? Ей това искам да разбера. Ако наистина го може, тоя човек ще оправи България, ще трудоустои всички роми и държавата ще просперира. Не съм ли прав?
 
1711000393269.png

Продаам къща. Етап: идеен проект.
Стаи: 30,40,50кв.м с 5кв.м кенефи.
Гараж, площадка за хвърчикоптер.
Басейн с два коридора, барбекю и беседка.
Двор: декар и малко

Цена: 50к в юро.
 
Който иска, може да си вземе къщичка в Неофит Рилски в същия стил като крепостите в парка - с дяланите камъни, арките, покрива и т.н.

Във вилните зони край Варна, където водата все още е масово на кооперация, че дори и тока понякога. Тока е слаб/непостоянен, улиците са широки колкото да се разминат две магарета без каруците. А цените вярно гърмят. Там за завършен имот вече говорим за цени от половин милион евра нагоре. И за какво? Никакво облагородяване, ужасни пътища, няма детска площадка, паркче, нищо. Само трънаци, кал, тъмница и шарени къщи, а циганите обикалят и тарашат, защото там адреси няма и посещение от полицията е изключено да се случи.
Така че не виждам колко да му е завишена цената на имота, който цитирате. Иначе...продава се от година, знам я обявата. :)
 
Във вилните зони край Варна, където водата все още е масово на кооперация, че дори и тока понякога. Тока е слаб/непостоянен, улиците са широки колкото да се разминат две магарета без каруците. А цените вярно гърмят. Там за завършен имот вече говорим за цени от половин милион евра нагоре.
За полвин милион евра:


Има и по-компактни от това на видеото, но готови реновирани. Щото иначе си таковало таковата това да го оправяш, топлоизолираш и т.н.
 
За полвин милион евра:


Има и по-компактни от това на видеото, но готови реновирани. Щото иначе си таковало таковата това да го оправяш, топлоизолираш и т.н.
Много добре знам какво има за половин милион и повече евро. Миналата година разглеждах имоти по немското крайбрежие на Балтийско море (на място, а не по интернет). Там цените започват от около 2 милиона евро. Има прекрасни имоти и в Корсика, в Испания, къде ли още не.

Както съм написал по-горе - цените на имотите не са адекватни за пазара в България, но на база предлаганото като цени, имота в онова село е с що-годе нормална на другите цена.
 
Както и да го изкълчиш, няма нищо общо с пирамида.

Това не ти е Нексо.
Вложенията са си там, активите са осезаеми.

ПП: блекаут8 е теоретик и ентусиаст. Покритието му се основава основно на четене на FT, Блумбърг и "Капитал". Изкарва пари от продажба на курсове и плямпане по темата. Един от многото финансови "гурута" в интернета.
Случайно да си търсиш работа като секретарка?
 
Други некви позиции няма ли, нещо хранинпекс, трол-пищенгясус ? 😆
 
Други некви позиции няма ли, нещо хранинпекс, трол-пищенгясус ? 😆
Нема заек у тия храсти изглежда, ама мене ми стана гузно че така набързо охарактеризирах юзъра.
Чакай да трием по-шареното че ултимативната цел на тая тема все пак е да НЕ пречим да чуждио бизнес!
 

Горе