Какво мислите?

Статус
Not open for further replies.

Thebusiness

Member
Какво мислите за това с което съм се захванал?

http://bgtalanti.blogspot.com

Супер голяма играчка е да пиша за всеки един , понеже трябва да пускам видеото , да слушам и да записвам , но .. все пак.. ми се струва много добро като идея...

Вие какво мислите ..? :)

Между другото още не съм завършил първата статия така,че не гледайте много това.. аз питам като общо :)
 
От: Какво мислите?

Аз лично смятам, че е леко прекалено убит от гледна точка на контраст. Направи нещо бяло или жълто... ЯРКО, защото ако се загледаш имаш само тъмни тонове и нищо не се набива на очи. Липсва контраст. Най-много рекламите да станат това, ама едва ли искаш само другите да се забелязват на собствения ти сайт... Освен това при банера ти, тези малки разтегнати фигурки дразнят (мен де). Струва ми се, че трябва да са лекинко по-издължени.

Като цяло мисля, че идеята е хубава, но не се занимавам с проблогинг, поради което май за това не е точно да се изказвам.
 
От: Какво мислите?

Еми на мен контраста си ми харесва ... не знам .. за рекламата какво имаше предвид? Че не се забелязва или какво? Просто не разбрах?

2. А иначе само да те поправя,че това не е банер а хеадър и не виждам да са разтегнати де .. :)

Мерси иначе :)

Чакам и други мнения.
 
От: Какво мислите?

Мисля че се движиш със закъснение, пък и проектът е твърде краткосрочен за да си струва. Хората и в момента едва ли се интересуват особено от минали участници, пък след месец никой няма и да си спомня.
След 3 месеца никой няма да си спомня за самото предаване.
 
От: Какво мислите?

Хех...Хедър, да. Правилно. Окей, може аз да съм зле. Няма да ми е за пръв път. За рекламата - просто според мен всеки рекламодател би си сложил контрастна снимка в мястото си и така рекламата повече ще се откроява (дари и от текста)... Но, аз просто си давам мнението. Спирам, защото разбирам какво казваш и няма какаво да допълвам.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе