Какво се случва в Македония?

От: Какво се случва в Македония?

и аз съм на мнението, че цялата тая патаклама си беше режисирана от правителството на Македония. Така си вързаха гащите, че щяха да ги изметат от властта.
 
От: Какво се случва в Македония?

и аз съм на мнението, че цялата тая патаклама си беше режисирана от правителството на Македония. Така си вързаха гащите, че щяха да ги изметат от властта.

По сценария Орешарски, нали?
 
От: Какво се случва в Македония?

Те пак ще ги изметат. На 17-ти май е планиран големият протест в Македония ;) Ако Груевски не подаде оставка дотогава- ще го изметат, но с цената на жертви.
 
От: Какво се случва в Македония?

Ако искате да направим темата по-интересна... споделете какво мислите, че ще се случи с Македония?
 
От: Какво се случва в Македония?

Ако искате да направим темата по-интересна... споделете какво мислите, че ще се случи с Македония?

Мирише ми на украински сценарий, но пък може и гражданска война да стане, защото мнозинството са за Груевски.
Снимката с юмручетата на ранобудни и интелигентни македончета е показателна:
%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%8F.jpg

А на 1.40 минути в клипа бабата си го каза много точно:
http://vbox7.com/play:83a62264b7&start=111
 
От: Какво се случва в Македония?

Тези подкрепят Груевски, така ли?

Владко, не забравяй, че винаги може да се организира агитка. Да не говорим, че 50% от хората работят на държавна работа и сигурно ги карат насила да ходят да подкрепят Груевски по протести... Няма да е много чудно, ако същите младежи ходят и на протестите против Груевски, които обаче са вечер, когато е тъмно.
 
От: Какво се случва в Македония?

Тези подкрепят Груевски, така ли?

Владко, не забравяй, че винаги може да се организира агитка. Да не говорим, че 50% от хората работят на държавна работа и сигурно ги карат насила да ходят да подкрепят Груевски по протести... Няма да е много чудно, ако същите младежи ходят и на протестите против Груевски, които обаче са вечер, когато е тъмно.

Тези са протестиращите и поразяващо приличат на нашите ранобудни окупатори. Символа е същия, спонсора и той:
41.jpg
 
От: Какво се случва в Македония?

Уго Чавес е бил агент на Сорос!

800px-HugoChavez1820.jpeg
 
От: Какво се случва в Македония?

Уго Чавес е бил агент на Сорос!
ХАХАХА, добро чувство за хумор. Чавес си е Чавес, а чаветата със свитите си юмручета и охлабени халки са нещо коренно различно. ;)
 
От: Какво се случва в Македония?

Явно и Мандела и той е Соросоид:
ndelafist.jpg


както сам виждаш в свито юмруче в костюмче е и не е бял, така че е от твоят контингент за който говориш...
 
От: Какво се случва в Македония?

Много ме кефи как символа на юмрука от стотици ако не и повече години е символ за въстанието и борбата, сега веднага става Соросоидска работа - ей това конспираторите нямате милост обаче ...

Явно Кинг и той е бил Соросоид:

cab98b316e49b8339ecc3621ecebf61f_400x400.jpeg

martin_luther_king_jr.jpg
 
От: Какво се случва в Македония?

Не, просто свитият юмрук е комунистически знак, също така.

nelson-mandela-communist.jpg
 
От: Какво се случва в Македония?

тоя терорист и боклук мандела не го показвайте на снимки
 
От: Какво се случва в Македония?

тоя терорист и боклук мандела не го показвайте на снимки
Той е борец за свобода бе, недей така :lol: Цял свят рева за него, кат' се гътна :shock:
 
От: Какво се случва в Македония?

Той е борец за свобода бе, недей така :lol: Цял свят рева за него, кат' се гътна :shock:

Хаха, само О'бомбата се хилеше и се бъзикаше :lol:
 
От: Какво се случва в Македония?

Пак изместихте темата от Македония.
Мисля че Груевски ще смаже протестите и ще остане на власт.
Но ще видим де, размирици в съседна държава въобще не са ни нужни
 
От: Какво се случва в Македония?

Пак изместихте темата от Македония.
Мисля че Груевски ще смаже протестите и ще остане на власт.
Но ще видим де, размирици в съседна държава въобще не са ни нужни
Особено когато нямаме армия.
 
От: Какво се случва в Македония?

Ако искате да направим темата по-интересна... споделете какво мислите, че ще се случи с Македония?

ще си съсипят държавата, това ще направят, и това след като бяха решили етническите проблеми. да видим дали ще си сцепят държавата на две и чак тогава ще се освободят от диктатора
 
От: Какво се случва в Македония?

И какви етнически проблеми са решили по-точно? Етнически проблеми там не може да няма, ако има 30% албанци.
 
От: Какво се случва в Македония?

Докато не се реши въпроса с "идентитетот", решение на етническия проблем няма да има.
 

Горе